Smak Svijeta?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Smak Svijeta?

Post by callac » 17 Dec 2012, 00:13

evo, da malo razmjenimo mišljenja oko uskoro najaktualnije teme. mene je pomalo strah, ali ne zato što mislim da će doć do smaka nego od ljudi koji doista vjeruju u to. u ovakvim trenutcima mi je drago što živim u maloj zemlji, sumnjam da će tu kod nas biti nekih nereda, ali sam isto tako uvjerena da će amerika i azijske zemlje dosta izreagirati. ja sam se u zadnje vrijeme naslušala raznoraznih teorija, jedna čak zvuči i privlačno: da će doći do masovnog "buđenja" i da ćemo svi postati svjesni tko smo i što smo. odmah me podsjetilo na serije poput heroja i alphas :mrgreen:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Smak Svijeta?

Post by elrania » 17 Dec 2012, 00:30

bio je neki komentar od nekoga (neka 'merička stvar) da će mediteranski dio bit u problemima, potopit se sve do zadra il neš tako kajjaznam
uglavnom, ne povodim se za tim idejama.

ono što kakti stoji je tranzicija u doba vodenjaka i to je to. lijepo mi je nakloniti se idejama o mijenjanju svijesti (koje je već određeno vrijeme u tijeku) i ak ću ić po nekim smjernicama koje ukazuju na to, osjećam to intenzivno. ali naravno, to su neke stvari od kojih se puno toga odnosi na neke tipične situacije koje nas mogu nagnati da se tako osjećamo pa se lako uvjeri narod da se nešto događa.

doma me čeka medovača koju ću si otvoriti 21.12. i obećali su mi neko dobro vino i to je sve kaj očekujem od tog dana :lol:
i da sretno stignem doma, jer putujem.


neko od tumačenja:
SpoilerShow
PRIJELAZ U VIŠE DIMENZIJE
Posted on September 6, 2012 by Krcko

PRIJELAZ U VIŠE DIMENZIJE

Molim vas da ovaj tekst procitate sa razumevanjem i informacije koje cete procitati ce dobro doci svima u vremenima koja su ispred nas. Svako je odgovoran za svoje tumacenje teksta, to znaci da svako tumaci onako kako vidi i shvata. Drago mi je da ga mogu podeliti sa svima vama. Ovo se odnosi na prva 3 dana kada budemo usli u Fotonski pojas. Nema straha, sve ce biti ok i do tada cemo verovatno drugacije i razmisljati, jer nam se svakim danom svest sve brze i brze siri. Meni se ceo dan dogadjaju cudne stvari, a jedna od njih je da primecujem kako se ispred mene sve pokrece, kao da je vazduh zgusnut i tako neka gusta usporena melasa prozirna leluja, kao da se vazduh vrti, krece, mulja i imam osecaj na momente da mi se u glavi nesto zaljulja u valovitom kretanju, zamanta mi se, bas nemam adekvatne reci da to objasnim, docaram, ali cudno je i zanimljivo.


1. Dan
U prva tri dana Zemlja će stupiti u područje fotonskog obruča. Fotonska energija je novi oblik energije, koji nema ni početka ni kraja. Ovaj oblik energije (egzistira) je prvobitno stvoren od Stvoritelja. Trećoj dimenziji je bila nepristupačna. Nakon što ova energija bude raspoloživa na Zemlji, nestat će potreba dosadašnjih, za 3. Dimenziju karakterističnih energija. Obzirom da je ovaj pojas jako gust, prekrit će Sunce. To se može usporediti sa sumrakom. Zahladit će i nastat će unutrašnja hladnoća, koju do sada nismo osjetili. Bit će to uskladjivanje sa fotonskom energijom. Stanice će se uskladjivati na “osjećanje” fotonske energije.
U prvih 12 sati prvoga dana, neće postojati potreba za aktivnostima (kretanje, hodanje i sl.). Desit će se manji potresi i jedan oblik Zemljinih vibracija, kao posljedica uskladjivanja stanica Zemlje i čovječjeg tijela na istu frekvenciju. U toku prva dva sata, izgubit će se sve masne naslage, koža će se promijeniti, počet će svijetliti. Djeca će odmah “uzaći”, jer oni znaju zbog čega su na Zemlji, neće biti pod strahom. Nakon gubitka potrebe za aktivnošću, uspostavit ćemo telepatsku komunikaciju sa rodbinom , i to neovisno o tome gdje se nalazite. Bez panike!

2. Dan
Hladnoća i tama će postati intenzivniji, izgradit će se veza sa andjelima i velikim (značajnim) učiteljima prošlosti.
Šta je važno toga dana?
Važno je koncentrirati se u Svijesti na bijelo Svjetlo i na svijetljenje iz vlastite unutrašnjosti.

3. Dan
Onima koji se odluče “ostati”, postat će još malo hladnije i tamnije.Ovdje će se ljudi morati odlučiti da li žele ostati u 3. Dimenziji ili prelaze u više Dimenzije. Oni koji se odluče za Prijelaz, upoznat će se sa fotonskom energijom i ostvariti stanje blaženstva. Kod onih koji su se odlučili za ostanak u 3. Dimenziji, nastupa proces daljnjeg zgušnjavanja tijela.
Nakon trećeg dana, sumrak će se polako izgubiti (može trajati 2 do 3 dana). Prilikom hoda primijetit ćemo da ne dodirujemo tlo. Prilikom skakanja, ostat ćemo u zraku na kratko i polako se spuštati na tlo. Bit će neophodno na novu energiju se naviknuti, spoznati je, spoznati vlastite osobine.Vlastito tijelo moći cemo izgraditi, posjetiti druge Univerzume.
To je, zapravo, cijeli Prijelaz.

Uzajamno djelovanje sa fotonskom energijom
Epifiza je izvor djelovanja fotonske energije u čovjekovom organizmu. Šta treba preduzeti? Koncentriramo se na Epifizu i izgradjujemo iz dijelova fotonske energije, preko trećeg oka, jedan tanki svjetlosni snop – jedan djelić u obliku zvjezdice, iza toga još jedan i tako redom u vidu svjetlosnog snopa i koncentriramo se na njega. Uzmemo snop i srolamo-skupimo ga u jednu zlatnu sferu. Predočite sebi to što intenzivnije. Sada sebi predočite da se ta sfera približava vašim usnama, poljubite je i pošaljite čovjeku kojemu je taj poljubac namijenjen. Vi ste neiscrpan izvor ove energije i možete je uvijek primijeniti.

Fotonska energija
Fotonska energija posjeduje drugu frekvenciju, finiju (višu) od one na koju smo navikli. Mi smo je već osjetili. Ona je na Zemlji. Svaki je čovjek već upoznat s tom vibracijom.
1) Jasno razmišljanje i razumijevanje o tome šta se dešava. Fotonska energija nije Sciencfiction ili iluzija. Mi smo s tom energijom već u kontaktu.
2) Dobro raspoloženje
Ona ulazi u nas kad nam je dobro ( u ovdje i sada, u ovom trenutku). Ne mislimo niti o prošlosti niti o budućnosti. Nalazimo se u stanju unutrašnje ljepote, u ovdje i sada.
3) Znanje
Nastupa tada kad razumijemo šta se s nama dešava. Ne vičite “zašto”, razumijte situaciju, učite iz nje i prihvatite je.
Moramo učiti biti u tom stanju – radost, ne strah. Dajte sebi mogućnost prilagodjavanja energiji.

Znakovi Prijelaza
1) Glavobolje, koje se osjećaju kao pritisak u 3. Oku. Može se raditi o bolovima koji nastaju i nestaju, ne treba se suprostavljati, dovoljan je aspirin.
2) Otvaraju se drugačija vidjenja. Predmete vidimo drugačije, može nastati osjećaj da se nešto nalazi u blizini. Pokazuju se fine razine.
3) Nesanica. Jedna meditacija može pomoći.
4) Gubitak koncentracije
5) Vraćaju se stare navike
6) Emocionalna osjetljivost, velike promjene u raspoloženjima
7) Izoštravanje čula, gubitak osjećaja za vrijeme (ponekad zaboravimo koliko nam je godina)
Smetnje u koordinaciji, zapinjemo o predmete oko nas, postajemo tako reći “preveliki” za 3. Dimenziju
9) Čujemo razne tonove, zvukove u ušima
10)Percipiramo misli drugih (ponekad percipiramo misli koje ne pripadaju nama)
11)Energetski udari (želimo poletjeti, osjećamo se laganima)
12)Intenziviranje osjećaja osamljenosti
13)Dugoročni gubitak pažnje
14)Nelagoda na javnim mjestima
15)Osjećaj stezanja i tjeskobe u grudima (centralno galaktičko srce se otvara)
16)Preferiranje drugih boja
Pod nazivom “zvukovi” misli se na odredjene smetnje, kao nekontrolirane emocije, strahovi, očaj i t.d.
Slijedeća tehnika omogućuje kontrolu tih zvukova:
Zamislite da u vašu lijevu nogu ulazi bijela zraka, a u desnu zlatna. Ove zrake se dižu prema gore, preko nogu, koncentriraju se u prvom centru gdje se svežu. Potom se ponovo penju u 2., 3., 4., i 5. centar, u svakom od navedenih centara se vežu. Nakon vezivanja u 5. -om centru, desna zraka ide u lijevu, a lijeva u desnu stranu. Zajedno tvore dugu (auru) iznad glave. Ova aura je bijele i zlatne boje. Zrake padaju na ramena i spuštaju se niz ruke. Šaljemo ih preko ruku u vanjski svijet.
Predstavite sebi smaragdno – zeleni kristal u obliku osmice, koji se iz Vječnosti kreće prema vama. On ulazi u centar srca a svjetlo koje se širi iz kristala, ide preko obje ruke u vanjski svijet. Sada udahnite i izdahnite. U tim momentima nema misli, niti veze sa vanjskim svijetom.

Izvor: Jelena Majorova, Jaroslaw

>Eto slučajnost ili ne,neke stvari sam na sebi osjecam(kao gubitak koncentracije,to mi je mali problemcic ali nista sto se "nemoze" rjesiti,nadam se ) . Eto ja još imam neko zapažanje a to je da imam učestale "vjetrove",znam sad ce biti pazi sto jedes i te spike(to i radim,nastojim slusat organizam) ali kak je krenulo bit ću proventiliran ko "haubica" do tog 21.12.12.

Zaboravio link stavit za one koga zanima > http://www.svjetloradnici.com/

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Smak Svijeta?

Post by maddjuro » 17 Dec 2012, 00:48

sudeć po jedinome pravome izvoru X-FILES ima; 21.12. ce alieni započeti kolonizaciju zemlje
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Smak Svijeta?

Post by Asfodel » 17 Dec 2012, 00:49

Taj dan ću raditi uobičajene stvari i poslije partijati. Zato što je već ugovoreno pa eto.. teško mi palo :lol:

Super se poklopilo s mojim općim stavom da svaku pizdariju/blagdan/povod treba iskoristiti za slavlje i veselje.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Smak Svijeta?

Post by Scarface » 17 Dec 2012, 00:55

Rastužuje me šta se ovolika glupost toliko ispopularizirala. Gore je i od milenijumskog smaka svijeta, danas, uz puno rašireniju mrežu informacija svaki psihopat s deluzijama grandioznosti može na miru isplanirat "provod" za taj dan. Super! I nabijem taj mayanski kalendar na k. Ljudi, to je samo jebeni kalendar. I gotovo! Šta ste očekivali, da će ga radit unedogled?

A to uzdizanje svijesti bi bilo predivno, al ono, to je čak manje vjerojatno od invazije aliena.

Strah me raznoraznih preuveličavanja, napada panike il nečeg goreg na taj dan. Sve je u nama, i na nama.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Smak Svijeta?

Post by Decadentor » 17 Dec 2012, 01:44

Ma gotovo se nista nece desit, eventualno kako je callac navela neredi. A i da se dogodi ovo budjenje iz elrinog quota...ljudi su tolika govna da bi to samo abuseali i teror bi se nastavio samo na drugi nacin.

A posto sam nolifer taj cu dan vjerovatno igrat LOL ili se nalokat negdi (vjerovatno se prvo nalojat pa pijan igrat :lol: )

@edit a ovih "znakova prijelaza" imam dosta al ne zato sto sam u prijelazu nego zato sto sam nestabilan :lol: :lol:
Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Smak Svijeta?

Post by filmofil » 17 Dec 2012, 02:19

idem na ludi tulum organiziran povodom tog imaginarnog događaja. razum zna da se ništa neće dogoditi, ali neki mikroskopski dio mene se nada spektaklu. vatreno nebo, meteori, ljudi u panici i moje zadnje riječi: oh, smrti, nadam se da si sadržajna kao život, tmurna kao kiša i lijepa kao žena.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Smak Svijeta?

Post by Josef K » 17 Dec 2012, 02:28

Cijeli dio mene se nada zombie apokalipsi.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Smak Svijeta?

Post by john_constantine » 17 Dec 2012, 05:58

još četiri dana, u svakom slučaju će biti zabavno pratiti događaje po svijetu. :supz:

Ionako, taj zadnji dan mi završava posao ove godine, još bolje. :rock:
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Smak Svijeta?

Post by maddjuro » 17 Dec 2012, 09:29

na taj dan u planu imam uzet bocu jegera; bušilicu i otic do frenda pomoći mu ugraditi/postaviti zidne police
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Smak Svijeta?

Post by hitman_4 » 17 Dec 2012, 09:35

glupost,iako sam davne 2008. bio uvjeren da će biti SMAK svijeta,štogod to značilo :lol:
Image

Image

Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Smak Svijeta?

Post by callac » 17 Dec 2012, 09:40

Ja taj dan radim, imam zadnju probu popodne i ne smijem nikud van jer se treba odmarat za koncert narednog dana :lol:
@dec i elri, također sam prepuna znakova, ali i moj razlog isto je posljedica moje osobnosti, ja sam oduvijek takva.. i ne pridajem tomu nikakvo značenje.. jedino što je drugačije u mojem nekom svakodnevnom funkcioniranju jeste da spavam kao nenormalna :lol: (ubija me južina)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Smak Svijeta?

Post by elrania » 17 Dec 2012, 14:15

ja bih mogla cijele dane prespavati... divota mi je to ovak prek zime kad sam u toplom i kad ima dana da si to mogu priuštiti, al crknem svaki put kad su neke obaveze u pitanju. bioritam mi se skroz izokrenuo, tj. namjestio kak meni najviše paše, al to ne odgovara radnom svijetu i jbmu sve :P

@dec: buđenje se ne dotiče svih ljudi, imaš još neku priču da se vrši grananje u 4 denzitet s 3. i da se odvajaju ljudi po steknutim kvalitetama i iskustvima. ne dobiva svatko propusnicu, nit svatko tko je dobije zaista odlazi.
mislim, logično mi je da "u slučaju da se ovo zbilja dogodi" ne zaživi svatko novi život, jer sve to treba i zaslužiti (ovisi kako si sad naštiman i otvoren, jesi došao do tog dijela da živiš bez potrebe za moći, kolko se usmjeravaš na OPS il OPD način funkcioniranja itd itd).



još čarobnih stvari - http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=9474.0

User avatar
xEdgex
Posts: 279
Joined: 28 Nov 2011, 16:09

Re: Smak Svijeta?

Post by xEdgex » 17 Dec 2012, 14:38

Smak svijeta je poceo kada smo mi (ljudi) poceli nastanjivati planetu. :) Jedino sto se moze desiti jeste da se planeti vrati balans, tako da nikako ne mislim da je moguce da dodje do smaka svijeta; jer smo mi smak svijetu .

Ja iskreno jedva cekam da 22-og ujutro upalim vijesti i pijem caj i citam o samoubojstvima, neredima i cemu sve ne koji su se desili dan ranije.
" All the animals come out at night - whores, skunk pussies, buggers, queens, fairies, dopers, junkies, sick, venal. Someday a real rain will come and wash all this scum off the streets. "

User avatar
hitman_4
Posts: 6894
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Smak Svijeta?

Post by hitman_4 » 17 Dec 2012, 14:51

xEdgex wrote: Ja iskreno jedva cekam da 22-og ujutro upalim vijesti i pijem caj i citam o samoubojstvima, neredima i cemu sve ne koji su se desili dan ranije.
to ti ozbiljno :lol:
Image

Image

Image

Post Reply