The Sadest Picture in the World

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

The Sadest Picture in the World

Post by Aryx » 04 Apr 2007, 15:40

Image
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: The Sadest Picture in the World

Post by A$H » 04 Apr 2007, 15:45

Aryx wrote:Image

vidio ima na netu cijeli taj site sa takvim slikama..i ima gorih..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Apr 2007, 15:49

znam ali ova je proglesena bas kao najtuznijom
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 04 Apr 2007, 16:09

a on se ubio kasnije :oops: :cry:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Apr 2007, 16:37

je, kada bi bar ta slika i potaknula na nešto, a ne samo na komentare.
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 04 Apr 2007, 16:44

john_constantine wrote:je, kada bi bar ta slika i potaknula na nešto, a ne samo na komentare.
Meni je žao djeteta, on nije odabrao da se rodi. S druge strane, u Africi ljudi nemaju za jest, crkva ih indoktrinira da su kondomi zlo pa se svi razmnožavaju a nemaju za jest. Onda nije ni čudo da se događaju ovakve stvari. To što međunarodna zajednica stalno šalje hranu i lijekove ne može riješiti problem kada broj stanovništva stalno nekontrolirano raste. Uistinu žalosno, ali sami su si krivi za situaciju u kojoj se nalaze.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Apr 2007, 18:24

FilmTV wrote:
john_constantine wrote:je, kada bi bar ta slika i potaknula na nešto, a ne samo na komentare.
Meni je žao djeteta, on nije odabrao da se rodi. S druge strane, u Africi ljudi nemaju za jest, crkva ih indoktrinira da su kondomi zlo pa se svi razmnožavaju a nemaju za jest. Onda nije ni čudo da se događaju ovakve stvari. To što međunarodna zajednica stalno šalje hranu i lijekove ne može riješiti problem kada broj stanovništva stalno nekontrolirano raste. Uistinu žalosno, ali sami su si krivi za situaciju u kojoj se nalaze.
potpisujem. A uz glad imaju još i one ratove i AIDS. Stvarno katastrofa...
Michel puši karu.

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 04 Apr 2007, 19:14

ja stvarno ne znam kako se nekome da stvarati noci život kad zna kroz kakvu će patnju prolaziti :cry: :oops:

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 04 Apr 2007, 21:22

Truba wrote:ja stvarno ne znam kako se nekome da stvarati noci život kad zna kroz kakvu će patnju prolaziti :cry: :oops:
Nema tu stvaranja novog zivota, jedino osnovni nagoni. Nema tamo televizije ili interneta da se prikrati vrijeme, stoga jedino sto mogu raditi kad padne mrak je sevit se kao zecevi.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 04 Apr 2007, 21:33

Truba wrote:a on se ubio kasnije :oops: :cry:
I ja bi se vjerojatno ubio kasnije da sam napravio tu fotku i nastavio dalje kao da se nista nije dogodilo. Tesko je sad reci, al ako je prosao pored njega, mogao ga je i prebacit u taj kamp kilometar dalje, a ne da mali puze kao da se nista nije dogodilo.

Druga je stvar kako je stvarno nastala ta fotka, al sudeci po komentaru ispod slike, lako je manipulirati ljudskim osjecajima slagajuci ovakvu fotku s par napomena tog tipa (izgladnjelo dijete na samrti, fotoreporter koji se ubio, itd). Ispadam bezosjecajan, ali ako sam ista naucio do sad u 29 godina zivota je da stvari nisu nuzno onakve kakvim se cine ili zele prikazati.

Svaka cast filantropima i izuzecima, ali fotoreporteri i novinari su obicno takodjer lesinari najgore vrste, a sve pod krinkom borbe za istinu.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Apr 2007, 21:44

e možda sam u krivu, ali ova ptica mi nikako ne nalikuje na lešinara? Ali sigurno je to nekako namješteno da tako ispadne. Mislim, dijete koje je tako samo, i taj lešinar kraj njega?
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 04 Apr 2007, 23:45

john_constantine wrote:e možda sam u krivu, ali ova ptica mi nikako ne nalikuje na lešinara?
Wikipedia kaže: "...a starving Sudanese girl who collapsed on her way to a feeding center while a vulture waited nearby."

Što se tiče samoubojstva, ako je to ovaj fotograf stvarno napravio radi stvari koje je vidio onda je idiot, mogao je iskoristiti svoj život da nešto promijeni pošto smrću nije napravio ništa pametno.

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 05 Apr 2007, 00:29

Evil Xander wrote:
Truba wrote:ja stvarno ne znam kako se nekome da stvarati noci život kad zna kroz kakvu će patnju prolaziti :cry: :oops:
Nema tu stvaranja novog zivota, jedino osnovni nagoni. Nema tamo televizije ili interneta da se prikrati vrijeme, stoga jedino sto mogu raditi kad padne mrak je sevit se kao zecevi.

a joj
upravu si
ali između produženja patnje ljudskog roda u africi i desanke... znam šta bih izabrao

pa majku mu danas gledam sok na sniženju pa mi čudno što je jeftin i zagledam rok trajanja da se ne bih otrovao... a ne riskirati sidu ili kakvu bolest zbog trenutnog užitka...


eh sada... te siromašne nepismene mase slušaju crkvu kada je riječ o kondomima a što ne slušaju kada je riječ o šestoj zapovijedi??? :roll: :?

ma ne znam ni sam ... kasno je

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 05 Apr 2007, 01:10

Truba wrote:te siromašne nepismene mase slušaju crkvu kada je riječ o kondomima a što ne slušaju kada je riječ o šestoj zapovijedi??? :roll: :?
Zar nije šesta zapovijed "Ne ubij"? Ako je, ne vidim kako ona ima veze sa ovom raspravom. Ipak oni nikoga ne ubijaju već ne koriste kondome i stvaraju nove živote a to je jedino šta crkvu zanima. Šta se s tom djecom kasnije dogodi to valjda okarakteriziraju kao božjom željom.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 05 Apr 2007, 10:43

Kad sam procitao caption, pomislio sam prvo da se lesinar ubio od depresije. :D

Post Reply