Psihokauč

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Psihokauč

Post by Wheel Smith » 04 Feb 2012, 02:53

filmofil wrote:
Wheel Smith wrote:uvijek se nađe budala koje pričaju gluposti i sazaljevaju , ali toga ce tu uvijek nažalost bit
a moraš shvatit ljude jer je to normalna prva reakcija: 'joj, gle ga, jadan'

ja sam jedan od onih koji ne sažaljevaju nikoga jer znam da je to zapravo kontra efekt i znam kolko se ja osjećam usrano kad se netko ima potrebu sažalit nad mojom 'nesrećom'...mogu se nosit i sam s tim, odjebi, hvala...ali ipak, uz sva ta saznanja, prva pomisao kad vidim čovjeka u kolicima (kad smo već kod toga) mi je: 'poor fuck, jel može drkati? jel njemu horor kad vidi stepenice?'

i takva razno razna idiotska pitanja

s druge strane, sreo sam razne invalide koji su me gledali ko budalu kad sam se pokušao ponašat prema njima kao prema svima drugima...ko da su krejvali za bilo kakvim sažaljenjem...

dupli post sam napravio :mrgreen:
Last edited by Wheel Smith on 04 Feb 2012, 02:54, edited 1 time in total.
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Psihokauč

Post by Wheel Smith » 04 Feb 2012, 02:53

filmofil wrote:
Wheel Smith wrote:uvijek se nađe budala koje pričaju gluposti i sazaljevaju , ali toga ce tu uvijek nažalost bit
a moraš shvatit ljude jer je to normalna prva reakcija: 'joj, gle ga, jadan'

ja sam jedan od onih koji ne sažaljevaju nikoga jer znam da je to zapravo kontra efekt i znam kolko se ja osjećam usrano kad se netko ima potrebu sažalit nad mojom 'nesrećom'...mogu se nosit i sam s tim, odjebi, hvala...ali ipak, uz sva ta saznanja, prva pomisao kad vidim čovjeka u kolicima (kad smo već kod toga) mi je: 'poor fuck, jel može drkati? jel njemu horor kad vidi stepenice?'

i takva razno razna idiotska pitanja

s druge strane, sreo sam razne invalide koji su me gledali ko budalu kad sam se pokušao ponašat prema njima kao prema svima drugima...ko da su krejvali za bilo kakvim sažaljenjem...

horor su stepenice da al uvijek se nade netko spreman pomoć....

s druge strane , masa invalida je zatvorena u sebe i dosta su sjebani , tako da sad kad bolje promislim nije čudo da ljudi odmah imaju takav stav, ali necu se mjenjat , nisam nikad bio ogorčen i to je najbitnije valjda
:supz: :supz:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Psihokauč

Post by callac » 10 Feb 2012, 23:23

danas sam uspješno iskulirala panični napad koji me zadesio u friz. salonu. prepustila mu se i čekala da prođe. how do you like that mutherfucker :finga:
(ali sam iz tog iskustva skužila da polovica želučanih problema leži u mojoj psihi i da će trebat puno više od tabletice i čajeva i prehrane da se riješim boli i smetnji.. )
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Psihokauč

Post by Wheel Smith » 11 Feb 2012, 03:25

callac wrote:danas sam uspješno iskulirala panični napad koji me zadesio u friz. salonu. prepustila mu se i čekala da prođe. how do you like that mutherfucker :finga:
(ali sam iz tog iskustva skužila da polovica želučanih problema leži u mojoj psihi i da će trebat puno više od tabletice i čajeva i prehrane da se riješim boli i smetnji.. )
ja sam samo jednom imao panični napad i to u kinu...... mislio sam da cu past iz kolica :mrgreen:

ali čim sam sjeo na stolicu sve ok......
:supz: :supz:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Psihokauč

Post by callac » 19 Feb 2012, 21:58

Lost again, broken and weary
Unable to find my way
Tail in hand, dizzy and clearly
Unable to just let this go

I am surrendering to gravity and the unknown
Catch me, heal me,
Lift me back up to the sun
I choose to live...

I fell again, like a baby
Unable to stand on my own
Tail in hand, dizzy and clearly
Unable to just let this go

I am surrendering to gravity and the unknown
Catch me, heal me
Lift me back up to the sun
I choose to live...
I choose to live...
I choose to live...

Catch me, heal me
Lift me back up to the sun
Help me survive the bottom

Calm these hands before they
Snare another pill and
Drive another nail down
Another needy hole
Please release me...

I am surrendering to gravity and the unknown
Catch me heal me
Lift me back up to the sun
I choose to live...
I choose to live...
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Psihokauč

Post by Wendigo » 20 Feb 2012, 10:23

Gravity

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Psihokauč

Post by callac » 20 Feb 2012, 10:29

yup, fucking gravity
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Psihokauč

Post by GreenHornet » 27 Mar 2012, 01:26

GreenHornet wrote:znas sto se meni zna dogoditi...kad mi na poslu navali velika grupa ljudi,ovaj hoce ovo,ovaj ono,mjesaju se glasovi,strani jezici,bas ono kad ne mogu nista stici;pocnu mi se ruke tresti,imam osjecaj da cu se srusiti,preznojavam se,zivcanim,ne mogu stati na jednom mjestu...u cijeloj zbunjoli mi jos bude gore kad promislim da ce oni to primjetiti...uffff,to mi se dogodi 1-2 mjesecno,ali uzasan feeling...i sto je najgore ostane mi u podsvijesti i mislim da ce opet...
pocinjem raditi za 3 dana i ovo mi je na pameti... :evil: :evil:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Psihokauč

Post by filmofil » 27 Mar 2012, 02:04

meni je baš obrnuto, lagano hendlam veće skupine ljudi, a kad moram pričat nasamo s nekim, sav se uzjebem :) sad kad sam volontirao na RAF-u, stajao sam obično za info pultom i svako malo me netko došao nešto pitati, par puta sam se cijeli stiltao i zbunio iako su pitanja bila jako jednostavna...ali kad je trebalo doć među 50 ljudi i nešto objasnit ili objavit, super sam se osjećao
This is the Zodiac speaking.

Post Reply