Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 21 Sep 2022, 19:03

John_Ryder wrote:
21 Sep 2022, 17:59
Koliko ti imaš godina, ako nije tajna?
Mislim da je rekao 57 jedanput...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 21 Sep 2022, 20:42

john_constantine wrote:
21 Sep 2022, 19:03
John_Ryder wrote:
21 Sep 2022, 17:59
Koliko ti imaš godina, ako nije tajna?
Mislim da je rekao 57 jedanput...
U jebote, ma nemoguće..
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 21 Sep 2022, 22:50

Nisam niti jednom rekao 57, ali sam rekao više puta da sam 91.' godište.

Evo Putin mobilizirao ljude, stvarno zbog toga imam osjećaj da će biti nuklearni rat. Ne treba ni past na nas, dovoljno je da padne na Italiju ili Njemačku i opet smo najebali. Samo da nije to ono o čemu sam pisao na onoj temi da će se nešto dogoditi 24. 9. ove godine nešto što ćemo svi pamtiti kao što pamtimo 11. 9. 2001. godinu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by maddjuro » 21 Sep 2022, 23:12

osim ako ne završi kao Ceaușescu; ali cisto sumnjam
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 21 Sep 2022, 23:24

Da, vrlo teško jer koliko god zapadni mediji izvještavali da su rusi protiv Putina, mislim da nije to baš tako. I zapadni mediji imaju svoju propagandu, Rusi su preponosan narod da bi se samo tako okrenuli protiv njega. I dalje drže do neke tradicije.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 21 Sep 2022, 23:56

isuse kako ću igrati i igrice i masturbirati ako bude nuklearni rat :(((((
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 22 Sep 2022, 00:11

Radijacijska sperma :zubifale:

Ako bude nuklearni rat, nećeš moći igrati igrice niti će biti interneta pa da na nas i ne padne nuklearka dovoljno je da padne na italiju ili njemačku. samo možemo onda biti zatvoreni doma, Sunca neće biti, zatvoreni prozori, maske kakve takve, konzerve hrana i voda u bocunima a i tad nismo sigurni. Pogledaj si malo kako se ponašati u slučaju nuklearnog rata ili pogledaj ovo https://www.horrorhr.com/tamnica/viewto ... 36#p339236 mislim na Threads, to sam imao u distopijskom maratonu prije 8 godina (kako davno jebote) :? baš tuga uglavnom preporuka

I pazi što sam tad napisao
Threads (1984) - opak film, opak. Da ne duljim. Gradić Sheffield. Preko pola milijuna ljudi i pratimo dvije obitelji kako se snalaze u svakodnevnom životu, ali cijelo vrijeme na vijestima čujemo kako se sprema nekakav rat između Amera, Rusa, Velike Britanije. Tu mogu povući paralelu sa današnjim stanjem gdje ja recimo na pratim zbivanja u Ukrajini, Rusiji, ali čujem na vijestima kako se nešto sprema. I odjednom, započinje nuklearni rat, treći svjetski rat gdje na gradić Sheffield bude bačena nuklearna bomba i sve razori. Sve bude prikazano, ali ona mučnost i okrutnost tek slijedi. Sviđa mi se što su ubacili naratora koji kroz znanstvena objašnjenja nam govori što bi se dogodilo u takvoj situaciji. 10 dana poslije, 30 dana poslije, godinu dana poslije. Posljedice su malo reći zastrašujuće.
Jezivo, a ovo crveno stvarno nije lijepo za gledat ne želim to nikome ono kad se ljušti koža od radijacije odvratno jadni ljudi
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 22 Sep 2022, 11:47

Michel wrote:
21 Sep 2022, 22:50
Nisam niti jednom rekao 57, ali sam rekao više puta da sam 91.' godište.

Evo Putin mobilizirao ljude, stvarno zbog toga imam osjećaj da će biti nuklearni rat. Ne treba ni past na nas, dovoljno je da padne na Italiju ili Njemačku i opet smo najebali. Samo da nije to ono o čemu sam pisao na onoj temi da će se nešto dogoditi 24. 9. ove godine nešto što ćemo svi pamtiti kao što pamtimo 11. 9. 2001. godinu.
Di si bio 91? :mrgreen:

Znači, imaš 31, a po mentalitetu si nezreliji od mene. Katastrofa...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 22 Sep 2022, 19:39

john_constantine wrote:
22 Sep 2022, 11:47
Michel wrote:
21 Sep 2022, 22:50
Nisam niti jednom rekao 57, ali sam rekao više puta da sam 91.' godište.

Evo Putin mobilizirao ljude, stvarno zbog toga imam osjećaj da će biti nuklearni rat. Ne treba ni past na nas, dovoljno je da padne na Italiju ili Njemačku i opet smo najebali. Samo da nije to ono o čemu sam pisao na onoj temi da će se nešto dogoditi 24. 9. ove godine nešto što ćemo svi pamtiti kao što pamtimo 11. 9. 2001. godinu.
Di si bio 91? :mrgreen:

Znači, imaš 31, a po mentalitetu si nezreliji od mene. Katastrofa...

:pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: :pointlaugh: kako te pokopao Cons aahahahhahahaha
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 22 Sep 2022, 23:05

A je me jako pokopao :P Cons koji ima 40+ godina a dopušta da bude tlačen u firmi svako malo. Jesam li zreo ili nezreo nebitno, barem imam stav za razliku od Consa.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 23 Sep 2022, 06:57

Michel wrote:
22 Sep 2022, 23:05
A je me jako pokopao :P Cons koji ima 40+ godina a dopušta da bude tlačen u firmi svako malo. Jesam li zreo ili nezreo nebitno, barem imam stav za razliku od Consa.
38 godina. Imaš kurčev stav, što se mene tiče. Nemam se vremena igrati s dječicom, imam posao za razliku od nekih koji plaše vrane doma.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 23 Sep 2022, 13:56

Plaše vrane, ovo je neš novo izmišljeno od tebe :lol:

kurčev stav ti je inače zreo stav, tako uspiješ u životu. Pogledaj sebe, radiš kao teža radnička klasa, maltretiraju te na poslu i žalio se stalno na jebeno forumu sa 38 godina samim time niš nisi napravio. A da ne pričam kako sa svojih 38 godina igraš igrice po cijele dane. Onda mi ti pričaš o zrelosti :P

S druge strane ja sam uspješan na većini polja, financijski sam osiguran sa svojim VLASTITIM poslom gdje me nitko ne maltretira, evo dodao sam i kestene u prodaju (što je btw. trenutno među poslovima na selu na kojima možeš najviše zaradit). A vjeruj mi radim više nego ti, namučim se više nego ti i zato zaradim više. I još imam vremena za ljubavni život, druženje, planinarenje, igranje društvenih igara i ovaj dragi forum. Jer Cons dragi sve je stvar organizacije i kad si sretan sam sa sobom uspiješ sve isplanirati.

Tako da to nazovi kurčevitim stavom ili kako god ali i ionako dosta tog na ovom forumu mi je zajebancija koju ti nikad ne shvatiš jer si cijepljen od humora, a Ryder nekad shvati ali s njim moraš imati humor na levelu Bađuna shvaćaš bratko moj.

Aj živio ti meni i želim ti da sazriješ na tim poljima :P

Najjače mi je kad me netko sudi u virtualnom svijetu :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 23 Sep 2022, 14:35

Michel wrote:
23 Sep 2022, 13:56
Plaše vrane, ovo je neš novo izmišljeno od tebe :lol:

kurčev stav ti je inače zreo stav, tako uspiješ u životu. Pogledaj sebe, radiš kao teža radnička klasa, maltretiraju te na poslu i žalio se stalno na jebeno forumu sa 38 godina samim time niš nisi napravio. A da ne pričam kako sa svojih 38 godina igraš igrice po cijele dane. Onda mi ti pričaš o zrelosti :P

S druge strane ja sam uspješan na većini polja, financijski sam osiguran sa svojim VLASTITIM poslom gdje me nitko ne maltretira, evo dodao sam i kestene u prodaju (što je btw. trenutno među poslovima na selu na kojima možeš najviše zaradit). A vjeruj mi radim više nego ti, namučim se više nego ti i zato zaradim više. I još imam vremena za ljubavni život, druženje, planinarenje, igranje društvenih igara i ovaj dragi forum. Jer Cons dragi sve je stvar organizacije i kad si sretan sam sa sobom uspiješ sve isplanirati.

Tako da to nazovi kurčevitim stavom ili kako god ali i ionako dosta tog na ovom forumu mi je zajebancija koju ti nikad ne shvatiš jer si cijepljen od humora, a Ryder nekad shvati ali s njim moraš imati humor na levelu Bađuna shvaćaš bratko moj.

Aj živio ti meni i želim ti da sazriješ na tim poljima :P

Najjače mi je kad me netko sudi u virtualnom svijetu :prayer:
Jebeš to kad puknuti ekran od laptopa ne znaš popraviti. :prayer:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 23 Sep 2022, 17:45

Tooooo Cons.Znači s jednom rečenicom ti ga metne, a ti rokaš cijeli roman da bi nekog sprdao.Opet si zakopan Mišelinjo.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 23 Sep 2022, 18:37

John_Ryder wrote:
23 Sep 2022, 17:45
Tooooo Cons.Znači s jednom rečenicom ti ga metne, a ti rokaš cijeli roman da bi nekog sprdao.Opet si zakopan Mišelinjo.
Kao da vjerujem uopće tome što piše... naročito ovo za kestene. Sprdačina...
Michel puši karu.

Post Reply