Velimir Bujanec

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Velimir Bujanec

Post by boyko » 19 Sep 2016, 23:50

Decadentor wrote:
john_constantine wrote:Braco i seka.
Image
:supz: :tonqe: :tonqe:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 25 Sep 2016, 18:57

Image
SVAKA ČAST, GOSPODINE GENERALE! Zagovornici verbalnog delikta sada koriste floskulu "govor mržnje" kako bi Vam zabranili reći istinu. A Vi ste zaista, samo rekli istinu o izmanipuliranim besposlenim derištima i bezveznjacima koji radikaliziraju sveučilište po narudžbi nasljednika Udbe i Komunističke partije, uz pomoć jugo-medija željnih afera tamo gdje ih nema. Hrvatska djeca koja stvarno žele učiti i studirati - to i rade i nemaju vremena za svinjarije skuhane na ljevici, od izgubljenog Ostoje ili iskompleksiranog Bojčete. Kada ekstremni profa poziva jadnike da zaštitarima "polome noge" - to onda nije poziv na nasilje, a kada jedan general i saborski zastupnik kaže da treba uvesti red uporabom suzavca i pendreka - to je onda "govor mržnje", iako se svugdje na zapadu tako radi kada institucije ne mogu funkcionirati zbog pritiska ulice. A ovdje se čak niti ne radi o opasnoj ulici, već o očuvanju mentalne, ali i doslovne higijene.
Image
OVAJ čovjek je sišao s neba u zadnji čas, u ovu već 100 godina ugnjetavanuu zemlju!! Govori hrabro i istinu kao Isus Krist!! Ali nažalost bez i jednog apostola!? Bojim se da će ga komunisti i UDBA smaknuti! Treba ga čuvati i nikada ostaviti sama - jer on je u stvari vrlo SAM među kukavicama Hrvatekima! Srećom zna se on braniti - vojnik je! Ali ONI - peta kolona, brojniji su i još uvijek jači!! Ave Generale
:D
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 27 Sep 2016, 15:37



Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 28 Sep 2016, 18:09

Image
ZA LUSTRACIJU NA SVEUČILIŠTU, PROTIV UDBAŠKIH SURADNIKA I NJIHOVIH UČENIKA - čast mi je u Bujici ugostiti generala Željka Glasnovića, sve popularnijeg saborskog zastupnika i dr. Tomislava Sunića, profesora u Americi i bivšeg političkog emigranta...
sad je na instaGRAMU :D
Image

Image

Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Sep 2016, 16:09

Ja se sjećam ženske tučnjave između Bujaneca i Mladena Schwartza u ''Nightmare Stageu'' Željka Malnara... i to je jedino po čemu pamtim tog lika
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 10 Oct 2016, 17:05

Image
MOGU NAS LOMITI, AL' NEĆE SLOMITI, KAD NAM SRCA TUKU ZAJEDNO!
Već dvije godine napada, podvala, laži... A mi smo sve jači, sve brojniji! Hvala vam, dragi prijatelji:)

(PRATITE NAS I NA INSTAGRAM PROFILU VELIMIR BUJANEC, A USKORO KREĆEMO I U NOVE MEDIJSKE AVANTURE...)

P.S. Prošlih 30 dana blokade prava je sitnica u odnosu na rezultate koje imamo i doprinos koji smo dali i na zadnjim izborima... OBA SU PALA!
neviđena dominacija!!
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re:

Post by lemonzoo » 11 Oct 2016, 03:23

dr_gonzo wrote:Ja se sjećam ženske tučnjave između Bujaneca i Mladena Schwartza u ''Nightmare Stageu'' Željka Malnara... i to je jedino po čemu pamtim tog lika
Nije tu bio Buja. Pobili su se Mladen i Jajan.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 12 Oct 2016, 10:49

Jeste bili su Bujanec i Mladen... Po tome i najviše pamtim ''Nightmare Stage''... Zalili su jedan drugoga čašom vode a Bujanec mu rekao. ''- Streljat ćemo te.'' i ''- Ne diraj me jer ću odnijeti odijelo na kemijsko čišćenje.'' Bujanec tad bija jako mlad...a mislim da od toga ima više od 10 godina... Čak sam čekao reprizu da to mogu snimit na VHS a sad ne znam di mi ta kazeta...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 12 Oct 2016, 21:29

Image
KAKVA GLUPOST! Sutrašnji "Večernjak" donosi spin o tome da Hasanbegović "nema potporu desnog krila HDZ-a"... Bolje da su napisali da nema potporu Vase! Autoricu teksta i onako zovu Iva Puljić - Brkić, a čisto sumnjam da je za Hasanbegovića loše to što ga Vaso ne podržava!
Trgovina je, navodno, sljedeća: Vaso će dobiti mjesto potpredsjednika Sabora, ako "neutralizira" nezadovoljnike s desna... A ja kažem: BOLJE HASO, NEGO VASO!


Bujo se opet okreće :D :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Velimir Bujanec

Post by john_constantine » 12 Oct 2016, 22:54

Tko je vaso?
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 13 Oct 2016, 13:10

Milijan Brkić
Image

Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re:

Post by lemonzoo » 14 Oct 2016, 13:25

dr_gonzo wrote:Jeste bili su Bujanec i Mladen... Po tome i najviše pamtim ''Nightmare Stage''... Zalili su jedan drugoga čašom vode a Bujanec mu rekao. ''- Streljat ćemo te.'' i ''- Ne diraj me jer ću odnijeti odijelo na kemijsko čišćenje.'' Bujanec tad bija jako mlad...a mislim da od toga ima više od 10 godina... Čak sam čekao reprizu da to mogu snimit na VHS a sad ne znam di mi ta kazeta...
To je onda nešto drugo. Nedavno smo ovdje puštali kad su se Švarc i Jajan potukli. Morat će se i to ovjeriti. :D

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 18 Oct 2016, 15:35

Image
POUZDANO: NOVA MINISTRICA KULTURE JE NINA OBULJEN!
Dr. Zlatka Hasanbegovića odbacili su kao psa. Pristali su na ultimatum Milorada Pupovca i poslušali savjete Nenada Stazića, Velimira Viskovića, Bojana Glavaševića i Ante Tomića - jer to je NJIHOVA kandidatkinja.
ČESTITKE ANDREJU PLENKOVIĆU!
ŽELIM TI PUNO SREĆE. TREBAT ĆE TI, AKO ŽELIŠ DA TI VLADA POTRAJE DUŽE OD OREŠKOVIĆEVE...

P.S. Jedini bivši ministar s kojim Plenković uopće nije niti razgovarao je dr. Hasanbegović. Primio ga je zadnjeg, na trideset sekundi i zahvalio mu se, bez ikakvog obrazloženja...
na aparatima!!
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Velimir Bujanec

Post by hitman_4 » 28 Oct 2016, 23:08

Image
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Velimir Bujanec

Post by Michel » 30 Oct 2016, 18:20

Image
Image

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply