Šta me ras*izdilo danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 26 Jan 2013, 18:31

Razmišljala sam da post smjestim u temu šta mi je maknulo smješak, al ovaj naziv mi je prikladniji..
Vozim se doma kod roditelja i čim sam sišla s autoputa neki mi se lik nakačio na guzicu od auta i tako se ja vozim, vozim i naletim na neki dosta sporiji auto ispred sebe, ovaj iza pizdi i konačno dođe neka čistina, upalim žmigavac da prestignem kad ovaj iza u isto vrijeme krene prestizati, sjedne na trubu, prestigne me i počne vrludati ispred mene da bi naglo zakočio i tu smo svi stali. Izlazi Mujo iz auta, maše rukama, ja otvaram prozor i on poče: kurveštijo glupa, kako se to voziš, glupačo, zar ne vidiš da imam djecu u autu??? ja njemu, zar ti ne vidiš žmigavac koji sam ja dala?? tu je Aya počela lajat iza na sjedalu i lik ju zavali šakom u glavu, opali nogom u auto i ode. Ja dok sam uopće došla k sebi, vidjela da je s Ayom sve ok, nastavila se voziti još desetak kilometara do doma, sva šlogirana i na rubu plača. Zapisala sam registraciju, svi su mi savjetovali da zovem policiju, ali šta bi policija uspjela napraviti, zaista? Prepuštam ga kozmičkoj pravdi da jednog dana naleti na veću budalu od sebe koja će imati gan u đžepu i razvali mu mozak posred ceste.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Decadentor » 26 Jan 2013, 19:52

seljacina neki :chainsaw:
Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by GreenHornet » 26 Jan 2013, 19:55

prijavi smece ipak!obavezno!
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by elrania » 26 Jan 2013, 21:10

ovo s ayom me šokiralo... nemam riječi za dodati na ovu tvoju zadnju rečenicu...

i da, ne znam jel bi itko išao išta poduzeti oko slučaja. u pravilu se treba takvo što prijaviti, al tko će tu što ići uraditi, ako nije 'bar' do saobraćajke došlo :?
nama je lik na autocesti po kišnom vremenu počeo duga svjetla paliti odostraga, trubiti i nabijat se na zadnji kraj da ga pustimo i to bi trebalo prijaviti, al ne vidim svrhe...

no probaj svejedno :|

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 26 Jan 2013, 21:16

rekla je sestra da će provjeriti sa svojom šeficom koja je zaštita životinja/frik pa će mi javiti. a ja sam čitavim putem natrag do zagreba smišljala pakosti, jer saznat ću tko je i majkemi poslat ću mu govno u paketu sa natpisom eat me. seljačina odvratna!!!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by John_Ryder » 27 Jan 2013, 00:04

kad sam prvi put pročitao ovo izazvalo je jaki bijes u meni,da sam se našao na tvom mjestu,mislim da bi bio priveden ubrzo.
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 27 Jan 2013, 03:21

Kako je mogao psa udarit ako je bio u autu? Ako je pas na njega nasrnuo, sto se zna desit ako osjeti da je vlasnik napadnut; lik se može pozivati na to da je bila "samoobrana". I sam sam opalio nogom nesto pasa koji su na mene nasrnuli dok bi se, recimo, šetao makismirom i počeli skakati po meni (naravno ne pretjerano jako udario). Sad dali bi se oni samo igrali ili ne to me briga, ali to je zato jer sam imao neugodno isustvo kada sam bio klinac pa je pas skocio na mene srusio me na pod i počeo lajati i rezati pa bi me vjerojatno i ugrizao da ga otac nije razvalio nogom u njušku.A i jednu je moju profesorici isto tako u maksimiru pas napao, ali srećom je bila zima i imala je debeli kaput pa je prošla samo s par obrebotina na ruci.

Nije da sada branim tog lika, njegovo ponašanje se neda opravdati, pogotovo tako psovati ako je imao djecu u autu.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 27 Jan 2013, 11:16

Pas je provirio glavu kroz otvoren prozor od auta. I ako ćemo o obrani, pas je branio mene od nepoznatog mušarca koji je urlao i gestikulirao rukama. Ne mislim se s tobom razgovarati o temi pasa jer mi samo tlak može skočiti.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by hitman_4 » 27 Jan 2013, 11:24

prijavi ga ako imaš višak vremena.lik će se vjerovatno,AKO policija uopće dođe do njega izvlačiti na djecu tj. njihovu sigurnost i sl.

da je barem netko bio s tobom u autu,da može potvrditi tvoju priču.

bljuv za primitivca :skrujufakju:
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 27 Jan 2013, 13:39

Ako je samo provirio glavom kroz prozor neznam kako ju je mogao nogom dohvatit; ali kao sto je hitman rekao; bez svjedoka lik moze rec da si ti kriva i da je bio se derao zbog straha jer si pred njega izletila i zamalo se sudario, a imao je djecu u autu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by elrania » 27 Jan 2013, 13:54

kakvom nogom? jasno piše da ju je šakom udario. može se na čovjeka derat kolko hoće, al ovakvo svinjsko ponašanje prema životinji je gnjusno...
bijes me hvata dok ovo čitam; još više, jer takvima izgleda niko niš ne može.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 27 Jan 2013, 16:06

istina, previdio sam da je nogom auto udario, pa sam mislio da se to odnosi na psa. Ali interesantno mi je za vidit koliko se vas živcira jer je lik opalio psa
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 27 Jan 2013, 16:26

maddjuro wrote:istina, previdio sam da je nogom auto udario, pa sam mislio da se to odnosi na psa. Ali interesantno mi je za vidit koliko se vas živcira jer je lik opalio psa
kome kažeš... ja sam se posvađao s takvima oko te tematike. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 27 Jan 2013, 16:34

naravno nije da opravdavam nasilje prema životinjama, ali kao sto sam rekao u ranijem postu o tome kako sam i sam napucao par pasa koji su na mene nasrnuli kada bi se šetao maximirom, ljudi bi se na mene počeli derat i vrištat kao da sam im djete udario, isto prjetili zvanjem policije, batinama... Jer kako mogu udariti psa koji bi se "samo igrao", isto znam viditi kad klinic se igraju na livadi a psi počnu oko njih trčati skakati po njima,a djeca se ukoče dobrano preplaše a katkada i počnu plakat. nemam ništa protiv toga da se psi izvedu u šetnju i trće po livadama, ali neka to cine tamo di nema toliko ljudi , bar ukoliko psi nisu trenirani da ne skacu po ljudima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 27 Jan 2013, 17:38

naravno da ti to ne možeš shvatiti jer ti u psu vidiš "samo" životinju koja se (uglavnom) samo želi poigrati/pozdraviti te na što ti odgovaraš nasiljem. Meni je moj pas najbliže djetetu i članu obitelji zadnjih deset godina i naravno da sam se uzrujala više nego da je mene udario (jer sam i sa takvim debilima imala posla, sve same "muškarčine")
kako sam već rekla, vidim da s tobom ne mogu o ovoj temi bez da mi sljedeći post ovdje bude tvoje ime, stoga, nemoj nastavljati, ok?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply