Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 19 Apr 2021, 22:13

Može li mi netko objasniti koja je to fora sa superligom?
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 19 Apr 2021, 23:02

Perez (Realov predsjednik) na čelu sa ostalim tajkunima i šeicima europskog nogometa su moćniji po pitanju para od uefe i fife i odlučili su im zadati udarac tako da osnuju svoju superligu u kojoj će biti 20 najjačih europskih klubova. Imaju Real, Barcu, Juve, Liverpool, Milan, United, Arsenal, Atletico i još neke ali su se malo zajebali jer Bayern i PSG ih je odbio kao i neki drugi povijesno veliki klubovi plus naišli su na otpor ne samo običnog naroda koji voli gledati nogomet već i igrača, čak je to došlo i do vlade.

Dok nogometni fanovi gledaju to kroz nogomet kao čar nogomet je u tome da neki manji može dobiti velikog i tu su navijači, sva ta tradicija, romantika i slično s druge strane ja gledam to kroz neku zavjeru koja se polako obistinuje. Corona pa sad mnoge stvari koje se događaju i sad ovo sa superligom razlika između bogatih i siromašnih je sad postala još veća i ne piše nam se dobro. Nogometni fanovi gledaju to na krivi način, a ne vide da ovo nije samo borba za nogomet već i za čovječanstvo. Naravno, superliga je samo jedan od mnogih dijelova koje elita žele sprovesti
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 20 Apr 2021, 00:25

pobjednik superlige će zaradit 400milja, pobjednik lp 100. Kraj priče

arsenal i spursi neće vidjeti lp jer stoje loše u prvenstvu, tako da je njima sa financ. strane superliga spas

uefa je već ujebala nogomet sa ligom nacija i najavljenim promjenama u lp
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 20 Apr 2021, 00:26

Ti baš ne shvaćaš kako svijet funkcionira, fascinantno :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 20 Apr 2021, 00:28

zato si ti tu da mi objasniš :prayer:

nego m jel trump na kraju pobjedio hehe
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 20 Apr 2021, 00:34

Bratko, nemoj više molim te :lol: nije tako jednostavno kako predstavljaš. Sjedi, jedan.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 20 Apr 2021, 00:55

Evo Cons ovo ti je Perez. On ti je jedan od najmoćnijih ljudi u Španjolskoj, predsjednik Real Madrida i para ima kao malo tko u europi. I još uz to je mason. Politički masoni na visokim pozicijama su jedni od najmoćnijih, onda ti oni koriste ove sportske masone poput Pereza. Kad gledaš njegovu facu, zamisli ga jednostavno kao ljigavog pedofilčinu koji truje narod i koji želi samo pare pod svaku cijenu. Kad si to zamislio, sad pročitaj ove njegove izjave
Image
Florentino Pérez (predsjednik Real Madrida i Superlige): "Mnogo važnih klubova u Italiji, Engleskoj i Španjolskoj želi pronaći rješenje za lošu financijsku situaciju. Jedini način za to jest igranje više natjecateljskih utakmica. Vjerujemo da Superliga, umjesto Lige prvaka, može pomoći klubovima riješiti financijske probleme.

"Mi smo u Real Madridu izgubili puno novaca i u lošoj smo situaciji. Kada nemate profit, jedini način je igrati što više kompetitivnih mečeva. Superliga će financijski spasiti klubove."

"Nogomet se razvio, baš kao i ostale stvari u životu. Interes je počeo opadati, zajedno s audio i video pravima. Nešto je moralo biti učinjeno."

"Ako novac bude tekao, to će biti odlično za sve. Moći ćemo privući više igrača, a u isto vrijeme živjeti u solidarnosti sa skromnijim klubovima."

"Pet klubova moći će zaigrati u Superligi, ponukani svojim zaslugama. Nikad nam nije bila ideja raditi zatvorenu ligu. Mi vjerujemo u momčadske vrijednosti i učinke. Jednom kada novac bude osiguran, bit ćemo u solidarnosti. UEFA daje manje novaca prvaku Lige prvaka nego što mi nudimo."

"Mi želimo spasiti nogomet jer se nalazi u trenutku rizika. Ako ćemo čekati do 2024., mrtvi smo. Puno je klubova koji gube stotine milijuna svojih novaca."

"Igrači mogu biti mirni i sigurni. Nitko ih neće kazniti zabranom igranja. UEFA je monopol, sve mora biti transparentno i otvoreno za razgovor, bez prijetnji. Ne prikazuje se u najboljem svjetlu ako pogledamo kroz njenu prošlost."

"UEFA se ne raspoznaje po svojoj transparentnosti. Mislim da su u tom dijelu jako kritizirani. Monopol mora prestati, klubovi su slomljeni."

"Postoje ljudi koji vjeruju da su te institucije njihove. One nisu njihove!"

"U košarci igramo ligu ACB i zatim se natječemo u Euroligi. I savršeno koegzistira jedno s drugim."

"Ako nogomet želi biti zabavan, mora postojati više utakmica. Više utakmica, više zabave za sve. Liga prvaka je zanimljiva tek od četvrtfinala, prije toga ništa. Često igrate protiv skromnijih timova koji nisu privlačni. Mi ćemo napraviti nešto neslomljivo."
Čitaj između redaka. Drugim riječima ne slušaš što govore već što ŽELE kako bi Mišak rekao. A jadan Perez, evo samo da se ne rasplačem on gubi pare a jadan :cry: koje smeće od čovjeka i onda naravno da naivci gledaju prejednostavno na sve to kao ali ali superliga će dati 400 milijuna, a liga prvaka nudi samo 100 milijuna. Nije u tome caka uopće. I zato mi je drago što se mnogi bune. Ima uefa i fifa svojih mrlja, isto su korumpirani, ali ovi su deset puta gori. Nogomet je tradicija, sporedna stvar na svijetu. Navijači, simpatizeri, ikone, mali protiv velikih i to ljudi koji žive za nogomet shvaćaju zato se mnogi igrači bune po medijima kao i treneri. Baš me zanima kako će se to razvit, ali ovaj Perez lažni mesija on će spasiti :lol:

Najveći problem su cijene igrača i njihove plaće. Od tuda treba krenuti i rezati.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 20 Apr 2021, 07:10

Više manje mi je jasno... Ionako uopće ne pratim nogomet
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 12 May 2021, 23:07

Znate kak na youtubeu stalno nešto iskoči kao reklama e tako meni stalno iskače onaj lik Michael Franzese ne znam jeste vidjeli lik koji je bio mafijaš i sad ima svoj youtube kanal pitam se tko stoji iza njega jer nevjeorjatno da samo odjednom to iskoči svaki dan valjda on plati youtubeu https://www.youtube.com/watch?v=CAyT55dQ3wU
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 13 May 2021, 07:17

Koja je fora s onim nogometašem bora ili sora? Da ga njemačka i hrvatska ne žele kao igrača?
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 May 2021, 19:43

Koliko sam čitao lik igra u drugoj ligu bundeslige i čudio se što ga nitko ne zove u hrvatsku repku da bi se on ponudio njemačkoj repci ali tamo ga ispalili i sad se sjebao. Ja ga ne bi primio natrag jer stvarno što je pokazao da zaslužuje. Kao talenat je, toliki talenat da igra u drugoj bundeslige :lol: to je koliko sam shvatio
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 13 May 2021, 21:40

Eh, naletio na poslu na lika koji je bio godinu i pol na bolovanju nakon pol godine kad se zaposlio...

Pitam ga kak je prošla operacija koljena
On: ma to je bilo lanjske godine...

Ok... Ima kratke hlače, normalno bježi, ne vide se tragovi operacije..

Ja: znači, sad bolje hodaš...
On: ma kakvi... Lijevo koljeno me još muči...
Ja: a nisi li govorio da ti je desno koljeno sjebano?
On: a je, je, imaš pravo... Ja sam pobrkao...

Kakvo smeće od lika. Srećom da ga više ne moram gledati koliko sere.
Više mi je jadno kad mi bivši kolege još hvale to džubre... Cijeli dan bi hodao s istim nalogom i vratio na stol na kraju radnog vremena...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 May 2021, 21:44

Po tvojim pričama o poslu izgleda da najviše debila naiđeš na takvim poslovima u skladištu. U skladištu nekakvom radiš koliko sam skužio (nalog)?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 13 May 2021, 22:36

Izgleda... Nije skladište samo fizički poslovi.. Ali firma je već u rasulu. Svi dobri su otišli, a oni koji imaju znanje su "zgaženi".

Jep. Ma ne da mi se više niti prepirati niti ništa. Uzeo sam tjedan dana godišnjeg i mozak na pašu.

Danas sam naučio da nije problem u meni nego drugima... Znam čitati naloge, smisla za raspored i komunikaciju s ljudima. Ali jbg, to stalno svima smeta...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 May 2021, 23:48

john_constantine wrote:
13 May 2021, 21:40
Eh, naletio na poslu na lika koji je bio godinu i pol na bolovanju nakon pol godine kad se zaposlio...

Pitam ga kak je prošla operacija koljena
On: ma to je bilo lanjske godine...

Ok... Ima kratke hlače, normalno bježi, ne vide se tragovi operacije..

Ja: znači, sad bolje hodaš...
On: ma kakvi... Lijevo koljeno me još muči...
Ja: a nisi li govorio da ti je desno koljeno sjebano?
On: a je, je, imaš pravo... Ja sam pobrkao...

Kakvo smeće od lika. Srećom da ga više ne moram gledati koliko sere.
Više mi je jadno kad mi bivši kolege još hvale to džubre... Cijeli dan bi hodao s istim nalogom i vratio na stol na kraju radnog vremena...
Kako se samo firmi isplati plaćati takvog beskorisnjaka :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Image

Image

Post Reply