Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 06 Apr 2021, 16:53

sve je to mučno. pogotovo samopromocija veljače, šuputice koje se doslovno razbacuju novcem
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 06 Apr 2021, 19:59

hitman_4 wrote:
06 Apr 2021, 16:53
sve je to mučno. pogotovo samopromocija veljače, šuputice koje se doslovno razbacuju novcem
Je... Najgore je što se vlada oprala od toga i za mjesec dana sve po starome...

Ispada da su u pitanju cigani...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 06 Apr 2021, 20:57

Cigani su i još vidim vijest gdje otac je u bijelom skafanderu skroz pokriven skupa sa glavom i čitam da je to po zakonu kao manjine smiju a važno da su prošle godine ili koje već pisali da je branitelj ubio svoju djecu tamo u dalmaciji. Vrlo je važno da su naglašavali kako je to branitelj. Prvi sam koji će srat protiv lažnih branitelja a i onih koji su stvarno bili pa kradu danas ali isto tako mi se sere od novinara koji naglašavaju i bacaju mrlju na sve branitelje i one časne.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 06 Apr 2021, 21:19

kakve to sad veze ima
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 06 Apr 2021, 21:22

hitman_4 wrote:
06 Apr 2021, 21:19
kakve to sad veze ima
Hoće reći da smo svi isti, da nema potrebe naglašavati tko je što...

Inače i meni šok da je lik došao u skafanderu. Nemoj me jebati...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 06 Apr 2021, 21:36

Pa to, kad navijači naprave sranja samo ako se potuku oni pipu imena ako su ulovljeni a za ove ništa a kad branitelj neš napravi odmah u glavnim medijima ime i prezime i obavezno naglasiti da je branitelj kao da je to glavni razlog smiješno. To je kao da ja sad kažem da su ovi ubili dijete jer su cigani, a to mediji upravo govore za branitelje jer on je branitelj. Ne, nije ubio svoju djecu jer je branitelj isto kao što ovi nisu ubili jer su cigani. To su sjebani ljudi u glavi i ima ih u svakoj manjini, svakoj većini bilo gdje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 06 Apr 2021, 21:54

pa nismo svi isti. to naucis već u osnovnoj kad vidiš da neko dijete sa prosjekom 3.5 upadne u bolju školu od onog koji ima puno bolji prosjek
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 06 Apr 2021, 22:04

Isti smo, svaki čovjek je isti i zaslužuje dobro ali to ne znači da ćemo svakom isto sudit i da nitko ne treba u zatvor. Čak i te ubojice zaslužuju dobro svakom čovjeku treba zaželjet dobro to je ono što sam naučio zadnjih godina jer sam mislio kao i ti. Ovo što ti govoriš je tvoj ego jer misliš da si iznad drugih po pitanju a gle ovog ovaj je glup. I što sad ne shvaćam. Ima isto pravo kao i svaki čovjek. Da, ti ćeš ispjeti više u životu ali on ili ona ima isto pravo na život kao i ti. Ako gledamo od nule. Ako gledamo od toga da si ti više uspio u životu, naravno da ćeš dobiti više kroz materijalno (više para jer imaš bolji posao) ili emocionalno (bolju vezu jer ovaj ne može nać jer je glup blago retrdiran).

No kada gledamo od nule kada se rodiš, kada si nevino dijete svatko ali baš SVATKO zaslužuje isto. Sve poslije kakav ispadneš možemo krivit sustav, roditelje, društvo, drogu bilo što no od nule isti smo.

A novinari kao najveća smeća rade dvosjekli mač sa time što oni skrivaju te manjine pa manjine zbog toga pate što se i vidi po komentarima od ljudi koji komentiraju zašto skrivaju cigiće, a važno da su napomenuli s punim imenom i prezimenom u svim prime time dnevnicima da je onaj branitelj. Smeća novinarska.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 06 Apr 2021, 22:54

Michael čak nije u krivu...

Čitam članak od Markićke... Možda nešto krivo vidim, ali nije ništa loše napisala o tome.

A index i telegram su navalili na nju radi "brojenja krvnih zrnca". Ajde, da je tekst bio da pljuje po romima, ali iznenađujuće, nije ništa loše napisala o njima...

Tako da više niti ja ništa ne razumijem. S jedne strane većina će sada cigane stavljati u isti koš i smatrati divljacima...

Sjeća li se tko one curice koju je cijela Hrvatska htjela posvojiti, pa su se ohladili kad su shvatili da je romkinja?

U ovom slučaju je sad osjetljiv slučaj... Manjine su prilično zaštićenije i trebalo bi znati razliku. Nije isto manjina i obični ljudi jer ne vrijede ista prava za njih. I to komplicira situaciju...

Dobro kaže Michael... Ne treba svrstati sve rome u isti koš, ali opet je krivo što se štite manjine...
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by maddjuro » 07 Apr 2021, 00:07

Sad ako im je uistinu stalo do djece će obić malo grad i pobrati svu tu djecu "manjina" koje prose po ulicama i smjestiti ih na sigurno
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 07 Apr 2021, 06:58

maddjuro wrote:
07 Apr 2021, 00:07
Sad ako im je uistinu stalo do djece će obić malo grad i pobrati svu tu djecu "manjina" koje prose po ulicama i smjestiti ih na sigurno
Da je bar tako jednostavno...

Socijalni radnici ne mogu uopće ući u romska naselja bez policijske pratnje...

A HDZ - u nije u interesu delati reda jer su ipak oni navjerniji glasači...
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 Apr 2021, 14:19

Image
SpoilerShow
Image
šta kažete na samopromociju pokćerke od divjak

Code: Select all

https://www.index.hr/vijesti/clanak/marta-divjak-najbitnije-je-brze-oduzimati-prava-roditeljima-i-olaksati-posvajanje/2266773.aspx

Code: Select all

https://www.gloria.hr/gl/fokus/price/dirljiva-prica-marte-divjak-moja-prva-sjecanja-su-moji-roditelji-sretna-sam-sto-sam-uspjela-postati-necije-dijete-15064059

Code: Select all

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/dirljiva-prica-marte-divjak-sretna-sam-sto-sam-uspjela-postati-necije-dijete-srce-mi-se-smirilo-a-tijelo-obuzela-toplina-i-sigurnost-1089941
SpoilerShow
Image
mala napumpala usta :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 10 Apr 2021, 00:36

da može bolje cuclat kiboka
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 Apr 2021, 17:52

Ne očekujem sad da ne znam kak gledate filmove ali bi volio da pogledate barem jedan, dva tjedno pa komentirate neki shvaćam da neki nemaju vremena, posao, ili nešto ali mislim da se može izdvojit sat i pol ili 3 tjedno pa pogledate nešto. Ajmo ljudi probudimo taj algoritam
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 Apr 2021, 18:30

Michel wrote:
13 Apr 2021, 17:52
Ne očekujem sad da ne znam kak gledate filmove ali bi volio da pogledate barem jedan, dva tjedno pa komentirate neki shvaćam da neki nemaju vremena, posao, ili nešto ali mislim da se može izdvojit sat i pol ili 3 tjedno pa pogledate nešto. Ajmo ljudi probudimo taj algoritam
Bili Šaman je rekao da su filmovi babilon, tako da neće moći, ĆAO.
Image

Image

Post Reply