Srbija do helsinkija !

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 13 May 2007, 14:16

Mairosu wrote:
horkolerbus wrote:Nikolic je najpametniji politicar u srbiji,to amerikanci i evropska unija znaju i zato neceju pametnog na vlasti nego ove sabane koji ce odmah da prodaju kosovo i dusu i sve ostalo sto vredi ,, za njega su glasali 30% ,kad odvojis kosovo to je preko 50% ,,znaci 50% gradjana male srbije je odjebano u stranu i ne pita se za nista,zar to nije malo bolesno i sebicno :twisted: :twisted: ,,,svi sa strane misle da je boris tadic i kostunica demokratija,ali oni imaju samo taj naziv stranke a nema ni mojeg od te demokratije,,,ma ne vredi ni komentarisati ,videcete kako ce prodati kosovo i kako ce prodati sve fabrike i ostalo,vec ima ameri kenjaca u srbiji pun kurac koji su kupili sve velike fabrike
Goni tomu grobara u tri picke materine, samo nam jos jedan takav fali. Kostunjavi i tadolf nisu nista bolji, ali bi nas Toma efektno vratio u 16. vek (sa trenutnog 18.). A sto se prodaje kosova tice, nemamo mi tu vise sta da "prodamo", buduci da je tamo ostalo 5% Srba. Mozemo samo da se nasmesimo kad nam ga preuzmu. Ionako je to vec drzava za sebe svugde sem u UN.

Nikolic ce biti marginaliziran cim uzme bilo koji stepen vlasti, i narod se uveri da je to kreten na kvadrat.


kako ne shvatas da je to cista namestaljka,svi ti padovi nisu izazvali gradjani nego par coveka koji su visi od vlasti samo da bi skrivili tomu,nije nas on vratio u 16 vek,nego je to evropska unija namerno uradila,,a oni nisu mogli da naprave vladu 3 meseca,nego kad toma dosao u skupstinu onda je neko iz evropske unije naredio namerno da mora da stvore vladu inace ode sve u kurac,meni iskreno bi bilo lepse da imamo savez sa rusima jer ne zelim da budem brat sa nekim koji je pobio moju bracu i sestre i koji nam sada nesto nudi da bi nam kasnije to prodao,nije bilo bombardovano samo kosovo nego i beograd i ostali gradovi,,svako normalan bi to video i video bi da evropska unija samo pravi namestaljku srbiji,,mislite da cemo biti jaki i normalni finansijski kao slovenija,hrvatska,italija,,,,,nema od toga nista bicemo samo potrosna roba kao rumunija i bugarska,sve fabrike ce kupiti stranci,sve sto vredi oni ce uzeti a nama ce ostati da radimo kao fizicka snaga i da imamo sargarepe i krompir pred ocima a ne fabrike,,,30% ljudi sto glasa za evropsku uniju je samo zbog toga da dobiju vize i da pobegnu iz srbije,a sta ce ostatak da radi

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 13 May 2007, 14:17

horkolerbus wrote:kako ne shvatas da je to cista namestaljka,svi ti padovi nisu izazvali gradjani nego par coveka koji su visi od vlasti samo da bi skrivili tomu,nije nas on vratio u 16 vek,nego je to evropska unija namerno uradila,,a oni nisu mogli da naprave vladu 3 meseca,nego kad toma dosao u skupstinu onda je neko iz evropske unije naredio namerno da mora da stvore vladu inace ode sve u kurac,meni iskreno bi bilo lepse da imamo savez sa rusima jer ne zelim da budem brat sa nekim koji je pobio moju bracu i sestre i koji nam sada nesto nudi da bi nam kasnije to prodao,nije bilo bombardovano samo kosovo nego i beograd i ostali gradovi,,svako normalan bi to video i video bi da evropska unija samo pravi namestaljku srbiji,,mislite da cemo biti jaki i normalni finansijski kao slovenija,hrvatska,italija,,,,,nema od toga nista bicemo samo potrosna roba kao rumunija i bugarska,sve fabrike ce kupiti stranci,sve sto vredi oni ce uzeti a nama ce ostati da radimo kao fizicka snaga i da imamo sargarepe i krompir pred ocima a ne fabrike,,,30% ljudi sto glasa za evropsku uniju je samo zbog toga da dobiju vize i da pobegnu iz srbije,a sta ce ostatak da radi
Nema za tebe leka dete, previse si gledao RTS devedesetih. Vidimo se u nekom drugom zivotu.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 13 May 2007, 14:28

Mairosu wrote:
horkolerbus wrote:kako ne shvatas da je to cista namestaljka,svi ti padovi nisu izazvali gradjani nego par coveka koji su visi od vlasti samo da bi skrivili tomu,nije nas on vratio u 16 vek,nego je to evropska unija namerno uradila,,a oni nisu mogli da naprave vladu 3 meseca,nego kad toma dosao u skupstinu onda je neko iz evropske unije naredio namerno da mora da stvore vladu inace ode sve u kurac,meni iskreno bi bilo lepse da imamo savez sa rusima jer ne zelim da budem brat sa nekim koji je pobio moju bracu i sestre i koji nam sada nesto nudi da bi nam kasnije to prodao,nije bilo bombardovano samo kosovo nego i beograd i ostali gradovi,,svako normalan bi to video i video bi da evropska unija samo pravi namestaljku srbiji,,mislite da cemo biti jaki i normalni finansijski kao slovenija,hrvatska,italija,,,,,nema od toga nista bicemo samo potrosna roba kao rumunija i bugarska,sve fabrike ce kupiti stranci,sve sto vredi oni ce uzeti a nama ce ostati da radimo kao fizicka snaga i da imamo sargarepe i krompir pred ocima a ne fabrike,,,30% ljudi sto glasa za evropsku uniju je samo zbog toga da dobiju vize i da pobegnu iz srbije,a sta ce ostatak da radi
Nema za tebe leka dete, previse si gledao RTS devedesetih. Vidimo se u nekom drugom zivotu.

slazem se sa tobom,nisam ja samo za tomu ,ponavljam preko 50% njih je sada kada su videli kako se sve odvija,mislis da je tadic bez veze begao od izbora,, devedesete su bile davno,tada smo barem imali nesto nasih fabrika sada nemamo nista,a jos cemo manje imati jer ce nas prodati,vec nas prodaju ne samo kosovo,,i zasto sam bolestan ,sta treba da uradim da kazem ne dam svoju kucu pa dodje amerikanac i zakolje mi porodicu i ja posle par godina kazem ,evo ti moja kuca nema veze sto si mi pobio porodicu ja cu sa tobom u partnerstvo,pa bolje da zivis u proslosti sa isus hristom nego da budem partner sa takvim,to pricas tako zato sto nisi iskusio dovoljno tu 99,,,nije bilo moranje bombardovati srbiju,

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 13 May 2007, 14:30

Nemam nameru da se raspravljam dalje sa tobom. Ne unistavaj ovaj thread, a ni forum, tvojim tupim sovinizmom. Pricamo o euroviziji, hvala.

PS. Odradio sam sve krize u Srbiji pre nego sto sam otisao preko. Znam dosta dobro o cemu pricam.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 13 May 2007, 14:47

Mairosu wrote:Nemam nameru da se raspravljam dalje sa tobom. Ne unistavaj ovaj thread, a ni forum, tvojim tupim sovinizmom. Pricamo o euroviziji, hvala.

PS. Odradio sam sve krize u Srbiji pre nego sto sam otisao preko. Znam dosta dobro o cemu pricam.



ok,izvinjavam se svakom nisam imao nameru da upropascavam bilo sta,vec samo da pojasnim situaciju u srbiji,jer se dosta toga promenilo od kako ste otisli van srbije 99 ili kasnije,ja ne iznosim svoje licne reci vec sta prica vise od pola srbije,,jos jednom se izvinjavam svima koji su se nasli uvredjeni,,,hvala na razumevanju

Gosp.
Posts: 2157
Joined: 25 Oct 2006, 23:15

Post by Gosp. » 13 May 2007, 14:48

@horkolerbus: Nikolić je veoma smiješan klaun koji doduše maršira pod zastavom tobožnjeg "radikalizma", ali će vas prodati čim mu se ukaže prilika.
Evil Xander je veoma dobro, kratko i jasno opisao situaciju opčenito u svijetu, pa i na ovim prostorima. Dok su ljudi patili, "oni gore" su se bogatili i profitirali na patnjama civila. I danas, kada je već u potpunosti jasno da se sve dalo drugačije riješiti i da su ljudi ginuli dok su "oni" pili kave, je zapravo parodično da netko podržava klauna koji uokolo maršira sa knjigom "Rimokatolički zločinački projekt umjetne hrvatske nacije". Vjerujem da znaš o čemu je riječ.
Better to reign in Hell than to serve in Heaven.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Post by horkolerbus » 13 May 2007, 15:01

pa dobro rekli smo da necemo vise o politici,svako ima drugih misljenja,mogli bismo da se prepiremo do 2500 godine ,vazno je da se mi druzimo i da treba da ulozimo sve napore da ponovo pocnemo da komuniciramo pogotovo mladi,velika mrznja je nastala ne samo kod nas nego u celom svetu,a to ko je kriv a ko nije to samo Gospod zna

Post Reply