FPS

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 May 2007, 09:54

He, onda ću to morati brzo probati. :D

Hm, za strangehold mi je zasada bed što će trebati directx 10, a nema šanse da unesem vistu na komp. Bar dok ne kupim bolji komp, ovaj srednji konfiguraciju bacim. Uzmem ovaj drugi bolji za xp za sve ove sadašnje igre, a za ove novije na mnogo boljem kompu za vistom. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 May 2007, 09:54

prošao sve hitmane i to nekoliko puta..dvojiku čak na ninja razini...

ali ona misija kad na trgu moraš koknut dva generala ima veliki bug,a to je da možeš otić do njih izvadit gun svakom 1 metak u glavu(treba znat gađat) spremiš gun i odšećeš...ni jedan stražar ne reagira..a možeš i komplicirat pa jednom stavit bombu pod auto,a drugog sa sniperom skinut...

uglavnom odigraj 4 dio što prije odličan je kao i soundtreck :D
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 May 2007, 10:15

A$H wrote:prošao sve hitmane i to nekoliko puta..dvojiku čak na ninja razini...

ali ona misija kad na trgu moraš koknut dva generala ima veliki bug,a to je da možeš otić do njih izvadit gun svakom 1 metak u glavu(treba znat gađat) spremiš gun i odšećeš...ni jedan stražar ne reagira..a možeš i komplicirat pa jednom stavit bombu pod auto,a drugog sa sniperom skinut...

uglavnom odigraj 4 dio što prije odličan je kao i soundtreck :D
Hahaha...probao sam i to, ali moja očito nije imala bug...jer su me odmah koknuli...a probao sam i to sa autom ,ali mi baš ninje išlo...skinuo bih jednoga, a li drugi bi mi pobjegao...onda bih ja napravio pokolj po ulici pokušavajući onesposobiti auto hahaha...koja dobra fora...ja onako očajan trčim za autom, rešetam po njemu, a ekipa pokušava mene ubiti, pa ja kokam njih, ali ne skidajući pogled sa auta hahaha čovjek sa zadatkom hahaha...
Nakon što mi nije uspijelo na taj način par puta, skužio sam toranj...i uspio hehehe...

Budem naravno... :D :D

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 09 May 2007, 20:06

dakako treba se spomenuti genijalni deus ex te jos bolji System Shock 2 , cyberpunk FTW !!!! 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 09 May 2007, 20:36

Jel iko igrao Brothers in arms

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 May 2007, 21:21

jesam, dobar FPS, dosta kratak, ali dosta zanimljiv, no nije baš call of duty. Prešao sam onu prvu i drugu težinu radi nagrada, ali dalje baš nemam volje...
Michel puši karu.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 09 May 2007, 21:55

Unreal wrote:Jel iko igrao Brothers in arms
Odustao sam negde posle prve borbe, u kojoj sam ispalio jedno 40 direct hitova M1 Garandom u svabu i on je pogodjen tek jednom. Call of Duty 2 ima slabiji single play od keca, ali je multi keva.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 09 May 2007, 22:01

Dragonrage wrote:Naravno, od pucačina su mi još odlične (iako nisu FPS) Hitman (s tim da mi je dvojka za sada najbolja, a četvorku još nisam igrao) te Max Payne (dvojka jebe kevu totalno) :supz: :supz: :prayer: :prayer:
Meni je kec Payne mnogo ludji. Auh kako sam se naprzio igrajuci ga, kad na kraju dodjoh do AESIR zgrade bio sam u totalnoj identifikaciji sa glavnim likom.

Svetu treba vise igara kao sto je Max Payne.

Post Reply