Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 May 2021, 23:50

Ili ima veze ili nešto drugo
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by lemonzoo » 14 May 2021, 07:09

John_Ryder wrote:
13 May 2021, 23:48
john_constantine wrote:
13 May 2021, 21:40
Eh, naletio na poslu na lika koji je bio godinu i pol na bolovanju nakon pol godine kad se zaposlio...

Pitam ga kak je prošla operacija koljena
On: ma to je bilo lanjske godine...

Ok... Ima kratke hlače, normalno bježi, ne vide se tragovi operacije..

Ja: znači, sad bolje hodaš...
On: ma kakvi... Lijevo koljeno me još muči...
Ja: a nisi li govorio da ti je desno koljeno sjebano?
On: a je, je, imaš pravo... Ja sam pobrkao...

Kakvo smeće od lika. Srećom da ga više ne moram gledati koliko sere.
Više mi je jadno kad mi bivši kolege još hvale to džubre... Cijeli dan bi hodao s istim nalogom i vratio na stol na kraju radnog vremena...
Kako se samo firmi isplati plaćati takvog beskorisnjaka :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Firma ga plaća 42 dana. Nakon toga preuzme država.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 14 May 2021, 08:06

lemonzoo wrote:
14 May 2021, 07:09
John_Ryder wrote:
13 May 2021, 23:48
john_constantine wrote:
13 May 2021, 21:40
Eh, naletio na poslu na lika koji je bio godinu i pol na bolovanju nakon pol godine kad se zaposlio...

Pitam ga kak je prošla operacija koljena
On: ma to je bilo lanjske godine...

Ok... Ima kratke hlače, normalno bježi, ne vide se tragovi operacije..

Ja: znači, sad bolje hodaš...
On: ma kakvi... Lijevo koljeno me još muči...
Ja: a nisi li govorio da ti je desno koljeno sjebano?
On: a je, je, imaš pravo... Ja sam pobrkao...

Kakvo smeće od lika. Srećom da ga više ne moram gledati koliko sere.
Više mi je jadno kad mi bivši kolege još hvale to džubre... Cijeli dan bi hodao s istim nalogom i vratio na stol na kraju radnog vremena...
Kako se samo firmi isplati plaćati takvog beskorisnjaka :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Firma ga plaća 42 dana. Nakon toga preuzme država.
Da, hvala bogu na tome... Praktički je cijelu godinu i pol + otkazni rok dobivao plaću bez da je išta radio...

Michel: firma je kriva. Trebao je izgubiti pravo jer nije imao radničke cipele. Navodno se poskliznuo na stepenicama i uganuo nogu. Tek sljedeći dan je otišao na hitnu i rekao da su mu pukli ligamenti.

A vjerojatno je i prijetio tužbom, tko zna... Bitno da su ga se riješili.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 19 May 2021, 19:25

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/mladic-iz-splita-dao-joint-15godisnjakinji-djevojka-zavrsila-na-hitnoj/2277312.aspx
koliko je ovo smiješno haha
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 19 May 2021, 20:49

hitman_4 wrote:
19 May 2021, 19:25

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/mladic-iz-splita-dao-joint-15godisnjakinji-djevojka-zavrsila-na-hitnoj/2277312.aspx
koliko je ovo smiješno haha
Je, imala je dobru travu.... Ja sam završio na hitnoj jer sam pušio joint u javnosti, pa je neka budala zvala hitnu. Pa sam se izvukao na alkohol.

Totalno sam bio u slow motionu. A znam jednoga koji je pukao. Našli smo ga nakon par dana jer se izgubio u šumi.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 19 May 2021, 22:34

Jel još zapališ?

Ma po meni samo zdrav život. Protiv droge, kad sam vidio što je mom frendu trava napravila puši godinama bezkoristi je neradnik, ne može se pokrenut. Treba mu jedna šizo terapija. Trava stvara fizičku ovisnost i daje zombije koliko god neki propagirali kao da je to dobro a nije pogotovo ako si labilan pa te može okrenut na nasilje, šizofrenija sam gledao baš o tome.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 20 May 2021, 12:47

Michel wrote:
19 May 2021, 22:34
Jel još zapališ?

Ma po meni samo zdrav život. Protiv droge, kad sam vidio što je mom frendu trava napravila puši godinama bezkoristi je neradnik, ne može se pokrenut. Treba mu jedna šizo terapija. Trava stvara fizičku ovisnost i daje zombije koliko god neki propagirali kao da je to dobro a nije pogotovo ako si labilan pa te može okrenut na nasilje, šizofrenija sam gledao baš o tome.
Ne, preskupo košta i puno gnjavaže. A taj frend ti je neki debil s travom i bez. Trava ne stvara fizičku ovisnost... I nema nikakvih zombija. Ovisi kakav joint uzmeš, ima desetak vrsta...

Ali ima budala koje traže jači šut, pa pređu na heroin... Takvi nam i davaju probleme i sramote. Znam dosta ljudi koji puše travu i pomaže im oko zdravlja ili za gušt. Ali bez problema su prestali...

Kao cigarete... Imaš slabih karaktera koji se navuku, pa žele jači šut. To su budale...
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by maddjuro » 20 May 2021, 15:36

AKO ima nekoga u ZG tko traži posao (zaštitar, bravar, lakirer, cnc operator.....) neka se javi; u firmi mi traže "more" radnika
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 20 May 2021, 16:45

john_constantine wrote:
20 May 2021, 12:47
Michel wrote:
19 May 2021, 22:34
Jel još zapališ?

Ma po meni samo zdrav život. Protiv droge, kad sam vidio što je mom frendu trava napravila puši godinama bezkoristi je neradnik, ne može se pokrenut. Treba mu jedna šizo terapija. Trava stvara fizičku ovisnost i daje zombije koliko god neki propagirali kao da je to dobro a nije pogotovo ako si labilan pa te može okrenut na nasilje, šizofrenija sam gledao baš o tome.
Ne, preskupo košta i puno gnjavaže. A taj frend ti je neki debil s travom i bez. Trava ne stvara fizičku ovisnost... I nema nikakvih zombija. Ovisi kakav joint uzmeš, ima desetak vrsta...

Ali ima budala koje traže jači šut, pa pređu na heroin... Takvi nam i davaju probleme i sramote. Znam dosta ljudi koji puše travu i pomaže im oko zdravlja ili za gušt. Ali bez problema su prestali...

Kao cigarete... Imaš slabih karaktera koji se navuku, pa žele jači šut. To su budale...
Ima ovakvih primjera jako puno https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hr ... iju-227697

Fizičku, psihičku znam da sam čitao neka istraživanja na tome i da se namjerno o tome ne priča u javnosti jer je trava kul droga, bob marley i slično pozitiva bla bla, a nisam nikad upoznao normalnu osobu na tome. Svi su neki e burazzz, baš ono đanerska špreha. Ne možeš normalno razgovarat sa takvim osobama :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 20 May 2021, 17:56

To su već sjebani likovi kojima je droga isprika za to što su nezadovoljni svojim životom.
I ne vjeruj medijima...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 23 May 2021, 09:05

forumski bađunko dijeli svoja životna iskustva koja je pročitao na internetu. u glavi si je stvorio napušenog frenda koji je propao zbog trave
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 23 May 2021, 18:21

Slijedi nam bome opaka horor godina što se tiče serija i filmova :supz: stvarno pregršt zanimljivih naslova.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 25 May 2021, 18:02

Odu mi moje kravice :seksualische: prodao danas Milku i Stefku, Milku za 8 tisuća kuna, a Stefku za 7, obje bile simentalska pasmina. No, ostalo mi je jedno žensko i muško tele starih 8-10 mjeseci i jedna ženska kravica 7 godina stara tako da sam miran. Zarada je posebno dobra danas, prošli tjedan prodao Marune za dosta novaca ali ne znam hoću li nastaviti sa time jer su mukotrpan posao iako moram priznat isplatilo se čekati.

Moje kravice :(
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 25 May 2021, 19:43

Michel wrote:
25 May 2021, 18:02
Odu mi moje kravice :seksualische: prodao danas Milku i Stefku, Milku za 8 tisuća kuna, a Stefku za 7, obje bile simentalska pasmina. No, ostalo mi je jedno žensko i muško tele starih 8-10 mjeseci i jedna ženska kravica 7 godina stara tako da sam miran. Zarada je posebno dobra danas, prošli tjedan prodao Marune za dosta novaca ali ne znam hoću li nastaviti sa time jer su mukotrpan posao iako moram priznat isplatilo se čekati.

Moje kravice :(
Što? Ova od 7 banki ti neda fuk?
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 25 May 2021, 19:55

Pozdravljaju te Cons :D
Image

Isto sam im dao Milka i Stefka ime kao ove što sam prodao samo Milka je sad muško pošto Milka može biti žensko i muško ime za krave mislim.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply