Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by sandi » 07 Jan 2013, 14:33

zasto jednostavno ne stave dva izborna predmeta vjeronauk i zdr.odgoj pa gdje roditelji odluce upisati klinca neka ga upisu...Ovako nam je u skolstvu sve samo ne demokracija...Kazu da je vjeronauk izborni predmet-ali nema tu izbora!Nema alternative...mozes ici na vjeronauk ili sjediti 45 minuta na hodniku to je izbor koji u skolama nudi katolička crkva!! Dakle najbolje bi bilo neka zdravstveni odgoj bude izborni predmet, kao alternativa vjeronauku pa nek svaki roditelj odluci - i svi sretni! Sretni su i vjerski fanatici(jer im se djecu nece ucit kako izgleda pišo, a kako pipica) , a sretni su i liberali koji ne zele da im se edukacija klinaca temelji na bjesomučnom ponavljanju molitava...eto
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by Decadentor » 07 Jan 2013, 15:04

sto se tice vjeronauka mi smo morali svi ic tj ako ne zelis na vjeronauk MORAS na etiku koja je subotom -.- vjeronauk it iz <3
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re:

Post by elrania » 07 Jan 2013, 16:01

dr_gonzo wrote:taj se problem sa jednim divljim učenikom brzo sankcionirao po kratkom postupku (2 godine poslije taj isti tip je poginuo na motoru).
eh, to su bila vremena kad su se i kletve bacale na neposlušne.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by hitman_4 » 07 Jan 2013, 16:48

Decadentor wrote:sto se tice vjeronauka mi smo morali svi ic tj ako ne zelis na vjeronauk MORAS na etiku koja je subotom -.- vjeronauk it iz <3
ja sam imao 3 iz vjeronauka u srednjoj :lol:
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by john_constantine » 07 Jan 2013, 17:37

a ja sam dao prazan list papira na vjeronauku u srednjoj i dobio sam peticu. :lol:
Michel puši karu.


User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 08 Jan 2013, 09:56

"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Re:

Post by Andrej » 16 Jan 2013, 18:16

elrania wrote:
dr_gonzo wrote:Ja mislim da je gay parada čisto preseravanja
- jer se meni jebe jel neko gej ili nije, čisto da je osoba ok za konverzaciju i da nije peder u duši (peder sam uoptrijebio kao medaforu jer je je to ipak pogrdna riječ i znači nešto drugo po mome mišljenju). šta sad meni netko ima ići ulicom i vikati da je on gej...neš ti. Kao da ja skupim masu ljudi i da idemo ulicom i vičemo da smo mi heteroseksualci i da vičemo: "- Oćemo pičke!!" i slično....jer i mi izgleda isto neukusno..........

i eto, sad si si sam objasnio zašto postoje parade.
do onog incidenta u splitu pred 2 godine sam bila sličnog mišljenja da kaj sad s tim paradama, kaj to, čemu to...i onda je došlo sranje i shvatila sam kao svoju dužnost pojaviti se tamo i dati barem tako svoju potporu. jer ono što pride je je mirni prosvjed za prava u zajednici gdje se viče ubi ubi pedera i nebulozno mi je da ljudi nazivaju tu povorku čistim preseravanjem. da LGBT zajednica uživa jednaka prava kao i ona heteroseksualna, nitko ne bi imao zašto organizirati povorke. čudi me koliko ljudi olako shvaćaju ovu stvar i koliko se bune protiv pederluka.......
Evo, ja sam apsolutno za sva prava homoseksualaca. Veliki sam protivnik bilo kakvog tipa nasilja protiv te zajednice, do te mere da namerno svakom desničaru trljam u nos da je idiot kome bi bilo pametnije da uhvati devojku za ruku i gleda svoja posla nego da glumi majmuna sa motkom. Smatram da bilo koji vid nasilja nad homoseksualcima samo doprinosi njihovom cilju jer će svaki normalan čovek da stane na stranu žrtve a ne čopora besnih pasa. Uvek bih više voleo da su mi prve komšije par pedera nego neki kriminalac ili manijak desničarskih svatanja.
Problem je u tome što su ljudi generalno budale i glupi, kako desničari tako i homoseksualci. Dva ovna na istom balvanu i niko ne želi da korakne unazad a kamoli da počne neku kompromisnu priču.
Sve se svodi na provokaciju. Isus na štiklama koga jebe crnac? Pa čekaj druže.... Hoćeš poštovanje a kenjaš po nečijem životu i vrednostima?
Hoćeš prihvatanje a praviš Pride koji ne naglašava edukaciju i toleranciju nego služi kao promovisanje homoseksualizma?
Desničarska sranja tipa - naučiću dete da nožem isteruje svoj stav jer je dovoljno glup da mozgom ne može? Ko mi se ne sviđa treba da umre ili se sakrije?
Umesto svih tih sranja, prvo treba svojski zapeti da se ljudi obrazuju i shvate da je seksualnost 1% čoveka i da seksualno opredeljenje ne pokazuje nečije kvalitete kao osobe.
Umesto da se forsira "cool je biti peder...." i "jebana pederčina koja će da završi u paklu" - treba da se forsira da nema razlike između "homoseksualac" i "heteroseksualac".
Ko god misli da ima razlike u vrednosti je očigledno dovoljno prazan i neostvaren da mora svoje rupe da krpi pripadnošću i debilnim kompezacijama "više vrednosti".
A onaj što se boji da će mu dete postati peder jer gleda pedere, neka ga zatvori u sobu i pušta filmove sa Supermenom, pa nek ga baci kroz prozor da isproba teoriju.
We're all mad here...

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by Alastorus » 16 Jan 2013, 18:23

Iskreno, ne smeta me ničija seksualna orijentacija, al mi ne mora to trljat na nos, a pogotovo hrpetina balavurdije koji su "biseksualni" jer je to kul, pa onda oni moraju trabunjat o tome kakva oni prava imaju i što žele, pretežito isto sam doživljavao i s veganima, vjerujem da jedna normalna homoseksualna osoba neće imat potrebu nekome trljat u facu to što je on homoseksualan, desničar sam, al nikome to ne naglašavam, i ne zamaram se previše minornim pitanjima. O crkvi ništa ne moram govorit, pokazala je svoje lice u farizejštini, a javlja se samo kad je ugroženo njihovo "moralno stajalište", dok ljudi gladuju po cesti ili se smrzavaju u svojim domovima, popovi šalju uplatnice ( ne svi, ali mnogo njih da.)
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by john_constantine » 16 Jan 2013, 19:13

ah, popovi...

ista đubrad govori svima da rađaju djecu. u varaždinu su imali sastanak gdje su pozvali obitelji koji imaju puno djece, od petoro do 13 djece. Pop samo govori djeca su vaša radost i takve bajke. A obitelji samo pripovjedaju: teško nam je, nemamo hrane, novaca i slične priče. Ali sretni su jer su velika familija. Da li je crkva dala njima kakve novce? Ma niti lipe, ali će svejedno tražiti 150 kn za blagoslov kuće.

A homoseksualci, isto nemam ništa protiv njih, ali baš ovo što kažete, danas je to kao biti "in". Jednoj strani je to problem ili sramota, i onda poteškoće da nađeš sličnog partnera i onda normalan život dok se drugi preseravaju time kao da su posebni. A nisu uopće niti homokseksualci, nego samo vole dobiti u guzicu.
Michel puši karu.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by GreenHornet » 16 Jan 2013, 19:24

ali ono...gamad u splitu baca kamenja po gayevima i kunu se u isusa...a da se isus tamo nasao,stao bi na stranu onih po kojima su padala kamenja i uvrede...
isto kao sto bi bozanica i slicne smradove iz vrha crkve poslao par dana na goli otok,da onda imaju pravo prozivati komuniste,jer ovaj sdp veze s komunizmom nema...a nabijaju im ga na nos...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by john_constantine » 16 Jan 2013, 19:42

ma crkva ne ustaje radi naroda, nego zato što ih je sdp odmaknuo od vlasti i to ih jebe. Zato dižu ustanak protiv njih i što sve :lol:

U normalnoj državi, crkva bi trebala biti odvojena od države, a ne miješati se u školstvo, politiku i što sve. Jebote, ja sam glasao za svoju vladu i ne može mi crkva određivati za koga ću glasati niti rušiti vladu za koju sam glasao.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by hitman_4 » 16 Jan 2013, 20:53

najgore što bozaniću i ekipi nitko ništa ne može,samo ih papa ima skinuti sa vlasti
Image

Image

Image

User avatar
DakotaSkye
Posts: 109
Joined: 30 Dec 2011, 02:15
Location: Haddonfield

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by DakotaSkye » 17 Jan 2013, 01:14

zdravsteni odgoj u škole, sekularni odgoj u crkve.
"We survive by remembering but sometimes we survive by forgetting."

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Vaše mišljenje o uvođenju zdravstvenog odgoja u škole...

Post by Michel » 19 Jan 2013, 01:30

Čitao sam neki dan da stranka pedofila u nizozemskoj koja je ušla u njihov parlament da traže spuštanje dobne granice za odnos sa 14 na 12 godina. :facepalm:

Nisam znao gdje da napišem pa sam ovdje.

Inače sam ZA ZO :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply