Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 23 Sep 2022, 20:20

john_constantine wrote:
23 Sep 2022, 18:37
John_Ryder wrote:
23 Sep 2022, 17:45
Tooooo Cons.Znači s jednom rečenicom ti ga metne, a ti rokaš cijeli roman da bi nekog sprdao.Opet si zakopan Mišelinjo.
Kao da vjerujem uopće tome što piše... naročito ovo za kestene. Sprdačina...
Ma laže dok zine.Jedino šta ima mu je ovaj forum, mislim ok, ali pomalo tužno....
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 23 Sep 2022, 21:31

John_Ryder wrote:
23 Sep 2022, 20:20
john_constantine wrote:
23 Sep 2022, 18:37
John_Ryder wrote:
23 Sep 2022, 17:45
Tooooo Cons.Znači s jednom rečenicom ti ga metne, a ti rokaš cijeli roman da bi nekog sprdao.Opet si zakopan Mišelinjo.
Kao da vjerujem uopće tome što piše... naročito ovo za kestene. Sprdačina...
Ma laže dok zine.Jedino šta ima mu je ovaj forum, mislim ok, ali pomalo tužno....
Ne samo to, nego ne znam zašto misli da je nešto posebno. Da je bolji od tebe ili mene. Svatko ima svoj životni put kako si posloži.

Istina je da imam šugavi posao u kojem situacija ne postaje ništa bolja i da mi je teško krenuti dalje. Da nemam ženu, djecu niti curu. Samo imam dovoljno ljubavnog iskustva i znanja da mi to niti ne treba u životu. I ostalo, bla,bla...

Ali ništa ne može zamijeniti mrzlu pivu i kutiju cigarete na terasi petkom kad mi je gotov još jedan tjedan. To vrijedi više nego ove Michelove pizdarije.

Čovjek ima toliko vremena da se bavi više time što pišem po forumima da je to stvarno jadno.... Da ima posao, obaveze i brige, manje bi se zamarao glupostima o kraju svijeta.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 24 Sep 2022, 00:01

Ne znam tko se bavi s kim. Pa ti cijelo vrijeme osuđuješ druge, tračaš kolege s posla i znaš sve o meni i što je najbolje od svega prvi uvijek provociraš i sereš po meni. Mislim, meni to ne smeta pogotovo jer je ovo virtualni svijet, ali niti se smatram boljim od tebe ili bilo kog drugog ali imam samopouzdanje. To što ti projeciraš (a ti to najviše radiš kada osuđuješ druge) malo si istraži projeciranje u psihologiji to i uglavnom rade nesretni ljudi. Evo, sad spominješ cigarete, mrzlu pivu vauuu svaka čast. Eto, ja volim hladan gemišt poslije dobrog ručka i što sad. WTF, o čemu ti pričaš jel ti čitaš nekad sebe da vidiš malo kako ispadaš u očima drugih :zubifale:

Problem s tobom je što si psihički maltretiran od kolega s posla a vjerojatno i u životu od strane drugih ljudi i meni je žao ako je tako ali jednostavno moraš prvo, i uvijek prvo riješiti probleme koje imaš sam sa sobom a ne tu na forumu sa nekim drugim tipom iza tipkovnice. Moj dobronamjerni savjet ti je da pogledaš duboko u sebe, shvatiš zašto ne čuješ ono što ti srce govori, zašto ne čuješ ono što je potrebno i možda ćeš onda čuti ono što ti stvarno treba. Kada to shvatiš, vjerujem da ćeš biti sretnija osoba.

Zanimljivo kako ti pljuješ a i Ryder nekog, taj se ne smije naduriti ali kada vama odmah netko odgovori, naljutiš se kao francuska sobarica koja nije mjesecima dobila kurca. E pa neće tako ići. Mislim, opet ponavljam meni je ovo super niti me možeš naljutiti, osuđuješ nekog jer eto pišem na forumu lol a ti stari moj pišeš isto na ovom tu forumu, i još na više foruma kao što si sam više puta rekao + igraš igrice po cijele dane (a Ryder na drugoj temi kupio brdo igrica) dečki vi ste no liferi, ne ja.

S druge strane, ja imam svoj vlastiti posao, napokon sam si sredio život a znate zašto? Zato što sam to jako želio. Imam dobar posao sa kestenima (javite mi se slobodno, budem vam poslao besplatno kilu kestena) jebeš tu kilu, sad upadam u posao i sa šipkom (po naški Nar) jer je ludo koliko se može zaradit i na njemu ako je dobra berba, a pošto imam i kamenitog područja kod sebe zašto ne pokušat. A da ne pričam o ostalim poslovima koje imam u agronomiji jer ekšuali znam to raditi.

Tako da ne brinite se za mene, imam posložen život na većini polja i još stignem biti na forumu za par postova na dan. Evo sad vidim moj prosjek postova na dan 2.33 posts per day)

Consov postotak postova na dan 4.63 posts per day) tako da Cons po običaju pišeš gluposti. Kažem, radi na sebi, čuj što ti srce želi i što ti govori, karaj tu imaginarnu kolegicu na poslu pod pauzom i pazi da vas ne čuju. Ništa, želim ti svu sreću ovog svijeta i sretno stari :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 24 Sep 2022, 00:38

Ti znaš da ako te ja i Cons stavimo na ignore, da ćeš doslovno sam sa sobom piskarat po forumu.Znači teža dijagnoza stari moj.Tipa kad stari ljude žive sami nemaju nikoga pa pričaju sami sa sobom ili mačkom i psom.E pa to si ti, samo na forumu, hahahahahahahaha
Image

Image

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by lemonzoo » 24 Sep 2022, 19:11

Michel wrote:
24 Sep 2022, 00:01
(javite mi se slobodno, budem vam poslao besplatno kilu kestena)
Evo me.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 24 Sep 2022, 20:16

Michel wrote:
24 Sep 2022, 00:01
Ne znam tko se bavi s kim. Pa ti cijelo vrijeme osuđuješ druge, tračaš kolege s posla i znaš sve o meni i što je najbolje od svega prvi uvijek provociraš i sereš po meni. Mislim, meni to ne smeta pogotovo jer je ovo virtualni svijet, ali niti se smatram boljim od tebe ili bilo kog drugog ali imam samopouzdanje. To što ti projeciraš (a ti to najviše radiš kada osuđuješ druge) malo si istraži projeciranje u psihologiji to i uglavnom rade nesretni ljudi. Evo, sad spominješ cigarete, mrzlu pivu vauuu svaka čast. Eto, ja volim hladan gemišt poslije dobrog ručka i što sad. WTF, o čemu ti pričaš jel ti čitaš nekad sebe da vidiš malo kako ispadaš u očima drugih :zubifale:

Problem s tobom je što si psihički maltretiran od kolega s posla a vjerojatno i u životu od strane drugih ljudi i meni je žao ako je tako ali jednostavno moraš prvo, i uvijek prvo riješiti probleme koje imaš sam sa sobom a ne tu na forumu sa nekim drugim tipom iza tipkovnice. Moj dobronamjerni savjet ti je da pogledaš duboko u sebe, shvatiš zašto ne čuješ ono što ti srce govori, zašto ne čuješ ono što je potrebno i možda ćeš onda čuti ono što ti stvarno treba. Kada to shvatiš, vjerujem da ćeš biti sretnija osoba.

Zanimljivo kako ti pljuješ a i Ryder nekog, taj se ne smije naduriti ali kada vama odmah netko odgovori, naljutiš se kao francuska sobarica koja nije mjesecima dobila kurca. E pa neće tako ići. Mislim, opet ponavljam meni je ovo super niti me možeš naljutiti, osuđuješ nekog jer eto pišem na forumu lol a ti stari moj pišeš isto na ovom tu forumu, i još na više foruma kao što si sam više puta rekao + igraš igrice po cijele dane (a Ryder na drugoj temi kupio brdo igrica) dečki vi ste no liferi, ne ja.

S druge strane, ja imam svoj vlastiti posao, napokon sam si sredio život a znate zašto? Zato što sam to jako želio. Imam dobar posao sa kestenima (javite mi se slobodno, budem vam poslao besplatno kilu kestena) jebeš tu kilu, sad upadam u posao i sa šipkom (po naški Nar) jer je ludo koliko se može zaradit i na njemu ako je dobra berba, a pošto imam i kamenitog područja kod sebe zašto ne pokušat. A da ne pričam o ostalim poslovima koje imam u agronomiji jer ekšuali znam to raditi.

Tako da ne brinite se za mene, imam posložen život na većini polja i još stignem biti na forumu za par postova na dan. Evo sad vidim moj prosjek postova na dan 2.33 posts per day)

Consov postotak postova na dan 4.63 posts per day) tako da Cons po običaju pišeš gluposti. Kažem, radi na sebi, čuj što ti srce želi i što ti govori, karaj tu imaginarnu kolegicu na poslu pod pauzom i pazi da vas ne čuju. Ništa, želim ti svu sreću ovog svijeta i sretno stari :P
Tvoj jedini problem je što kasniš deset svjetlosnih godina, michel. Da nisi toliko na forumu, znao bi da vrijeme prolazi i da govoriš o starim temama koje više nisu aktualne.

Ono što mi ide na živce je tvoja površnost na temelju tih postova i donosiš krive zaključke. A ti se uvijek navučeš kao muha na govno. :prayer:

Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju razmišljanje. :mrgreen:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 24 Sep 2022, 23:32

:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 25 Sep 2022, 01:10

John_Ryder wrote:
24 Sep 2022, 00:38
Ti znaš da ako te ja i Cons stavimo na ignore, da ćeš doslovno sam sa sobom piskarat po forumu.Znači teža dijagnoza stari moj.Tipa kad stari ljude žive sami nemaju nikoga pa pričaju sami sa sobom ili mačkom i psom.E pa to si ti, samo na forumu, hahahahahahahaha
Uuuu, evo tresem se ja ne znam što mi je smiješnije... Cons, koji se uvrijedi zato što mu uzvratiš ili ti, koji misli da mene boli to što ćete vi mene staviti na ignore :zubifale: točno se vidi da je vas forum oblikovao i da ovisite od njega. Ja koliko god volio ovaj forum i koliko god ga pokušao oživjeti, ne ovisim toliko o njemu što i govori moj prosjek postova koji je manji od Consovog. Sve je stvar organizacije.
lemonzoo wrote:
24 Sep 2022, 19:11
Michel wrote:
24 Sep 2022, 00:01
(javite mi se slobodno, budem vam poslao besplatno kilu kestena)
Evo me.
Samo javi, dogovorimo se za 10. mjesec kad tama sezona počne :partyman:

john_constantine wrote:
24 Sep 2022, 20:16
Michel wrote:
24 Sep 2022, 00:01
Ne znam tko se bavi s kim. Pa ti cijelo vrijeme osuđuješ druge, tračaš kolege s posla i znaš sve o meni i što je najbolje od svega prvi uvijek provociraš i sereš po meni. Mislim, meni to ne smeta pogotovo jer je ovo virtualni svijet, ali niti se smatram boljim od tebe ili bilo kog drugog ali imam samopouzdanje. To što ti projeciraš (a ti to najviše radiš kada osuđuješ druge) malo si istraži projeciranje u psihologiji to i uglavnom rade nesretni ljudi. Evo, sad spominješ cigarete, mrzlu pivu vauuu svaka čast. Eto, ja volim hladan gemišt poslije dobrog ručka i što sad. WTF, o čemu ti pričaš jel ti čitaš nekad sebe da vidiš malo kako ispadaš u očima drugih :zubifale:

Problem s tobom je što si psihički maltretiran od kolega s posla a vjerojatno i u životu od strane drugih ljudi i meni je žao ako je tako ali jednostavno moraš prvo, i uvijek prvo riješiti probleme koje imaš sam sa sobom a ne tu na forumu sa nekim drugim tipom iza tipkovnice. Moj dobronamjerni savjet ti je da pogledaš duboko u sebe, shvatiš zašto ne čuješ ono što ti srce govori, zašto ne čuješ ono što je potrebno i možda ćeš onda čuti ono što ti stvarno treba. Kada to shvatiš, vjerujem da ćeš biti sretnija osoba.

Zanimljivo kako ti pljuješ a i Ryder nekog, taj se ne smije naduriti ali kada vama odmah netko odgovori, naljutiš se kao francuska sobarica koja nije mjesecima dobila kurca. E pa neće tako ići. Mislim, opet ponavljam meni je ovo super niti me možeš naljutiti, osuđuješ nekog jer eto pišem na forumu lol a ti stari moj pišeš isto na ovom tu forumu, i još na više foruma kao što si sam više puta rekao + igraš igrice po cijele dane (a Ryder na drugoj temi kupio brdo igrica) dečki vi ste no liferi, ne ja.

S druge strane, ja imam svoj vlastiti posao, napokon sam si sredio život a znate zašto? Zato što sam to jako želio. Imam dobar posao sa kestenima (javite mi se slobodno, budem vam poslao besplatno kilu kestena) jebeš tu kilu, sad upadam u posao i sa šipkom (po naški Nar) jer je ludo koliko se može zaradit i na njemu ako je dobra berba, a pošto imam i kamenitog područja kod sebe zašto ne pokušat. A da ne pričam o ostalim poslovima koje imam u agronomiji jer ekšuali znam to raditi.

Tako da ne brinite se za mene, imam posložen život na većini polja i još stignem biti na forumu za par postova na dan. Evo sad vidim moj prosjek postova na dan 2.33 posts per day)

Consov postotak postova na dan 4.63 posts per day) tako da Cons po običaju pišeš gluposti. Kažem, radi na sebi, čuj što ti srce želi i što ti govori, karaj tu imaginarnu kolegicu na poslu pod pauzom i pazi da vas ne čuju. Ništa, želim ti svu sreću ovog svijeta i sretno stari :P
Tvoj jedini problem je što kasniš deset svjetlosnih godina, michel. Da nisi toliko na forumu, znao bi da vrijeme prolazi i da govoriš o starim temama koje više nisu aktualne.

Ono što mi ide na živce je tvoja površnost na temelju tih postova i donosiš krive zaključke. A ti se uvijek navučeš kao muha na govno. :prayer:

Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju razmišljanje. :mrgreen:
Tvoj problem je što želiš biti in i među novom publikom a to tako ispada baš upravo iz tog razloga što nemaš svoje JA niti svoje mišljenje. Ti i dalje ne shvaćaš da me boli ona stvcar što neke teme nisu aktualne vauuu ej gle čuda neke teme nisu aktualne :lol: ako mi se piše o nekom opskurnom filmu, pisat ću isto vrijedi i za neke popularne. Ne patim od toga. Netko sam tko obožava klasike i ako nisu aktualni i što sad, pa neću mijenjat mišljenje samo da bi zadovoljio modernu publiku a samim time pokazao da nemam svoje JA i ispao realno licemjeran jer volim jedno, a mislim drugo. Nejde to tako. Svoj sam, ima i danas odličnih filmova, ali naravno da mislim kako su stariji filmovi bolji a to što neki nisu aktualni stvarno nije moj problem ali da ću pisat o njima ako to želim, naravno da hoću pa makar pisao solo.

Kažem, radi na sebi i uspijet ćeš se promijenit i onda možda shvatiš da ti ti forumi nisu sve i da sve ovo preozbiljno shvaćaš. Slušaj što ti unutarnji glas govori.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 25 Sep 2022, 02:45

Ajde matune miči mi se s ćeta, evo ti ga .|.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 25 Sep 2022, 03:55

Tomislav Vranješ :zubifale:

Evo, Cons radi godinama u skladištima. Sa tekstilnom robom i situacija mu je sve lošija. Radio je inventure, sortiranje, provjera kvalitete, organizacija, razvrstavanje robe, šifre, čišćenje, papirologija, dokumentacija, praćenje stanja i slično. S obzirom da je većinom radio s tekstilnom robom od sitnog pribora do tekstila, treba mu sigurno nova promjena da izađe iz te komfor zone. Kolege pljuje jer presporo rade i razvlače poslove. Nekoliko dana razvrstavaju novu robu, a on to kao složi za pola sata. Skužio sam da Cons ima lošu komunikaciju s tim kolegama, trebamo mu pomoć barem ga naučiti ako see još stigne pošto godine idu kako pažljivo komunicirati sa kolegama s posla.

Sjećam se ovako iz glave da je pričao i o nekoj lijenoj 50 godišnjakinji koja ne želi raditi većinu stvari. Voziti robu, penjati se na ljestve kao sve joj je teško, samo se žali. I što Cons odluči? Odluči je ignorirati umjesto da joj kao svaki normalan kolega pomogne jer eto ne želi da mu žena bude glavna.

Ili se sjećam ovako iz glave naravno kad je Coms pričao o maloljetnici 15 godina koju je učio na poslu i onda je ona promijenila karakter i cura se zaljubila u Consa, hihotala se cijelo vrijeme, smijala mu se, pučila usne, direktorice taj mjesec nije bilo pa je bilo jake kemije između njih. I onda je Cons prijavi za mobing i ode sindikatu :P pa kad ju je suočio odveo je sa strane i rekao joj da je ga sluša dobro, da će uskoro 16 godina (sweet little sixteen) bla bla :facepalm:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 25 Sep 2022, 12:14

Michel, očigledno si zaljubljen u mene. Ali sorry, ne privlače me pederi.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 25 Sep 2022, 12:18

Michel wrote:
25 Sep 2022, 03:55
Tomislav Vranješ :zubifale:

Evo, Cons radi godinama u skladištima. Sa tekstilnom robom i situacija mu je sve lošija. Radio je inventure, sortiranje, provjera kvalitete, organizacija, razvrstavanje robe, šifre, čišćenje, papirologija, dokumentacija, praćenje stanja i slično. S obzirom da je većinom radio s tekstilnom robom od sitnog pribora do tekstila, treba mu sigurno nova promjena da izađe iz te komfor zone. Kolege pljuje jer presporo rade i razvlače poslove. Nekoliko dana razvrstavaju novu robu, a on to kao složi za pola sata. Skužio sam da Cons ima lošu komunikaciju s tim kolegama, trebamo mu pomoć barem ga naučiti ako see još stigne pošto godine idu kako pažljivo komunicirati sa kolegama s posla.

Sjećam se ovako iz glave da je pričao i o nekoj lijenoj 50 godišnjakinji koja ne želi raditi većinu stvari. Voziti robu, penjati se na ljestve kao sve joj je teško, samo se žali. I što Cons odluči? Odluči je ignorirati umjesto da joj kao svaki normalan kolega pomogne jer eto ne želi da mu žena bude glavna.

Ili se sjećam ovako iz glave naravno kad je Coms pričao o maloljetnici 15 godina koju je učio na poslu i onda je ona promijenila karakter i cura se zaljubila u Consa, hihotala se cijelo vrijeme, smijala mu se, pučila usne, direktorice taj mjesec nije bilo pa je bilo jake kemije između njih. I onda je Cons prijavi za mobing i ode sindikatu :P pa kad ju je suočio odveo je sa strane i rekao joj da je ga sluša dobro, da će uskoro 16 godina (sweet little sixteen) bla bla :facepalm:
To mi govori lik koji nema niti minutu radnog staža. :prayer:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 25 Sep 2022, 13:06

Michel wrote:
25 Sep 2022, 03:55
Tomislav Vranješ :zubifale:

Evo, Cons radi godinama u skladištima. Sa tekstilnom robom i situacija mu je sve lošija. Radio je inventure, sortiranje, provjera kvalitete, organizacija, razvrstavanje robe, šifre, čišćenje, papirologija, dokumentacija, praćenje stanja i slično. S obzirom da je većinom radio s tekstilnom robom od sitnog pribora do tekstila, treba mu sigurno nova promjena da izađe iz te komfor zone. Kolege pljuje jer presporo rade i razvlače poslove. Nekoliko dana razvrstavaju novu robu, a on to kao složi za pola sata. Skužio sam da Cons ima lošu komunikaciju s tim kolegama, trebamo mu pomoć barem ga naučiti ako see još stigne pošto godine idu kako pažljivo komunicirati sa kolegama s posla.

Sjećam se ovako iz glave da je pričao i o nekoj lijenoj 50 godišnjakinji koja ne želi raditi većinu stvari. Voziti robu, penjati se na ljestve kao sve joj je teško, samo se žali. I što Cons odluči? Odluči je ignorirati umjesto da joj kao svaki normalan kolega pomogne jer eto ne želi da mu žena bude glavna.

Ili se sjećam ovako iz glave naravno kad je Coms pričao o maloljetnici 15 godina koju je učio na poslu i onda je ona promijenila karakter i cura se zaljubila u Consa, hihotala se cijelo vrijeme, smijala mu se, pučila usne, direktorice taj mjesec nije bilo pa je bilo jake kemije između njih. I onda je Cons prijavi za mobing i ode sindikatu :P pa kad ju je suočio odveo je sa strane i rekao joj da je ga sluša dobro, da će uskoro 16 godina (sweet little sixteen) bla bla :facepalm:
Joe Biden awakens! snif snif :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12045
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 25 Sep 2022, 13:07

john_constantine wrote:
25 Sep 2022, 12:14
Michel, očigledno si zaljubljen u mene. Ali sorry, ne privlače me pederi.
:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :kokicarenje: Čeka se Mišelov odgovor.Već druga osoba na forumu ga proziva da je homić :rolleyes: :lol: :lol: :lol: :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 25 Sep 2022, 17:00

john_constantine wrote:
25 Sep 2022, 12:18
Michel wrote:
25 Sep 2022, 03:55
Tomislav Vranješ :zubifale:

Evo, Cons radi godinama u skladištima. Sa tekstilnom robom i situacija mu je sve lošija. Radio je inventure, sortiranje, provjera kvalitete, organizacija, razvrstavanje robe, šifre, čišćenje, papirologija, dokumentacija, praćenje stanja i slično. S obzirom da je većinom radio s tekstilnom robom od sitnog pribora do tekstila, treba mu sigurno nova promjena da izađe iz te komfor zone. Kolege pljuje jer presporo rade i razvlače poslove. Nekoliko dana razvrstavaju novu robu, a on to kao složi za pola sata. Skužio sam da Cons ima lošu komunikaciju s tim kolegama, trebamo mu pomoć barem ga naučiti ako see još stigne pošto godine idu kako pažljivo komunicirati sa kolegama s posla.

Sjećam se ovako iz glave da je pričao i o nekoj lijenoj 50 godišnjakinji koja ne želi raditi većinu stvari. Voziti robu, penjati se na ljestve kao sve joj je teško, samo se žali. I što Cons odluči? Odluči je ignorirati umjesto da joj kao svaki normalan kolega pomogne jer eto ne želi da mu žena bude glavna.

Ili se sjećam ovako iz glave naravno kad je Coms pričao o maloljetnici 15 godina koju je učio na poslu i onda je ona promijenila karakter i cura se zaljubila u Consa, hihotala se cijelo vrijeme, smijala mu se, pučila usne, direktorice taj mjesec nije bilo pa je bilo jake kemije između njih. I onda je Cons prijavi za mobing i ode sindikatu :P pa kad ju je suočio odveo je sa strane i rekao joj da je ga sluša dobro, da će uskoro 16 godina (sweet little sixteen) bla bla :facepalm:
To mi govori lik koji nema niti minutu radnog staža. :prayer:
Imam sigurno više radnog staža od tebe usprkos tome što si stariji jer sam počeo raditi od 5. godine na polju a kao netko tko ima svoj vlastiti posao, ti si svjestan da moraš biti prijavljen jer prodajem stvari malo ozbiljnijim tvrtkama imam svoj OPG za neke stvari tako da sigurno imam veće prihode od tebe a uz to lijepo se naradim. Kažem lijepo jer uživam u ovom poslu, učim dok sam živ što se za tebe ne može reći jer ne učiš na svojim greškama.
John_Ryder wrote:
25 Sep 2022, 13:06
Michel wrote:
25 Sep 2022, 03:55
Tomislav Vranješ :zubifale:

Evo, Cons radi godinama u skladištima. Sa tekstilnom robom i situacija mu je sve lošija. Radio je inventure, sortiranje, provjera kvalitete, organizacija, razvrstavanje robe, šifre, čišćenje, papirologija, dokumentacija, praćenje stanja i slično. S obzirom da je većinom radio s tekstilnom robom od sitnog pribora do tekstila, treba mu sigurno nova promjena da izađe iz te komfor zone. Kolege pljuje jer presporo rade i razvlače poslove. Nekoliko dana razvrstavaju novu robu, a on to kao složi za pola sata. Skužio sam da Cons ima lošu komunikaciju s tim kolegama, trebamo mu pomoć barem ga naučiti ako see još stigne pošto godine idu kako pažljivo komunicirati sa kolegama s posla.

Sjećam se ovako iz glave da je pričao i o nekoj lijenoj 50 godišnjakinji koja ne želi raditi većinu stvari. Voziti robu, penjati se na ljestve kao sve joj je teško, samo se žali. I što Cons odluči? Odluči je ignorirati umjesto da joj kao svaki normalan kolega pomogne jer eto ne želi da mu žena bude glavna.

Ili se sjećam ovako iz glave naravno kad je Coms pričao o maloljetnici 15 godina koju je učio na poslu i onda je ona promijenila karakter i cura se zaljubila u Consa, hihotala se cijelo vrijeme, smijala mu se, pučila usne, direktorice taj mjesec nije bilo pa je bilo jake kemije između njih. I onda je Cons prijavi za mobing i ode sindikatu :P pa kad ju je suočio odveo je sa strane i rekao joj da je ga sluša dobro, da će uskoro 16 godina (sweet little sixteen) bla bla :facepalm:
Joe Biden awakens! snif snif :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :prayer:

John_Ryder wrote:
25 Sep 2022, 13:07
john_constantine wrote:
25 Sep 2022, 12:14
Michel, očigledno si zaljubljen u mene. Ali sorry, ne privlače me pederi.
:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :kokicarenje: Čeka se Mišelov odgovor.Već druga osoba na forumu ga proziva da je homić :rolleyes: :lol: :lol: :lol: :kokicarenje:
To je opet njegova projekcija a pisao sam o tome da u psihologiji svi ljudi imaju neku projekciju. To je ono kad za nekog kažeš nešto, a ustvari si ti to. Tako je Cons ustvari homić e sad ja to govorim NAKON što je Cons optužio mene, a projekcija se dokađa kada netko PRVI optuži nekog. Ja samo reagiram, nikog ja PRVI nisam optužio. S druge strane Cons je taj koji prvi optužuje druge. To inače rade jako nesretni ljudi koji nisu zadovoljni sa svojim životom. Uz sav Consov opus, ne čudi da ima takve sklonosti pa jebote, svi se sjećamo njegovih snova kako je jebao trans osobe, a pritom je dobio i želju da se pojebe s njima. Zar smo to svi zaboravili :P

Ljudi koji inačee optužuju druge osobe na takav način su oni koji nemaju argumenata pa udaraju na ono što misle da će neke ljude najviše pogoditi što i Cons radi. Cons, slobodno izađi iz ormara, sve ove stvari o kojima si pisao duži niz godina sve se lijepo slaže u jednu veliku sliku o tebi. Ja ti stvarno želim pomoći, mislim da ti treba pomoć i znam da ti treba pomoć ali uporno ne čuješ. Ne čuješ jer ne shvaćaš ono bitno i zato mi je žao zbog toga što se sve to događa. Bit će bolje, tu smo svi uz tebe i podržavamo te, samo trebaš naučiti slušati.

A da još ne zaboravimo kako Cons pljuje svoje kolege i koliko je nesretan kao osoba sjetimo se kako je pljuvao svojeg kolegu Fijuka. Smetalo mu je što gospodin Fijuk glasno govori da ide pišati, da ide piti vode, da ide na wc. Pazite vi koji je Cons mizantrop. Ejjj alooo ljudi, njemu smetaju takve stvari :zubifale:

Ili kada se žalio da je kolega Fijuk prekinuo posao i govori mi kako ga je mogao ostaviti samoga? Kako moraju biti zajedno, u paru i slično. Ili kad su dobili novu radnicu pa je svatko od njih muških kupio joj čokoladicu i ako mene pitate to je creepy as fuck. Daj zamisli dođe ti mlada ženska radnica i svatko od muških sve stariji ti kupe čokoladicu WTF i onda Consu smeta što gospodin Fijuk (pametno od njega) nije kupio čokoladicu :P

Zamisli Fijuka koji ima 57 godina kako je Cons rekao da kupi čokoladicu oprosti Cons ali ti toliko ne vidiš sebe i kako to ispada da je to naprosto komično i zastrašujuće. Malo sagledaj situaciju izvan tih ograničenih okvira.

Šteta, stvarno bih ti volio pomoći ali prvo moraš početi mijenjati sebe. Želim ti svu sreću u tome i nadam se da ćeš s vremenom naći svoj mir i prestati toliko blatiti kolege s posla iza njihovih leđa.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply