Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 18 Apr 2022, 12:43

Sretan Uskrs svima koji vjeruju u fantasy knjige.

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 18 Apr 2022, 13:46

Inferno wrote:
18 Apr 2022, 12:43
Sretan Uskrs svima koji vjeruju u fantasy knjige.
Treći dan je uskrsnuo! Nevjerniče!!!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 18 Apr 2022, 14:10

Inferno wrote:
18 Apr 2022, 12:43
Sretan Uskrs svima koji vjeruju u fantasy knjige.
Zapravo Biblija je danas prilično priznata knjiga čak i od znanstvene zajednice i dobro utemljena u povijesti. Dosta toga se događa kao što je opisano u Bibliji. Mislim da si ti taj koji živi u nekom fantasy svijetu :P


https://book.hr/sodoma-gomora-dokazi-go ... h-gradova/
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 18 Apr 2022, 20:55

?
Koje to zajednice? 2-3 luđaka teško da mogu predstavljati zajednicu

Biblija je nevjerojatno nedokazana knjiga. A i puna kontradiktornosti. Na stotine i stotine istih, dok dokaza za isnititost iste nema.
Last edited by Inferno on 18 Apr 2022, 20:58, edited 2 times in total.

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 18 Apr 2022, 20:57

U šta ti vjeruješ Inferno?
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 18 Apr 2022, 21:00

John_Ryder wrote:
18 Apr 2022, 20:57
U šta ti vjeruješ Inferno?
Djeda mraza brate.



Šalu na stranu, ne znam što je bilo prije tam ne znam koliko milijardi godina tako da ne vjerujem u ništa. Bolje i to nego vjerovati u fantasy knjige koje predstavljaju svaku religiju.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 18 Apr 2022, 21:01

Ali kužim religiju, daje ljudima nadu i snagu onda kada je ne mogu pronaći u sebi. Lagano je staviti neki fantasy odgovor na velika životna pitanja i više nikada ne razmišljati o istima.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 19 Apr 2022, 10:41

Inferno wrote:
18 Apr 2022, 21:01
Ali kužim religiju, daje ljudima nadu i snagu onda kada je ne mogu pronaći u sebi. Lagano je staviti neki fantasy odgovor na velika životna pitanja i više nikada ne razmišljati o istima.
Baš to. Tko danas vjeruje u divove i zmajeve?
Naročito ono za trubje Jerihona...

Problem je HDZ koji favorizira tu religiju. Ukradeš, ubiješ i otiđeš u crkvu, ispovijediš se i sve ti je oprošteno.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 19 Apr 2022, 16:48

Inferno wrote:
18 Apr 2022, 21:00
John_Ryder wrote:
18 Apr 2022, 20:57
U šta ti vjeruješ Inferno?
Djeda mraza brate.



Šalu na stranu, ne znam što je bilo prije tam ne znam koliko milijardi godina tako da ne vjerujem u ništa. Bolje i to nego vjerovati u fantasy knjige koje predstavljaju svaku religiju.
To nema veze sa fantasy knjigom. Biblija je studirana i istraživana i od znanstvene zajednice. Dosta toga se obistinilo jer je knjiga istinita a ovako pojednostavljena razmišljanja kakva imate ti i Cons je samo dokaz da realno kurca ne kužite niti ste se ikad malo dublje upustili u istraživanje pa čak i da dalje ne vjeruješ u Boga, svejedno bi vam otvorilo neke poglede kad bi vidjeli da dosta događaja u Bibliji se ostvarilo a neki se tek ostvaruju. Biblija je čudo, nije bez razloga tako istraživana. Ovo vaše razmišljanje je kao kad sam ja bio sa 14, 15 godina neki wannabe buntovnik pa sam htio biti kul i pljuvati po religji, bibliji a pritom nisam niš istraživao.

I odmah da dodam ja sam protiv crkve, svaki pravi vjernik će ti to reći. Rimokatolička crkva ima dosta paganizma u sebi, kršćanstvo ima dosta denominacija (baptisti, evanđelisti, katolici) dosta podjela ali pravi vjernici ne štuju nikakve svetce, Mariju već isključivo Isusa, Boga i Duha Svetoga te je Biblija jedina prava riječ. Nažalost, to mnogi kršćani ne shvaćaju i naravno da ima svakaih debila među kršćanima i ubojica ovo što Cons govori ali gues what, ima i među ateistima. Pogledaj Staljina i mnoge druge diktatore i koliko su neki mrzili religiju a ubijali. No, pravi dobri ateisti i pravi dobri kršćani nisu ograničeni ljudi i stvarno vjeruju u to što vjeruju.

A onda imaš ateista koji pokušavaju ismijavati rugati se ali to su oni poput Consa, nezadovoljni sa svojim životom i jer nikad nisu vidjeli pice pa moraju nekako maltretirati druge. Mislim, njima je u glavi HDZ, krađa :lol: i to im je neki dokaz nečeg koja komedija manite se politike.

Inače, dosta znanstvenika je vjerovalo u Boga kao Einstein recimo.

Evo i raskrinkavanje jednog znastvenika od strane jedngo pastora. Znači, pastor ga je uništio pogledajte :supz:

This is such an amazing explanation. This man truly knows what he talks about
God is the eternal and everlasting God. Before time He was.
He is. That is what Yahweh means; Exodus 3:14, "I AM THAT I AM"
God simply is.
A perfect answer.... God bless you pastor..... I was also waiting for this answer.
Kent Hovind has completely demolished them . Reaction of the people was very clear and definite . NO one is so silly to believe that some random exploasion created sheer precision universe . Kent Hovind put them where the belong . He teached people how to think critically .............exactly where did the love came from ,emotions ..........not from single cell organism for certain !
I was so surprised that He is super smart by answering this question.. God is amazing.
The best answer ever. A great intelligent man of God is our Ken
I was Blown Away....Breathtakingly Beautiful.
Naravno, sad očekujem Consa da opet donosi zaključke kao da ima 9 godina :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 19 Apr 2022, 16:57

uuuuuu Cons šta ti je rekao issss :zubifale: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 19 Apr 2022, 17:04

Iskreno, očekivao sam više od Consa zadnjih mjeseci ali sad tek vidim da je on stvarno ograničen po pitanju dosta stvari. I nek se ne uvrijedi s tim kad kažem ograničen, sve mu najbolje želim i da napokon umoči ali jednostavno njegova razmišljanja me uvijek šokiraju kad slušam o nekakvom hdz-u, krađi a to je onda lik koji je ljevičar i glasa za sdp koji isto kradu ovu državu daj me nemoj jebat s tim licemjerjem :P o tome se radi, jednostavno se nije udostojio ni istražiti to je kao da ja sad idem nekom srat o nekoj temi koju nisam istražio ali eto mislim da znam o njoj i idem nešto govorit kao činjenicu. Cons je previše politička osoba i samim time gubi svaki kredibilitet.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by john_constantine » 19 Apr 2022, 18:26

Michel wrote:
19 Apr 2022, 17:04
Iskreno, očekivao sam više od Consa zadnjih mjeseci ali sad tek vidim da je on stvarno ograničen po pitanju dosta stvari. I nek se ne uvrijedi s tim kad kažem ograničen, sve mu najbolje želim i da napokon umoči ali jednostavno njegova razmišljanja me uvijek šokiraju kad slušam o nekakvom hdz-u, krađi a to je onda lik koji je ljevičar i glasa za sdp koji isto kradu ovu državu daj me nemoj jebat s tim licemjerjem :P o tome se radi, jednostavno se nije udostojio ni istražiti to je kao da ja sad idem nekom srat o nekoj temi koju nisam istražio ali eto mislim da znam o njoj i idem nešto govorit kao činjenicu. Cons je previše politička osoba i samim time gubi svaki kredibilitet.
Jebote isus, da se bar više baviš tehnologijom, a manje religijom, danas bi znao kako pogledati demon slayer....
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12162
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 19 Apr 2022, 20:42

aaaaahhaahhahaahhahahahahah
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 20 Apr 2022, 16:10

Shots fired :axe:

Tko bi pobjedio da se Michel i Cons pofajtaju?

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 20 Apr 2022, 16:16

@Michel kako komentiraš to što "bog" u više navrata u bibliji odobrava i naređuje silovanja djece i genocide?

I onda navodno dođe Isus i od ogromnog krvožednika postane hipi preko noći.

Da ne govorimo da za uskrsnuće ne postoji ni jedan pravi svjedok već su sve neke bapske priče tipa tamo neko je rekao da je čuo da su 500 ljudi to vidjeli....kojih to 500 ljudi?

I zadnja tri evanđelja su ono žešće kopirale prvo i onak međusobnih kontradiktornosti more.


Neki znanstvenici će prihvatiti Bibliju, neki Kuran, neki Toru,....ono ako nešto neki znanstvenici prihvate ne znači da je točno. Ne postoji globalni koncenzus oko istinitosti ijedne 'svete' knjige.

Post Reply