Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 12 Sep 2020, 15:13

hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 12 Sep 2020, 15:13

john_constantine wrote:
12 Sep 2020, 11:36
E kako biste vi reagirali da vam prijatelj/ica kaže da ste im dužni jer su vas ugostili kod sebe?
Dužni što? novce?
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 12 Sep 2020, 18:07

John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
john_constantine wrote:
12 Sep 2020, 11:36
E kako biste vi reagirali da vam prijatelj/ica kaže da ste im dužni jer su vas ugostili kod sebe?
Dužni što? novce?
Nemam pojma niti danas.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 12 Sep 2020, 18:08

John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
U ta zlatna vremena. :mrgreen:
Ostala je još asfodel, ali ona nas ne doživljava.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6959
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 12 Sep 2020, 20:56

John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
možda ima samo se nisu registrirale. Čekaju priliku haha

@cons možda si previše vode popio u gostima :mrgreen:
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by maddjuro » 13 Sep 2020, 00:10



I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11387
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 Sep 2020, 00:51

Prvo, dobro jutro kako ste mi svi dugo me nije bilo :supz: :kokicarenje:

Nažalost, opet se borio sa depresijom po drugi puta ne znam kako ovo nazvati što sam doživio ali neka vrste krize pa evo da odmah odgovorim mom starom forumskom prijatelju hitmanu...

hitman_4 wrote:
07 Sep 2020, 23:48
žene su stvarno prečudneee.... već drugu sezonu zaredom identična situacija. Pretkraj sezone završim sa ženskom koja je skroz zagrijana za mene.. Završi sezona odjednom odmak, nezainteresiranost,... mislim ne znam više kak se ponašati haha to su te sezonske "ljubavi", valjda. Ova zadnja je bila nestvarno dobra :D
Još si uvijek blue pill ili? Popij crvenu tabletu i shvatit ćeš što ti je činiti. Ne, ne govorim o pick up artistima i takvim debilima iako se i oni poistovjećuju sa red pill grupom ali otkad sam počeo malo bolje istraživati red pill shvatio sam što je to točno. Uvijek sam mislio da su oni protiv žena, gledaju ih samo kao seksualne objekte ali ustvari to je rad na sebi, na svojim ambicijama i žene će same po sebi doči. Imaš ono high value man (zato dosta cura završava sa starijim tipovima koji imaju para) tipa ima dosta cura koja će izabrati nekog starijeg gospodina koji je 3 na toj nekoj ljestvici prije nekog mladog koji je 5 na toj ljestvici čisto jer taj stariji joj može pružiti bolji život a možda i djeci ako planiraju imati.

Naravno, neke cure idu samo za parama, neke za moći, a kod nekih ne trebaš imati pare već samo veliko samopouzdanje, dobar kontakt očima i najbitnije nikad joj dati do znanja da te ima. Mi smo nagrada...

Ili možeš blackpill, grupa koja samo vjeruje da sve cure idu isključivo za tipovima koji imaju para i izgled što je po meni netočno ima takvih ali koliko sam vidio cura koje imaju dečke koji nisu nešto ali imaju tipa to samopouzdanje ili su smiješni.

To je toliko sitnih stvari, cure su različite kao i mi ali ono što znam iz mojeg iskustva treba nać curu iznad koje si po pitanju posla. Bez obzira jesmo li high value man, moramo biti veći od nje na tom polju.

Vratim se nakon toliko dugo i nisam očekivao da će mi ovakav biti prvi post :lol:

Nego, kako ste mi?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11387
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 Sep 2020, 00:59

Uglavnom borba sa depresijom ali preživio na svu sreću sve i nisam gledao jako dugo stvarno jako dugo neki film ili seriju.

Ne tražim da mi date preporuke to sve ja sam istražim zadnje dvije godine moram vidjet gdje sam stao sa maratonima i serije radujem se tome ali prije nego počnem želim si uzeti tjedan dana da si sve to istražim i posložim na papir a dotad se čitamo i pišemo lijepo se vratiti natrag :partyman: :partyman:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11387
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 Sep 2020, 01:01

john_constantine wrote:
12 Sep 2020, 18:08
John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
U ta zlatna vremena. :mrgreen:
Ostala je još asfodel, ali ona nas ne doživljava.
Asf :(

Pa ko piše ti, madjuro, hitman, ryder i evo mene natrag ali tko još?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 Sep 2020, 03:28

Michel wrote:
13 Sep 2020, 01:01
john_constantine wrote:
12 Sep 2020, 18:08
John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13


Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
U ta zlatna vremena. :mrgreen:
Ostala je još asfodel, ali ona nas ne doživljava.
Asf :(

Pa ko piše ti, madjuro, hitman, ryder i evo mene natrag ali tko još?
Asfodel se jedina još zna pojaviti tu i tamo i to je to od ženki.Nas momaka ima oko 5-6 koji smo tu. :partyman:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 Sep 2020, 03:31

Michel wrote:
13 Sep 2020, 00:59
Uglavnom borba sa depresijom ali preživio na svu sreću sve i nisam gledao jako dugo stvarno jako dugo neki film ili seriju.

Ne tražim da mi date preporuke to sve ja sam istražim zadnje dvije godine moram vidjet gdje sam stao sa maratonima i serije radujem se tome ali prije nego počnem želim si uzeti tjedan dana da si sve to istražim i posložim na papir a dotad se čitamo i pišemo lijepo se vratiti natrag :partyman: :partyman:
Vidiš, ja kad sam u depri rokam po filmovima i serijama i to je to.Nikada alkohol niti ikakve droge.

Dvije godine si bio skroz izvan filmskog toka, vau, šta si internet odjebao skroz?
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 Sep 2020, 03:32

hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 20:56
John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
možda ima samo se nisu registrirale. Čekaju priliku haha

@cons možda si previše vode popio u gostima :mrgreen:
Je, ženski botovi :roll: :lol: :skrujufakju:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 13 Sep 2020, 03:33

john_constantine wrote:
12 Sep 2020, 18:08
John_Ryder wrote:
12 Sep 2020, 15:13
hitman_4 wrote:
12 Sep 2020, 11:24
otjerat ćete i ovo malo žena što dođe na forum :D
Ovdje nema više žena :lol: :lol: :lol: :lol: ako si htio ženke, trebao si biti aktivan na forumu od 2007. do 2012. :kokicarenje:
U ta zlatna vremena. :mrgreen:
Ostala je još asfodel, ali ona nas ne doživljava.
Da da, kad smo se svi upoznavali i pričali o sebi.Baš je kvalitetan bio forum, izuzev nekolicine trolova :roll: :D
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11387
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 13 Sep 2020, 09:48

John_Ryder wrote:
13 Sep 2020, 03:31
Michel wrote:
13 Sep 2020, 00:59
Uglavnom borba sa depresijom ali preživio na svu sreću sve i nisam gledao jako dugo stvarno jako dugo neki film ili seriju.

Ne tražim da mi date preporuke to sve ja sam istražim zadnje dvije godine moram vidjet gdje sam stao sa maratonima i serije radujem se tome ali prije nego počnem želim si uzeti tjedan dana da si sve to istražim i posložim na papir a dotad se čitamo i pišemo lijepo se vratiti natrag :partyman: :partyman:
Vidiš, ja kad sam u depri rokam po filmovima i serijama i to je to.Nikada alkohol niti ikakve droge.

Dvije godine si bio skroz izvan filmskog toka, vau, šta si internet odjebao skroz?
U dvije godine sam pogledao ako 20-ak filmova i to u 2 tjedna i onda ostatak ništa neš sitno serija i to je to. Prvo sam mislio da sam se zasitio ali znao sam se zasitit gledanja ali onda uzet po par dana odmora i nakon toga opet po starom no skužio sam da to nije problem jer i ja sam se znao osjećat loše pa udaram po filmovima, ali ovo sam baš upao u kroničnu depresiju. Na razgovoru sa psihologom rekao mi je da sam imao burnout i to ne bih htio nikome jer to se godinama skupljalo a da nisam znao. Ne znam kako to da opišem. Ima ljudi koji se godinama bore sa depresijom ali ovo ti je samo odjednom preko noći ujutro se probudim i shvatim osjećam se loše i depresivno ali na puno drugačiji i žešći način nego kao što sam znao ono kad se ustaneš na lijevu nogu kak se kaže pa ti je dan loš ali brzo se vratiš no ovo je nešto sasvim deseto. O razlozima mogu ali jutro je ne želim kvarit si dan iako na sve to gledam sad sa smiješkom sad i shvatim koliko ima bitnih stvari i uz sve to uključi nekakvu egzistencijalnu krizu (previše na nihilizam) i slično tako da sam se dosta proispitivao. Vratio sam se na forum prošle godine ali kratko je trajalo mislio sam da sam se riješio ali nisam no sad znam da jesam.

Baš sam si promijenio život za 360, kratko sam pio tablete ali sam rekao psihologu da ću to odjebat jer se želim riješti tog stresa i tih problema na prirodniji način pa smo napravili plan i mic po mic uspio ali osjetim da ta depresija čuči uvijek u mraku i čeka da napadne no sad znam načine kako da to zaustavim odmah u startu prije nego što me preuzme.

Nikakva droga, alkohol znam popit ali nisam alkić :mrgreen:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6959
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 13 Sep 2020, 12:13

Michel wrote:
13 Sep 2020, 00:51
Prvo, dobro jutro kako ste mi svi dugo me nije bilo :supz: :kokicarenje:
Nažalost, opet se borio sa depresijom po drugi puta ne znam kako ovo nazvati što sam doživio ali neka vrste krize pa evo da odmah odgovorim mom starom forumskom prijatelju hitmanu...
dobrodošao natrag :partyman: cijeli svijet se izokrenuo od kad si zadnji put bio
Michel wrote:
13 Sep 2020, 00:51
Još si uvijek blue pill ili? Popij crvenu tabletu i shvatit ćeš što ti je činiti. Ne, ne govorim o pick up artistima i takvim debilima iako se i oni poistovjećuju sa red pill grupom ali otkad sam počeo malo bolje istraživati red pill shvatio sam što je to točno. Uvijek sam mislio da su oni protiv žena, gledaju ih samo kao seksualne objekte ali ustvari to je rad na sebi, na svojim ambicijama i žene će same po sebi doči. Imaš ono high value man (zato dosta cura završava sa starijim tipovima koji imaju para) tipa ima dosta cura koja će izabrati nekog starijeg gospodina koji je 3 na toj nekoj ljestvici prije nekog mladog koji je 5 na toj ljestvici čisto jer taj stariji joj može pružiti bolji život a možda i djeci ako planiraju imati.

Naravno, neke cure idu samo za parama, neke za moći, a kod nekih ne trebaš imati pare već samo veliko samopouzdanje, dobar kontakt očima i najbitnije nikad joj dati do znanja da te ima. Mi smo nagrada...

Ili možeš blackpill, grupa koja samo vjeruje da sve cure idu isključivo za tipovima koji imaju para i izgled što je po meni netočno ima takvih ali koliko sam vidio cura koje imaju dečke koji nisu nešto ali imaju tipa to samopouzdanje ili su smiješni.

To je toliko sitnih stvari, cure su različite kao i mi ali ono što znam iz mojeg iskustva treba nać curu iznad koje si po pitanju posla. Bez obzira jesmo li high value man, moramo biti veći od nje na tom polju.

Vratim se nakon toliko dugo i nisam očekivao da će mi ovakav biti prvi post :lol:

Nego, kako ste mi?
kod sezonskih "ljubavi" potpuno druga pravila vrijede. Realno nije tu bilo nekakve buducnosti jer je razlika u godinama prevelika,... naučio sam uživati u trenucima bez ikakvih očekivanja..
Image

Image

Image

Post Reply