ukraden bicikl!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: ukraden bicikl!

Post by jigsaw » 16 Apr 2012, 22:10

Suosjećam, 4 ukradena i 5 izgubljenih :lol: stvarno nemam sreće s njima..

User avatar
Michel
Posts: 11415
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: ukraden bicikl!

Post by Michel » 16 Apr 2012, 22:16

Ašow wrote:Meni nikad nisu ukrali bicikl.
I u životu nisam zavezao bicikl niti imao ikakvo osiguranje nad njim.
Tebe se boje :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: ukraden bicikl!

Post by maddjuro » 16 Apr 2012, 23:24

preporuka je odnest biciklo da ti ne nekome mjestu se ugravira nešto, čime bi se dokazalo vlasništvo
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 17 Apr 2012, 00:01

Treba ugravirati neku staroegipatsku kletvu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 17 Apr 2012, 19:53

evo, zalijepio sam ukupno 35 oglasa po kvartu, malo porazgovarao sa ljudima, poslušao "tračeve" i večeras patroliram i proučavam neka okupljališta i stalkam potencijalne sumnjivce.
boga mu jebem tko god da je...

Ghrall1
Posts: 234
Joined: 23 Oct 2011, 23:49

Re: ukraden bicikl!

Post by Ghrall1 » 17 Apr 2012, 22:37

Mislim da nebi bilo loše jedan mamac postaviti za te kradljivce. Ostaviti bicikl na nekom mjestu gdje ga je recimo laku ukrasti i čekati. :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: ukraden bicikl!

Post by maddjuro » 17 Apr 2012, 23:45

Ghrall1 wrote:Mislim da nebi bilo loše jedan mamac postaviti za te kradljivce. Ostaviti bicikl na nekom mjestu gdje ga je recimo laku ukrasti i čekati. :)
i što mu možeš? pričao mi je kolega da kad je parkirao i vezao biciklo te akon sto se vraćao vidi da neki niškoristi prčka oko lokota, zaleti se do njega, i priđe mu s pitanjem "mogu li ti pomoći " a lik koji je pokušavao ukrasti sam veli "jel to tvoj, sory imam isti takvi pa sam mslio da je moj" i odšetao. I ništa mu nemreš.

Da se recimo uvede da su bicikli registrirani, kao što je to u nizozemskoj zakon, to bi možda malo pomoglo. Ali i tamo se bicikli masovno pokradu, i nakon sto ih ukradu sam izvezu iz države; pošto u EU nema granica, lako ih je prokrijumčarit iz države
I may be an idiot, but i am no fool.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: ukraden bicikl!

Post by filmofil » 17 Apr 2012, 23:52

Ghrall1 wrote:Mislim da nebi bilo loše jedan mamac postaviti za te kradljivce. Ostaviti bicikl na nekom mjestu gdje ga je recimo laku ukrasti i čekati. :)
o tome sam ja razmišljao kad su mi ukrali bicikl, ali mislim da bi bilo preočito da je tako lako...treba stavit na neko uobičajeno mjesto bicikl i zavezat ga lancem, neki jeben bicikl i neko jako obično mjesto tipa haustor i strpljivo čekaš u zasjedi i garantiram da bi u tjedan do dva naletio dežurni kradljivac iz okolice

meni je žao što sam bio budala, jednom sam vidio lika s torbom, naočalama i kapom kako stoji ispred vrata u zgradi do mene (nedugo nakon što su meni maznuli bicikl, a haustor prepun drugih bicikala) i bio mi je ful sumnjiv jer je stajao tamo i pogledavao oko sebe...no, izgledao je ko regular normal guy u kojeg nikad ne bi posumnjao i odem ja doma i za sat vremena vidim kroz prozor policiju, pita moja stara šta je bilo i naravno, netko je uzeo bicikl...nisam 100% siguran da je on, al bio je svakako sumnjiv i žao mi je što nisam ostvario svoju pomisao tada koja je bila da ga tražim da mi pokaže šta ima u torbi...moral of story: grow balls :)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 18 Apr 2012, 00:27

heh, palo mi je i to na pamet danas, samo što trenutno nemam "mamac". :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: ukraden bicikl!

Post by maddjuro » 18 Apr 2012, 01:08

Wendigo wrote:heh, palo mi je i to na pamet danas, samo što trenutno nemam "mamac". :)
odi na hrelić, a na biciklo staviš onaj lokot s šifrom, ti se jako lako daju probit
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 18 Apr 2012, 07:53

scena - šljuka od bicikla zavezana nikakvom zaštitom u mračnom dvorištu i ja sa sjekirom čučim u sjeni iza zida. :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: ukraden bicikl!

Post by metallicat » 18 Apr 2012, 08:23

haha :mrgreen:
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: ukraden bicikl!

Post by Andrej » 19 Apr 2012, 04:14

Kako ovaj topic napreduje i cveta, vidim da će se ubrzo spontano oformiti "angry mob" i svako sumnjiv ko prođe s biciklom u radijusu od 10 km biti linčovan od strane kuke i motike :lol: :axe: :kasapljenje:
Uf koliko sam ja popizdeo kad su meni ukrali mountain bike.... :axe: Mamu mu jebem, koštao je ko polovni auto, dabog da ga medved u šumi pojeo kad stane da se odmori :lol:
Image
We're all mad here...

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 19 Apr 2012, 07:59

moguće. jučer me zvao neki dečko koji je vidio moj oglas i kojem su također maznuli bike u blizini. već nas je troje ludih i željnih kidanja lopovsko klošarskih kostiju. i nije mi više do bicikla koliko bih radije da govno podleti pod kamion s njim ili ga satre neki medvjed u šumi, kako andrej kaže.. :lol:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: ukraden bicikl!

Post by Wendigo » 19 Apr 2012, 11:45

elrania wrote:poslala sam ireni zamolbu da stavi kod sebe na zid s obzirom na 5000 frendića
tek sam sad vidio, hvala.

@ djuro: već sam 2 puta ponovo lijepio plakate. zanimljivo je to da u roku sat dva, možda i manje nestane sa stupa koji se nalazi pred kućom jednog malog klošara koji je poznat po krađama i delikvenciji. svaki put kad ga netko skine, ja ponovo nalijepim, i tako već na nekoliko mjesta.

Post Reply