Šta me ras*izdilo danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 27 Jan 2013, 17:41

john_constantine wrote:
maddjuro wrote:istina, previdio sam da je nogom auto udario, pa sam mislio da se to odnosi na psa. Ali interesantno mi je za vidit koliko se vas živcira jer je lik opalio psa
kome kažeš... ja sam se posvađao s takvima oko te tematike. :lol:
a ti cons šuti, danima si tu pisao o jadnoj mačkici koju zlostavljaju i nisi ni ti niti itko drugi poduzeo ništa u vezi toga nego si cvilio po forumu. barem jednom u životu imaj vlastito mišljenje, a ne se okretati kako vjetar puše.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Asfodel » 27 Jan 2013, 18:00

Suosjećam s Callac i situacijom te mi je žao nesreće da se naleti na takvu budalu..
Nadam se da se to neće dogoditi mom dečku, jer je on baš jednom bio fino govorio kako bi ubio boga u nekome tko bi udario Leu.

Što se tiče teme udaranja životinja, bez beda bih udarila psa koji mi skoči na dijete ili na mene da se obranim, kao što bi svatko trebao. No naravno, ja znam razliku između psećeg preživahnog skoka i napada/ugriza.

Imala sam fazu malog straha kad sam dijelila letke, jer sam masovno nailazila na pse koji su me htjeli rastrgati, a bili su troduplo teži od mene. Strašan osjećaj, pogotovo kad je bilo kuća u kojima je 10 cm bilo razdaljine između moje ruke i psa koji lamata zubima da ju odgrize. Ne želim ni znati kako bi mi bilo da sam kao moja mama morala ekšli ući unutra i pokucati na vrata (kad je inkasirala za hrt). Osim za članove obitelji, ljudi drže zvjerski raspoložene ogromne pse također iz kompleksa i vole da im služe kao oružje. Sve je u vlasnicima.

Edit: inače, ako se nađete u situaciji (a nadam se da nećete :lol: ) da vidite da nekog pas drži u ugrizu i ne pušta što god mu radili, lijek je u tekućini koju mu prolijete po glavi. Voda, bilo što. Udarci i natezanje ne pomažu kad on ukruti čeljust.
Last edited by Asfodel on 27 Jan 2013, 18:06, edited 1 time in total.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by GreenHornet » 27 Jan 2013, 18:03

kako mi idu na kurac argumenti,parafraziram "zalite psa,a ljudi kopaju po kontejnerima"
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 27 Jan 2013, 18:04

callac wrote:
john_constantine wrote:
maddjuro wrote:istina, previdio sam da je nogom auto udario, pa sam mislio da se to odnosi na psa. Ali interesantno mi je za vidit koliko se vas živcira jer je lik opalio psa
kome kažeš... ja sam se posvađao s takvima oko te tematike. :lol:
a ti cons šuti, danima si tu pisao o jadnoj mačkici koju zlostavljaju i nisi ni ti niti itko drugi poduzeo ništa u vezi toga nego si cvilio po forumu. barem jednom u životu imaj vlastito mišljenje, a ne se okretati kako vjetar puše.
To je bila kompliciranija situacija. I isto kao što ti ispuhavaš svoj bijes u ovom topicu, tako sam i ja izražavao svoje mišljenje o cijeloj situaciji radi svoje bespomoćnosti. Tako da je pokvareno izvlačiti to rublje van. Slažem se s maddjurom jer je to oduvijek bilo moje mišljenje i moj stav.
Niti meni nije svejedno kada mi neki nepoznati pas skoči na mene ili laje na mene. Naročito u parku ili u gradu. I imam se pravo braniti od takvih.
Osim toga, koliko znam, po zakonu, pas ne smije biti slobodan u autu, već mora biti u boksu za životinje.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 27 Jan 2013, 18:15

maddjuro wrote:naravno nije da opravdavam nasilje prema životinjama, ali kao sto sam rekao u ranijem postu o tome kako sam i sam napucao par pasa koji su na mene nasrnuli kada bi se šetao maximirom, ljudi bi se na mene počeli derat i vrištat kao da sam im djete udario, isto prjetili zvanjem policije, batinama... Jer kako mogu udariti psa koji bi se "samo igrao", isto znam viditi kad klinic se igraju na livadi a psi počnu oko njih trčati skakati po njima,a djeca se ukoče dobrano preplaše a katkada i počnu plakat. nemam ništa protiv toga da se psi izvedu u šetnju i trće po livadama, ali neka to cine tamo di nema toliko ljudi , bar ukoliko psi nisu trenirani da ne skacu po ljudima
po zakonu psi niti ne bi smjeli biti bez povodca van. Ali mnogi to niti ne poštuju. Od izmeta po nogostupu do situacija u kojima sam se ja našao. Kada sam se šetao s svojom curom i njezinim psom. Pas joj ne voli druge pse i mi ju propisno vežemo kraj klupe gdje je mirna. Ali svakih pet minuta se uvijek nađe neka budala koja ima psa bez povodca. Pa dolazi do našega i gnjavi, pa dođe do sukoba i što sve. A idiot od vlasnika ga ne može niti dozvati jer je njegov pas uporan i što sve... Ili djevojčica čiji je pas došao s druge strane rijeke i počeo maltetrirati našega, pa onda samo kričala po šumi da pronađe svog psa.

Mi smo s jedne strane odgovorni. Kao i sam vlasnik psa, nisam puštao svoga da skače po nepoznatim ljudima, nuždi gdje god stigne i što sve. Tako i ona. I smetaju mi takvi vlasnici koji puštaju pse po parku, iako je to kažnjivo. I onda njihovi psi ližu tuđe noge nekoj ženi koja ima bebu u kolicima.

Ili stara baba koja jedva može vući svojega velikog psa i taj isti prilazi bebi u dječjim kolicima jer ga ne može zaustaviti. Žena je bila u strahu, a bakica ništa, samo ju pas vuče. Sreća da nije bio agresivan ili nešto. A ja bi burnije reagirao bez obzira na tuđe mišljenje. Nije mi svejedno da nečiji pas od neke nepoznate osobe u gradu prilazi mom djetetu. Ljudi moraju biti svjesni da ne vole svi ljudi pse, i da ima puno ljudi koji su u strahu od nepoznatih velikih pasa. A bitno da ti vlasnici samo govore kako im pas neće ništa.
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by elrania » 27 Jan 2013, 18:18

nije bome ni meni svejedno kad primjetim da ne skače iz zaigranosti i znatiželje. vjerujem da nitko normalan ne obuzdava svoj nagon za preživljavanjem u tom trenutku i ponaša se skroz fino opušteno i ugodno.

ono što je nakaradno u ovom slučaju je kako se ponašanje onog vozača počelo poistovjećivati s obranom od životinje na cesti, kako se od očitog svinjskog čina udaranja životinje koja je za njega apsolutno bezopasna (dakle, nije se branio, nego je na njoj iskalio bijes) pretvorilo u ovo. po mom bi lijepa gesta bila da se odjebe s 'ja bi njega lupio da on meni ovo ono' u ovom slučaju, jer očito je što je bilo i kako se callac osjeća zbog toga i koliko ovakve diskusije ne pomažu nikome.
...osim da se sakupe dvije babe pa moraliziraju kamo kako šta.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 27 Jan 2013, 18:25

ne, cons, ti nemaš stav. i samo me osnovna ljudska pristojnost spriječava da ti ne kažem šta još mislim o tebi. over and out što se tebe tiče, forever!
i ne znam u kojem se točno trenutku ova tema razvila u "napade pasa" i jadne bespomoćne ljude i djecu?? poanta je bila o kretenu koji je seljački i nabrijano vozio auto, raspizdio se jer je morao u naseljenom mjestu usporiti na 60km/h i onda zaustavio promet na pet minuta izašavši iz auta da mi kaže kako sam kurvetina i opali psa stisnutom šakom u glavu. jebomepas ako ću uopće ikad više ovdje povući temu o psima, mačkama i ostalim životinjama jer se svaki put samo bespotrebno naživciram.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Asfodel » 27 Jan 2013, 18:25

A kao i svaka tema, ode predaleko i preširoko i na kraju ne bude o onom o čemu se počelo (u topicu o zdravstvenom odgoju se priča o prostituciji i koječemu)
..evo, sorry Callac, ja neću više offtopičarit :seksualische:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by GreenHornet » 27 Jan 2013, 18:32

zenska prica kako joj je sociopat udario psa i izvrijedao je,a zavrsi se da je neciju profesoricu pas koji nema veze sa temom napao... :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 27 Jan 2013, 18:36

ja sam se ionako samo nadovezao na maddjurov post, ali da je tema otišla u krivom smjeru, je. :kokicarenje:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by John_Ryder » 27 Jan 2013, 18:40

Ajmo mi svi rade on topic !

Ot: raspizdio me frost knight kojeg sam 15 minuta moro tuć
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 27 Jan 2013, 19:29

callac wrote:naravno da ti to ne možeš shvatiti jer ti u psu vidiš "samo" životinju koja se (uglavnom) samo želi poigrati/pozdraviti te na što ti odgovaraš nasiljem. Meni je moj pas najbliže djetetu i članu obitelji zadnjih deset godina i naravno da sam se uzrujala više nego da je mene udario (jer sam i sa takvim debilima imala posla, sve same "muškarčine")
kako sam već rekla, vidim da s tobom ne mogu o ovoj temi bez da mi sljedeći post ovdje bude tvoje ime, stoga, nemoj nastavljati, ok?
sad si me podsjetila na ovaj video

http://www.youtube.com/watch?v=Xh2hwwGTA_I


A to sto cons kaže da psi moraju bit na povodcu se apsolutno slažem; posto se desi da pas, kada trci za biciklistima na nogostupu, podleti pod kotac bicikla (i to mi se samo jednom desilo, ali nasreću je podletio pod zadnji kotac pa nisam odletio naglavacke preko volana)
Last edited by maddjuro on 27 Jan 2013, 19:38, edited 1 time in total.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 27 Jan 2013, 19:36

odlična analogija, svaka ti čast.
vrijedi isto kao za consa, završili smo priču.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by john_constantine » 27 Jan 2013, 20:49

maddjuro wrote:
callac wrote:naravno da ti to ne možeš shvatiti jer ti u psu vidiš "samo" životinju koja se (uglavnom) samo želi poigrati/pozdraviti te na što ti odgovaraš nasiljem. Meni je moj pas najbliže djetetu i članu obitelji zadnjih deset godina i naravno da sam se uzrujala više nego da je mene udario (jer sam i sa takvim debilima imala posla, sve same "muškarčine")
kako sam već rekla, vidim da s tobom ne mogu o ovoj temi bez da mi sljedeći post ovdje bude tvoje ime, stoga, nemoj nastavljati, ok?
sad si me podsjetila na ovaj video

http://www.youtube.com/watch?v=Xh2hwwGTA_I


A to sto cons kaže da psi moraju bit na povodcu se apsolutno slažem; posto se desi da pas, kada trci za biciklistima na nogostupu, podleti pod kotac bicikla (i to mi se samo jednom desilo, ali nasreću je podletio pod zadnji kotac pa nisam odletio naglavacke preko volana)
da ne spominjem troškove auta, kada pas podleti pod auto... Na kraju smo zbog tih neodgovornih vlasnika imali troškove manje od 5000 kn, a ne možeš niti dokazati da je to njihov pas radi tužbe.
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Wendigo » 30 Jan 2013, 19:52

bog te, ja tek sad ovo vidim. :o
nemrem vjerovati da je ayu puknuo šakom... dabog da mu se osušila i otpala.
inače da.. aya je rotweiller sa naravi agresivnog pit bulla pa je potrebna šaka da se obraniš od laveža...
koji kreten jebeni, sad sam se uzrujao!

OT: danas ništa, ali vidim da bih mogao postati rezident ovog topica. :lol:

Post Reply