Najgora i najbolja smrt

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Najgora i najbolja smrt

Post by dr_gonzo » 09 May 2011, 04:03

Koja je za vas najgora smrt koju ne bi ste željeli doživjeti, a koja najbolja koju bi ste voljeli doživjeti nakon duuugo godina proživljenih u blagostanju?


Najgora smrt općenito je kad se udavite u vodi.

Najgora smrt koja ima veze sa životinjom je ona kad vas ubije:
- anakonda
- jato pirana ili kolonija mrava mesoždera ecitona

Najbolja smrt općenito - umrijeti dok spavaš

Najbolja smrt od neke životinje - lav ili neka druga beštija iz porodice velikih mačaka, jer oni udave svoj plijen pa mi se to čini nekako najhumanije
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Andrej » 09 May 2011, 05:48

Ako ne računamo sudbinu koju dožive žrtve psihopata i manijakalnih mučitelja -
Tri ubedljivo najgora načina da se umre -


- Biti živ zakopan -
Ljude koje su greškom žive sahranili, posle su nalazili iskopanih očiju, oguljenog lica do kostiju, pregriženog jezika i u užasnim riga/mortis položajima.
Takođe, sve do jedne osobe su nađene bez noktiju jer su pokušavali da ogule poklopac groba prstima.

- Nabijen na kolac -
Čak je i naučno dokazano da su ljudi ostajali živi po 12 sati i uglavnom umirali usled šoka od bolova koje su trpeli.
Da ne pričamo o o samom postupku probijanja ljudskog tela od anusa pa sve do donje vilice.

- Spaljen na lomači -
Gledao sam dokumetarac u kome su utvrdili da u zavisnosti od tipa lomače čovek može živ i svestan goreti do 30 minuta.
Što je najgore, taj tip lomače na kojoj se najduže ostaje živ je najčešće korišćena.


Počasno četvrto mesto je pad sa velike visine. Takođe tvrde da obično srce stane usled šoka i neverovatne količine straha čak i pre nego što ljudi padnu na zemlju.
Tako da pretpostavljam da uopšte nije prijatno doživeti strah od koga se umire.

(Inače, devojka mi je radila u urgentnom centru i pričala mi je naknadne reakcije utopljenika nakon što su ih vraćali u život. Kaže da se ne sećaju nikakvog preteranog bola od prodora vode u pluća.
Samo se vrlo brzo onesveste, tako da mi to deluje poprilično humano. Gori su oni momenti u kojima se boriš da zadržiš vazduh)
We're all mad here...

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by hitman_4 » 09 May 2011, 08:11

najgora smrt....definitivno skok/nalet pod vlak(nikad neću skužiti ljude,koji namjerno tako okončaju život)
Image

Image

Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by callac » 09 May 2011, 10:34

Želim da bude brzo i bezbolno i da postoji neki oblik života nakon smrti. Svaki drugačiji scenarij je meni najgori! :mrgreen:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Ašow » 09 May 2011, 10:52

Ne bih se volio utopiti.
Ostalo, bmk.
--------
Last.fm

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Info » 09 May 2011, 11:33

Najgora smrt je definitivno pad sa kreveta, i to s kreveta na kat :jawbreaker:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Bub » 09 May 2011, 11:37

hmmm ne znam ovako na brzinu možda dehidracija i dezorjentacija u pustinji, popratno sa oteklinama i sunčanicom, spora smrt. Definitivno bilo kakva spora smrt, najbolje kad je što bezbolnije i kratko, da se ne patim puno.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by filmofil » 09 May 2011, 15:37

hmm, najgora smrt bi mi bila da kao starac moram tjednima ležati u bolnici sa 1000 problema...tamo bi trunuo i samo čekao smrt, preloše i depresivno

a najdraža i ona koju planiram...uzeti barku i otići u središte oceana, morski psi bi riješili sve, a ja bi vjerujem umro od šoka kad bi samo ugledao neku od tih beštija
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Ašow » 09 May 2011, 15:41

Planiras svoju smrt?
Rađe planiraj život.
Život je dobar, bez njega bio bi mrtav.
--------
Last.fm

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Asfodel » 09 May 2011, 15:42

Onako iz prve znam da se ne želim ugušiti ili utopiti. To mi je odmah prvo po neželjenosti.

Oduvijek sam govorila da je dobra stara smrt u snu tako passe. :lol: Kao, želim nešto zanimljivije. Da mi se u 90-oj sruši paraglider? Ne znam..
Što više starim, normalnija sam po tom pitanju. Zajebi uzbudljivost & Co. Valjda.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
alecto
Posts: 1080
Joined: 25 Oct 2010, 13:05

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by alecto » 09 May 2011, 15:43

najbolje je umrijet u snu, bezbolno i nesvjesno, ostalo je sve najgore :lol:
we are such stuff as dreams are made on

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by sandi » 09 May 2011, 15:48

NAJGORE - nešto polako...recimo kao moj djed, star i u krevetu polako se gasiti dok ti pola tijela ne pojede dekubitus

NAJBOLJE - u dubokoj starosti, tijekom sexa, od infarkta koji je poslijedica dugotrajnog uzimanja viagre! :supz: :zubifale:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Asfodel » 09 May 2011, 15:50

sandi wrote:NAJBOLJE - u dubokoj starosti, tijekom sexa, od infarkta koji je poslijedica dugotrajnog uzimanja viagre! :supz: :zubifale:
Zakon :supz:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Ašow » 09 May 2011, 16:04

Jedini osjećaj koji želim shvatiti i koji mi je ogromna nepoznanica je onaj osjećaj koji se dogodi u trenutku prije no što se odraziš sa zgrade. Ne znam zasto.

Jedan idiot tu iz mog grada se probo ubiti tak sto je skocio sa zgrade (konj se popeo na zgradu koja ima 4 kata :facepalm:) i reko da nije osjetio nista, cak ni bol.

al opet si kontam, nisam toliki tupeđija da se idem ubit.
a i bolje je da mi je nepoznanica, bar mi je nepresušna inspiracija taj tren koji ne traje ni punu sekundu.
--------
Last.fm

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Decadentor » 09 May 2011, 16:17

callac wrote:Želim da bude brzo i bezbolno i da postoji neki oblik života nakon smrti. Svaki drugačiji scenarij je meni najgori! :mrgreen:
Nikako ne želim život poslje ovog, najradje bi das sam mrtav i nema me, najvjerovatnije će tako i bit. A ova vječna stanja me plase vise od bilo čega, samo si probajte pojmit vječnost....
Image

Post Reply