Ideja za film/strip/knjigu

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by john_constantine » 21 May 2012, 05:56

tako je loše kada nitko ništa ne komentira? :zubifale:
Michel puši karu.

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by DeadDispatcher90 » 21 May 2012, 12:39

Pohvale za smještanje radnje u RH. Što se tiče ostatka priče, zvuči mi dobro, iako nisam pretjerano lud za vampirskim pričama gdje su vampiri puno više od čudovišta koje treba nabiti na kolac. Trebaš mišljenje nekog vampirskog stručnjaka za pravu kritiku.
Revenge solves everything

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by Alastorus » 21 May 2012, 12:52

Ako ideš na klanove najbolje je da pratiš VTM franšizu što se tiče imena, sposobnosti and all that shit.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by john_constantine » 21 May 2012, 13:36

Alastorus wrote:Ako ideš na klanove najbolje je da pratiš VTM franšizu što se tiče imena, sposobnosti and all that shit.
je, to je i problem... nisam skužio da mi se dosta toga poklapa s VTM franšizom prije nego sam čuo za to. Ali ono, boli me briga, neka je slično. Samo mi je odbojna radnja povezana s vjerom i sve to...
Michel puši karu.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by sandi » 29 May 2012, 15:10

JUHA OD KOSTIJU...

Jozo Jozo (vidite prezime mu je isto kao i ime-prikladno) je 25-o godišnji pisac sa 14 i po' izdanih bestselera.Bez inspiracije odlazi u malu kolibu u šumi gdje bi završio drugu polovicu svog 15-og bestselera.Jozo Jozo ima krnjave zube i tri dlake na glavi zbog prekomjernog uzimanja droge koja mu je svih 14 i po' puta donosila tako željenu inspiraciju...Ali Jozo Jozo je sada čist!Ne drogira se punih 23 dana! Njegov petnaesti bestseler je priča o dvojici prijatelja kanibala koji skupljaju ljudsko meso sa medicinskog otpada...
Jozo Jozo na svojoj oldskul pisačoj mašini nije napisao niti riječi od kada je došao u kolibu te odlazi u šumu kako bi malko protegao nogice.U šumi nailazi na buniku i njegova drogerdžijska narav natjera ga da ne časi ni časa te on pojede 0.67 g bunike i vraća se u kolibu...Pišući rečenicu za rečenicom na svojoj oldskul pisačoj mašini bunika polako počinje djelovati...Odjednom iz pisače mašine narastu metalni krakovi koji počnu bosti njegove ruke, a iz usta mu izlazi papirić s porukom (vidite sad mašina piše po njemu)...A poruka je...
SpoilerShow
Sačekajte da snimim ovo kako biste saznali koja misteriozna poruka je pisala na papiriću
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...


User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by DeadDispatcher90 » 23 Aug 2012, 11:02

Da, "navodno"...
Revenge solves everything

User avatar
megawar888
Posts: 59
Joined: 26 May 2012, 19:22

Re: Ideja za film/strip/knjigu

Post by megawar888 » 23 Aug 2012, 14:08

A čini se i da je Zoofil

Post Reply