Šta me ras*izdilo danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Andrej » 01 Feb 2013, 13:49

Retardirana budala. Svako ko je ikada imao ljubimca, zna da je on kao član porodice i da mu ti nisi gazda nego najbolji drug.
Pun mi je kurac baba koje kenjaju i plaču kako ih kučići, mačići i veverice napadaju.
Slika obično bude ovakva -
Pas sav srećan prilazi prilazi sa repom koji se vrti ko ventilator, a onda ga neka budala od babe ili nakurčenog debila udari jer mu je mozak veličine oraha.
Ljudi su isfrustrirana, uplašena govna koja jedva dočekaju da se ižive na nekome.
Životinja ne napada ako nije žestoko maltretirana ceo život. Ali naravno, nemoj da učimo ljude normalnosti, bolje da pobijemo sve kerove i mačke.
I sve ptice. Jer svi oni seru i pišaju i bučni su, a Bog je namenio ovu planetu samo nama i niko drugi nema prava da postoji.
Samo se jednom moj drug zajebao i šutnuo mačku koju sam imao 14 godina.
Istukao sam ga kao dete i izbacio iz kuće naglavačke.
Valjda će doći vreme te vrhunske renesanse ljudske misli, kad će ljudi shvatiti da psi laju jer ne znaju da pričaju....
We're all mad here...

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by callac » 01 Feb 2013, 15:55

Andrej wrote:Retardirana budala. Svako ko je ikada imao ljubimca, zna da je on kao član porodice i da mu ti nisi gazda nego najbolji drug.
Pun mi je kurac baba koje kenjaju i plaču kako ih kučići, mačići i veverice napadaju.
Slika obično bude ovakva -
Pas sav srećan prilazi prilazi sa repom koji se vrti ko ventilator, a onda ga neka budala od babe ili nakurčenog debila udari jer mu je mozak veličine oraha.
Ljudi su isfrustrirana, uplašena govna koja jedva dočekaju da se ižive na nekome.
Životinja ne napada ako nije žestoko maltretirana ceo život. Ali naravno, nemoj da učimo ljude normalnosti, bolje da pobijemo sve kerove i mačke.
I sve ptice. Jer svi oni seru i pišaju i bučni su, a Bog je namenio ovu planetu samo nama i niko drugi nema prava da postoji.
Samo se jednom moj drug zajebao i šutnuo mačku koju sam imao 14 godina.
Istukao sam ga kao dete i izbacio iz kuće naglavačke.
Valjda će doći vreme te vrhunske renesanse ljudske misli, kad će ljudi shvatiti da psi laju jer ne znaju da pričaju....
poljubila bi te radi ove rečenice! toliko je dobra. hvala! :)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 01 Feb 2013, 16:10

Nebi se složio da psi trce prema nekome samo da bi se igrali, znaju doletit i pocet grist i navlacit lude a cesto sam vidio da pas poleti prema klincu a djete u strahu počne bježat, pas naravno počne za njim trčat; i svo uplakano i prestraseno doleti roditeljima, sad dali u igri ili ne to me ne zanima; ako samo jedan pas u toj "igri" ugrize djete onda zaslužuje da se i njega i vlasnika raspali nogom. Meni je vec postala praksa da kada se vozim bicikom po nogostupu a pas poce trcati zamnom ga cesto raspalim nogom, naravno ne prejako tek tolko da me prestane pratit, po njušci da mi ne podleti pod kotac.
I may be an idiot, but i am no fool.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by olio » 01 Feb 2013, 18:44

Ja svaki put bježim kad pas krene prema meni, čisto instiktivno.

Ne bi nikad udaria pasa, ali sam ih dosta puta nenamjerno opalia dok vozim biciklu
Vrlo vrlo često se zalete direkt u predale i boom. Postalo mi je malo iritantno i zbog moje sigurnosti i njihove.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by hitman_4 » 01 Feb 2013, 18:52

nikad ne bih psa udario.sjećam se da me je u srednjoj, jedan pas lutalica čekao pred zgradom i pratio skroz do škole.čak je ušao u školu,pa ga je zaštitar tjerao.i trajalo je to par dana....na neki način me pas usrećio,iako su me ljudi čudno gledali(valjda zbog frizure)
Image

Image

Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Asfodel » 01 Feb 2013, 18:54

Što me danas raspizdilo? :D
Ovo:
maddjuro wrote:Meni je vec postala praksa da kada se vozim bicikom po nogostupu a pas poce trcati zamnom ga cesto raspalim nogom, naravno ne prejako tek tolko da me prestane pratit, po njušci da mi ne podleti pod kotac.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Josef K » 01 Feb 2013, 19:09

Najbolje da tak raspališ svakog čovjeka koji ti se nađe na putu :wink:
Joj pa to kršćani ne rade. Možda samo kojeg pedera ili komunjaru :D

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by GreenHornet » 01 Feb 2013, 19:13

Bas bi volio da naleti na psa neke mrge od 120 kg misica,da ga izbije iz cipela.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 01 Feb 2013, 19:14

onda bi i lika i psa prodao kineskom restoranu
I may be an idiot, but i am no fool.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by GreenHornet » 01 Feb 2013, 19:20

ma e,nema covjeka koji ne kaze "kad poludim,ubio bi nekoga,bez beda" :) kurac,treba imat muda povuci okidac ili zariti noz... :)
plus sto si ti vjernik,redovito pratis bozju rijec;tesko da bi to napravio. :D
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by maddjuro » 01 Feb 2013, 19:33

Nevidim cemu toliki napadi, nusam ja za to da se psi "tuku" bez razloga; ali kada su vlasnici neodgovorni i pas nasre na nekoga ili malo fali da osobi ne podleti pod kotac logicnije je da se od psa obrani nego da osoba strada. Isto tako ne krivim susjeda kojemu je pas uletio u dvorište i ubio zeca sto ga je napucao da je pas izletio iz njegovog dvorišta; naravno vlasnik je vodio psa bez uzice.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11420
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by Michel » 01 Feb 2013, 20:07

Kod mene ima dosta psa lutalica koji mi i ulaze u dvorišta pošto tamo nemamo ograda. Kuća do kuće, jel. I žičana ograda samo između, a vanjske nema pa tako često psi lutalice ulaze, izlaze. Uvijek budu neke kosti po dvorištu pa se igraju, sakriju, vrate se i tak :D al ono, nikad nisam imao problema s njim. Nek uživaju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by elrania » 01 Feb 2013, 20:57

GreenHornet wrote:plus sto si ti vjernik,redovito pratis bozju rijec
vjernik je zapravo onaj tko radi upravo suprotno.

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by boyko » 02 Feb 2013, 00:49

mediji. pokušavam ne pratit ta svakodnevna trovanja naroda,al nemreš to izbjeć. bitno da oni skreću pažnju s važnijih stvari oko nas..eh..
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Šta me ras*izdilo danas?

Post by John_Ryder » 02 Feb 2013, 01:05

hahahaha ludi đuro
Image

Image

Post Reply