Invite za www.cinemageddon.net

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by filmofil » 05 Jan 2013, 23:20

dobro, ja nikada nisam išao tako duboko u filmske vode da nađem nešto toliko nedostupno da čak ni na internetu ne postoji. :) mislim, kakvi su to filmovi kojih nema nigdje?

jedino što na karagargi nisam uspio naći su neki hrvatski filmovi kojih pak ima od a do ž na nekim warez forumima.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by elrania » 06 Jan 2013, 01:49

oh, nađe se takvih filmova...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by Scarface » 06 Jan 2013, 02:07

Na Karagargi su malo previše pretenciozni. Sajt je odličan za studente umjetnosti, arhitekture i sl. a ovako za običan filmofilski puk kako-tako. PassThePopcorn, theshow.bz, TorrentDay također rijetko kad koristim. Za mene su zakon Avistaz, cinemageddon i BakaBT, pa čak i TorrentHR.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by Michel » 06 Jan 2013, 04:07

Koji od tih privatnih trackera je besplatan. Mislim, bez invitea jer skoro svugdje traže pozivnicu, a kako je dobiti :zubifale: pa mi treba neki gdje ne treba pozivnica, a dobar je.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by olio » 06 Jan 2013, 10:23

od svih nabrojanih u temi, ja mislim samo BakaBT, avistaz, theshow.bz ne trebaju invite

avistaz (asiantorrents) je meni najbolji za nabavku azijskih filmova, posebno različitih dubova i izdanja (kojih u aziji zna bit stvarno puno)
BakaBT je odličan za anime i sve vezano za anime

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by john_constantine » 06 Jan 2013, 12:37

e u vezi tih privatnih torrenta kao BakaBT, još sam uvijek član, ali sada sam skidao 10 gigabajta jedan anime i napravio sranje, da sam više skinuo nego sam seedao. I onda sam prestao skidati, ali sam dalje seedao pet torenta. Samo ratio je svejedno i dalje padao dolje, pa više ne mogu ništa skidati.

Sada, kako torrent namjestiti na seed, a da ja ne skidam s njega?
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by olio » 06 Jan 2013, 12:50

dodaš torrent u utorrent (ilištaveć) i stopiraš ga. Kopiraš fajlove koje imaš skinute u download folder, ali moraju biti iste strukture kao kada si ih skinia (isti nazivi foldera itd)...uvik možeš u utorrentu provjeriti kako su složeni.

I sada samo desni klik na torrent i Force ReCheck. uTorrent će provjeriti fajlove i trebalo bi pisati 100% (ili 99.8%), a onda nastavit seedat

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by Scarface » 06 Jan 2013, 14:53

Ovako, BakaBT ka i Avistaz ima sistem bounus bodova koji ti dižu upload, tako da se nemaš čega bojat. Evo šta tribaš učinit: nađi tzv. bonus torrent, a to su obično torrenti s malo ili ništa seedova i stavi ga skidat. Uz malo sriće, skinut će se nakon najkasnije par dana (ako nema nijedan seed), i onda ga ostavi da se seeda. Svaki sat dok seedaš ti daje 1 bod, i kako skupljaš bodove, možeš ih zamijenit za upload kredit (šta ti piše u gornjem desnom kutu uz login username). Istina, proces je spor, al barem je siguran.

A i da ne napraviš ništa, BakaBT je jako velikodušan i stvarno moraš bit užasno bezobrazan u ratiu da bi te banali. Tvojih 10 GB manjka im ne znači ništa.

Na cinemageddonu su isto ok, čak sam i donira jednom čisto iz zahvalnosti 10 dolara, jer vride. Na Avistazu su prije bili jako strogi, al sad uz sistem bodovanja (koji je još bolji nego na BakaBT-u jer vridi za svaki torrent) nema problema. TorrentHR je isto ok jer traži samo da seedaš 72 sata.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by The Great Duck » 07 Jan 2013, 01:23

filmofil wrote:dobro, ja nikada nisam išao tako duboko u filmske vode da nađem nešto toliko nedostupno da čak ni na internetu ne postoji. :) mislim, kakvi su to filmovi kojih nema nigdje?

jedino što na karagargi nisam uspio naći su neki hrvatski filmovi kojih pak ima od a do ž na nekim warez forumima.
Ovo na primjer nisam mogao naći:
http://www.imdb.com/title/tt0094770/

A sad, ima i slučajeva kad su svi primjerci filma uništeni ili izgubljeni. :D To su filmovi kojih nigdje nema.

EDIT: E da, može tko poslat invite za torrenthr?

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Invite za www.cinemageddon.net

Post by The Great Duck » 11 Jan 2013, 23:12

Inače, sad sam bio u Zagrebu par dana, i kad sam bio u Maldororu, ženska koja tamo radi (ima je obojenu kosu, u ljubičasto, ako se ne varam) se žalila kako joj je netko (ne znam sad jel momak, prijatelj, brat, rođak ili nešto peto) nabio promet sad za freeleech na Cinemageddonu.
Jel možda tko odavde u pitanju? :D

Post Reply