Šta me ras*izdilo danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 02 Feb 2013, 13:01

opera, čim izađe novi update, s njima i hrpa sranja. Prošli put nije radio youtube sve do sljedećeg updatea, a sada, nova verzija 12.13 nestabilna, ne mogu uopće niti koristiti više. Koristi se prošla verzija dok ne izađe novi update.
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Decadentor » 03 Feb 2013, 22:21

Djuro jebemu boga lik je udario sakom callacniog psa bez razloga! Ili je razlog sto je lik kreten poceo napadat. Naravno da niko of nas nije za to da se psi treniraju kao oruzje ili koji kurac ...uglavnom u svakom slucaju kada zelis udarit psa udari vlasnika (ako vec moras)
Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 03 Feb 2013, 22:42

mozda je bez razloga mozda nije, mozda je bio van sebe jer se zamalo sudario,a imao je djecu u autu

i psa i vlasnika udaram ako sam napadnut.
I may be an idiot, but i am no fool.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by John_Ryder » 04 Feb 2013, 08:15

opet đuro mlati sve :lol:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 04 Feb 2013, 18:34

odnosi s svojima, kako se odnose prema meni kao da sam 12 godišnjak, to da se ponašaju kao da moja cura ne postoji, i ponašanje od staroga koji me totalno raspizdio danas. i to što im samo skrivam da sam već upoznao njezine radi njihovih staromodnih stavova. Da mi preko vikenda ne diraju moju sliku, a kada me nema, onda skrivaju u ladici. Svaki normalan roditelj bi htio da se dijete osamostali, oženi, osniva obitelj i što sve, a moji samo da nađem curu s fakultetom koja će se brinuti za mene.

:skrujufakju: :skrujufakju: :skrujufakju: :skrujufakju: :skrujufakju:

i bitno da sam po njima bezobrazan, arogantan i što sve, a stari da je to posljedica pušenja jer ne pušim doma preko vikenda. :facepalm: + ponašanje od majke, cura je kupila poklon za njezin rođendan da bi poboljšala malo odnose, a ona doma napravi izraz kao da je napravila zločin :facepalm:
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Scarface » 06 Feb 2013, 19:51

Djuro, radije udreš psa dok si na biciklu umisto da zakočiš i eventualno ga pomaziš jer je garant trča za tobom podignutog repa a nije te krvoločno naganja?

Šta da ti kažem callac, fala Bogu pa nije bilo ničeg goreg, svak iole normalan osjeća nenormalan bijes samo čitajući tvoj post. I da, budala ima još i dicu, krasan prizor za njih. Drži se, ne brini, budala će dobit svoje, ne kad tad nego ubrzo, i pomazi Ayu za mene. :)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 07 Feb 2013, 02:25

Scarface wrote:Djuro, radije udreš psa dok si na biciklu umisto da zakočiš i eventualno ga pomaziš jer je garant trča za tobom podignutog repa a nije te krvoločno naganja?

Šta da ti kažem callac, fala Bogu pa nije bilo ničeg goreg, svak iole normalan osjeća nenormalan bijes samo čitajući tvoj post. I da, budala ima još i dicu, krasan prizor za njih. Drži se, ne brini, budala će dobit svoje, ne kad tad nego ubrzo, i pomazi Ayu za mene. :)

generalno trče i laju; nije da ga ozljedim tim "udarcem"; vise discipliniram;Bar nisam jedan od bolesnika koji svojim psima ovo rade

http://www.youtube.com/watch?v=qQPTDcmAOPY
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Josef K » 07 Feb 2013, 02:31

Zašto su to bolesnici?

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by elrania » 07 Feb 2013, 02:52

logičke poveznice koje iskaču u ovom topicu izgleda da postaju sve bolje i bolje.

doduše, priklanjam se iščuđavanju nad trpanjem veganske hrane u usta mesoždera.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 07 Feb 2013, 03:28

Zadro wrote:Zašto su to bolesnici?
bolesnici jer prebacuju pse na vegansku prehranu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 11 Feb 2013, 22:09

mrzim kad mi se dnevno pojavi miljardu nenajavljenih pacijenata na tri milijarde već naručenih.. i tako od nove godine funkcioniram, čak ću i u subotu morati raditi.. kako ljudi ne kuže da samo toliko možeš biti produktivan i odradit dobar posao? sve ostalo je prek one stvari i ne bih preporučila nikome da sjedne na stolicu nakon što nisam jela/pila/pišala/pušila sedam sati u komadu :twisted:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Andrej » 12 Feb 2013, 04:52

Znači...sledeći put kad budem išao kod zubarke, nosim joj burek( i to ne one masne kifle iz Bosne, nego pravi burek što ga prave Šiptari i Makedonci!!!), cigarete, nošu i jastuče ako joj se prilegne (posle bureka) :lol:
A onda kafa i masaža :zubifale:
Čisto da ne bi praktikovala srednji vek na mojoj bulji :supz:
We're all mad here...

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Wendigo » 12 Feb 2013, 10:13

Snijeg !!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 13 Feb 2013, 08:46

mentalitet ljudi... tema fiskalna kasa i porez. Svi mi plaćamo porez i to je činjenica. Sada, jedna strana neće "cinkati" ljude koji ne plaćaju porez, druga strana neće cinkati jer je bolje da vlasnik krčme uzima novac za sebe, a ne da daje novac državi jer ista ne zna baratati istim, a treća je da svi moramo plaćati porez....

s takvim mentalitetom ne možemo nikamo
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 22 Mar 2013, 10:39

jučer, sinoć, peglam i uspijem si užarenom peglom odvaliti dobar kvadrat kože na gornjoj strani dlana, peče, boli i izgleda kao da trulim.. :skrujufakju:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply