Filmski offtopic

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by metallicat » 22 Jul 2011, 19:56

Info wrote:Imam pitanje u vezi komedija. Razgovarao sam s frendom o najboljim komedijama. Meni su najbolje beskrajni dan, annie hall i big lebowski. Na te komedije sam se možda svega 4, 5 puta glasno nasmijao, a ostalo cijelo vrijeme mi je bio smiješak na licu dok recimo na policijsku akademiju sam se smijao cijeli film na te glupe ili dobre fore. No, meni su bolje one gore 3 komedije makar se nisam toliko smijao kao na pol. akademiju ili na neki drugi film tipa Superbad. I njemu nikako nije jasno kako mi mogu biti bolje i smješnije te 3 komedije od filma na koji sam se cijelo vrijeme smijao. Pokušao sam mu tako objasniti ali nejde nikako.

Dobra je i usporedba da ako neki horor je strašniji od tog i tog horora, to ne znači da je i bolji. Znači, najbolje su mi komedije one kojima se ne smijem cijelo vrijeme, ali mi je smiješak na licu kroz cijeli film. Zato valjda i volim taj "inteligentan" humor koa annie hall ili beskrajni dan.

Kako vi to objašnjavate? Jesu li i vama bolje komedije kojima se ne smijete cijelo vrijeme ili?
slažem se s asf, dodala bi skoro sve pink panthere (ne novi) :prayer: osim hangover, nisam pogledala novu komediju di se param i nemogu doć k sebi, stare rules.
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Filmski offtopic

Post by callac » 22 Jul 2011, 21:18

kad si spomenuo beskrajni dan, ne mogu da se ne nadovežem sa čovjekom koji je premalo znao, po meni njegova najbolja uloga ikad i film koje me uvijek uspije nasmijati. također kao asfi volim kombinaciju, i "inteligentni" humor, no valjam se od smijeha i na glup i gluplji i tome slične filmove. volim komedije, volim i humoristične serije, no prednost uvijek dajem crnom humoru, ne onom baš morbidnom, al da ima crnjaka.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by Alastorus » 22 Jul 2011, 21:35

Fale mi inteligentne komedije i parodije,ovo danas je samo bučkuriš idiotarija i spoofova iz 20 razlicitih filmova :toimonster:
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmski offtopic

Post by Scarface » 23 Jul 2011, 00:12

Obožavan i American Pie, Road Trip, Loser i slične, ka i Woodyjeve dramedije i ostale vrste komedija. I toilet humor, i inteligenti cinizam i sarkazam imaju svoje čari. I jedva čekan American Pie Reunion dogodine, i Johnny English 2 ove godine. A i ovaj Bridesmaids bi moga u kino otić pogledat.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Filmski offtopic

Post by john_constantine » 23 Jul 2011, 11:24

Scarface wrote:Obožavan i American Pie, Road Trip, Loser i slične, ka i Woodyjeve dramedije i ostale vrste komedija. I toilet humor, i inteligenti cinizam i sarkazam imaju svoje čari. I jedva čekan American Pie Reunion dogodine, i Johnny English 2 ove godine. A i ovaj Bridesmaids bi moga u kino otić pogledat.
he, dobar britanski crni humor. :supz:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Filmski offtopic

Post by john_constantine » 23 Jul 2011, 19:53

sadašnji Val Kilmer...

Image

Image
Michel puši karu.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Filmski offtopic

Post by Info » 23 Jul 2011, 20:16

Image

:lol: :lol: obrve iste
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by metallicat » 24 Jul 2011, 22:29

john_constantine wrote:sadašnji Val Kilmer...

Image

Image
fuj
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Filmski offtopic

Post by Scarface » 24 Jul 2011, 22:35

Čovik se stvarno raspustija, od seksa simbola posta je predmet sprdnje. Dokaz koliko je Hollywood krhko i prevtljivo misto, a i život i slika o nekome općenito.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Filmski offtopic

Post by callac » 24 Jul 2011, 22:44

a možda samo ima nesreću da ružno stari. al evo, gledajući njega, sjetila sam se hrpe glumaca koji su mi nekako rapidno propali i ostarili, ili je problem što ih dugo vidjela pa sam se šokirala viđenim (sad ne pričam o Valu, već općenito)
Muški su se većinom uprasili, ženske izbotoksirani kosturi. Nedavno sam vodila raspravu s frendovima dok smo bili na moru, volim ljude koji dostojanstveno stare, a i dalje drže do sebe nekim klasičnim ritualima, a ne očajnički pokušavati zadržati mladost i time postati nakarada kojoj se svi sprdaju. Navela sam primjer za ženu koja je godinama sve ljepša
Image

i onu koja se devastirala
Image
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by metallicat » 24 Jul 2011, 22:50

da, juliane :prayer: :prayer:
a val, vez obzira kako stari, nije se morao uprasit, kao i mnogi jer i zaboli kako će izgledat kad odu u penziju ili šta god.
Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Filmski offtopic

Post by callac » 24 Jul 2011, 22:53

e, pa to i kažem!
mene baš rastuži kako su se neki ljudi uništili.
(i sad baš gledam da mi je boja kose ista kao od juliane na ovoj slici )
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by metallicat » 24 Jul 2011, 22:55

oldično :mrgreen:
al kako je ona meni lijepa i posebna, baš ima ono nešto u sebi :prayer:
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Filmski offtopic

Post by Asfodel » 24 Jul 2011, 22:57

Trebala si i od Juliane stavit realnu sliku s red carpeta, a ne s photo shootinga :lol: (sitničarim, al da, slažem se) ..i u ove devastirane na prvo mjesto stavljam M.Griffith :facepalm:
I Kilmer komica :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Filmski offtopic

Post by Wendigo » 24 Jul 2011, 22:58

što se tiče muškaraca, sean connery je daleko najzgodniji "starac" u filmskom svijetu.

Post Reply