Smak Svijeta?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Smak Svijeta?

Post by callac » 17 Dec 2012, 14:57

Mene to što tebe veseli, najviše plaši i užasava! Neko veče kod dečkovih roditelja na natgeo kanalu je tjedan apokalipse, scenariji i načini preživljavanja. pa će se kasnije čuditi svi redom zašto rulja brije na to i zašto će se izdešavati svakakva sranja.. osobno mislim da ne treba pridavati nikakvu pažnju tom danu, ako crknem, jebi ga,došao mi je trenutak, isto tako me mogao i auto pokupiti.. živjet ću i provoditi dan kao i svaki drugi..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Smak Svijeta?

Post by xEdgex » 17 Dec 2012, 15:05

Pa ljudi ce raditi sranja htjeli mi to ili ne; ako su dovoljno glupi i naivni da sebi oduzmu zivot ili naprave neki nered radi masovne panike ... zakon, manje budala na svijetu :)
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Smak Svijeta?

Post by sandi » 17 Dec 2012, 16:28

mozda explodira yelowstone...i tak kasni s explozijom nekih 6500 godina... :roll:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Smak Svijeta?

Post by maddjuro » 17 Dec 2012, 18:28

hitman_4 wrote:
xEdgex wrote: Ja iskreno jedva cekam da 22-og ujutro upalim vijesti i pijem caj i citam o samoubojstvima, neredima i cemu sve ne koji su se desili dan ranije.
to ti ozbiljno :lol:
ja iz istoga razloga čekam svake godine "black friday! da dan poslje na youtubeu gledam tučnjave na rasprodajama, i vidim koliko je ljudi poginulo u stampedima
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Smak Svijeta?

Post by Decadentor » 17 Dec 2012, 19:19

Znaci isus nas je 25.12 uveo u eru riba (zato je i crto ribe okolo i pecao ljude) i sad nakon 2000 god 21.12 je zadnju solsticij ove ere kao ispracaj ribe, 22,23,24 su dani tame (adaptacije) i 25-og se rodi novi isus :pasmater: :lol: :lol:
Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Smak Svijeta?

Post by Decadentor » 17 Dec 2012, 19:22

elrania wrote:ja bih mogla cijele dane prespavati... divota mi je to ovak prek zime kad sam u toplom i kad ima dana da si to mogu priuštiti, al crknem svaki put kad su neke obaveze u pitanju. bioritam mi se skroz izokrenuo, tj. namjestio kak meni najviše paše, al to ne odgovara radnom svijetu i jbmu sve :P

@dec: buđenje se ne dotiče svih ljudi, imaš još neku priču da se vrši grananje u 4 denzitet s 3. i da se odvajaju ljudi po steknutim kvalitetama i iskustvima. ne dobiva svatko propusnicu, nit svatko tko je dobije zaista odlazi.
mislim, logično mi je da "u slučaju da se ovo zbilja dogodi" ne zaživi svatko novi život, jer sve to treba i zaslužiti (ovisi kako si sad naštiman i otvoren, jesi došao do tog dijela da živiš bez potrebe za moći, kolko se usmjeravaš na OPS il OPD način funkcioniranja itd itd).



još čarobnih stvari - http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=9474.0
Znaci svima su nam pokazana vrata i mi sami moramo znat/moc proc kroz njih. Iako nevjerujem u takve stvari zelim vjerovat :D

@zadro i ja bih bio najsrtetniji zombie apokalipsom (ali pod uvjetom da nisam prvi zarazeni i da me ne cope na spavanju prije nego skontam sta se dogadja, samo da imam priliku :D )
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Smak Svijeta?

Post by john_constantine » 17 Dec 2012, 19:57

xEdgex wrote: Ja iskreno jedva cekam da 22-og ujutro upalim vijesti i pijem caj i citam o samoubojstvima, neredima i cemu sve ne koji su se desili dan ranije.
+ 1. :partyman:
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Smak Svijeta?

Post by elrania » 17 Dec 2012, 20:50

@dec: nisi čitao transkripte s linkanog foruma :lol: , ovisi o gen.inžinjeringu, aktivaciji nekih nešto i stvaranju dodatnih lanaca dna bla bla bla pa onda znaš jesi kandidat za tranziciju. to je taj dio koji se veže uz 'invaziju' i integraciju drugih bića s ljudima tokom spajanja 3. i 4. denziteta (reptili i kaj god i isus čak!! :lol: ). totalno bolje od zombi apokalipse! dobiš i elijene i zombija (ok, licha), otkrivenje i uskrsnuća posvuda.
a ono manje radikalno je to s time koliko je netko dosegao stupanj buđenja svojim iskustvima (čišćenja kroz živote ovo ono) i time koliko se sada predaje tome. to je više ono budističko gdje je svrha oslobađanje negativnosti, potrebom za kontrolom, moći, crpljenjem drugih i tak to. i tada zaslužuješ svoje novo-stare sposobnosti, premještaj na više mjesto...

btw, glede pokazivanja vrata, simpatično je kak se priča da se ona budu pokazivala, ali će ih otvarati i oni kojima se cilj crpiti novopridošlice pa nesvjesno stupaš u neko energetsko ropstvo i opet se sjebeš.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Smak Svijeta?

Post by Decadentor » 17 Dec 2012, 21:09

haha nisam citao jos nista :oops: to si ostavljam tamo za 3-4 u noci :D a ovaj tranzicijski dio totalno zvuci star trekovski \\//_
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Smak Svijeta?

Post by elrania » 17 Dec 2012, 21:20

btw, ti bi transkripti trebali biti ovo

http://ramaterijal.webs.com/

gledaš tamo pod knjige/seanse, a konkretnije za ovu temu pod 'žetva'.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Smak Svijeta?

Post by Decadentor » 18 Dec 2012, 19:57

Sad onaj link sa pitanjima na eng je ocaj, jer su svi odgovori tipa Partly, maybe open, differently :facepalm: kako sam se nazivciro citajuci to :lol:

A ovaj drugi domaci link mi je bio dobar iako mi se cini nekako "drven" neznam kako da to objasnim. A usput me sve to posdjetilo na tool pa sad brijem tool briju :D Po lyricsima dodje na isto :D :supz:
Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Smak Svijeta?

Post by boyko » 18 Dec 2012, 20:16

Smak Svijeta?! ... bring it on!
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Smak Svijeta?

Post by elrania » 18 Dec 2012, 21:29

dec, to je sa seansi i još je prevedeno pa ono... :lol:
al trebalo mi je u početku malo vremena da se naviknem na čitanje toga, da.

evo još nekih znakića pa kom je dosadno :lol: http://www.in5d.com/spiritual-awakening-quiz.html


još ću početi skroz ozbiljno gledati na sve to kolko mi se stvari u zadnje vrijeme samo stopilo u jedan veliki teret održavanja normalnog funkcioniranja.
e ak ne dođe do nekog buđenja, bit ću bome razočarana :lol: još više kad padnem kolokvij u čet, jer jedva vidim tekst pred sobom :lol: :evil:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Smak Svijeta?

Post by HorrorHR » 18 Dec 2012, 22:17

ne pratim trendove, jel prošao smak svijeta ili je tek ovih dana na repertoaru?

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Smak Svijeta?

Post by copycat » 18 Dec 2012, 22:47

smak svijeta se već dogodio... sam što to nitko nije skužio..
Briga me iskreno za smak svijeta...
Moja teorija je da ako ćemo već biti pobijeni od neke vrste "smak svijeta" onda će to ovako izgledati
1. izgorijeti jer će se nešto planetu dogoditi od silnog trovanja
2. ili će na Vanzemaljci pobiti..
Tako da očekujem da će se to dogoditi 10015

Post Reply