Najgora i najbolja smrt

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Asfodel » 02 Sep 2011, 14:45

elrania wrote:no popratna misao je zaista bezobrazno degutantna.
:shock: Ni ovo ni konstrukcije tipa "ne bih im pokazao gram milosti" (valjda s aludiranjem da bih im ja pokazala, ne znam otkud to) su mi nevjerojatne ako uzmemo u obzir dovoljno dugo na forumu da me bar maalo upoznate. Oprostila bih vam što brzate s poražavajuće ružnim zaključcima da sam jučer došla ovdje pa da me ne kužite preko nekih dvojbeno izrečenih rečenica (u tom slučaju dozvoljam da je ono što sam rekla dvojbeno, samo u tom slučaju)

Odnosilo se na distinkciju koji puk radi u vezi zločina skoro pa na iracionalnoj bazi (recimo dvostruko ubojstvo kvalificirano kao teže i recimo neko iz domene kaznenih djela protiv spolne slobode i spolnog ćudoređa). Jedan zločin im je ok i zaslužuje suđenje, drugi je takav da zaslužuje klanje na gradskom trgu.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by elrania » 02 Sep 2011, 14:53

ne smatram da bi, zato i pitam, jer ne mogu tebe svrstati među one neke koji lupe nešto zbog čega nema potrebe stvoriti si upitnik iznad glave, a objašnjenje je sad već nešto pedeseto od onoga kakav je dojam ostavio prije post.

no, ono zbilja ne mogu drugačije formulirati. imam previše razloga gnušati se na spomen pedofilije i bilo kakvog zlostavljanja djece da ne mogu pregristi jezik.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Asfodel » 02 Sep 2011, 15:04

Oki, ja i dalje ne vjerujem što ste sve izrekli i da mi se da išla bih kvotati najdegutantnije dijelove u kojima se nešto aludira da bih ja odobrila i demantirati ih.. no ne da mi se trošiti energiju na takve bizarnosti.

Jedan friški primjer imate kod BigBrothera i ženske koja je iskakala iz paštete u svim novinama i portalima, jer je prevarila muža i sjebala dijete. Komentari su bili takvi da bi ju najradije pogubili na ulici da je nađu. Nitko u populaciji nije nikad prevario/ostavio partnera i time sjebao život svojoj/tuđoj djeci. I naravno da je to bilo daleko gore popraćeno od realno težih zločina, tko jebe ubojice, raja si je našla kurvu kojoj treba otkidati kosu na trgu uz pljuvanje kao nekoć.
Taj fenomen mi je čudnovat i o tome je bilo riječ.

Ne da mi se više offtopičarit :seksualische:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by elrania » 02 Sep 2011, 15:12

Asfodel wrote:Oki, ja i dalje ne vjerujem što ste sve izrekli i da mi se da išla bih kvotati najdegutantnije dijelove u kojima se nešto aludira da bih ja odobrila i demantirati ih.. no ne da mi se trošiti energiju na takve bizarnosti.
nekak' mi se čini da se rasprava nije baš vodila oko toga što bi ti odobrila, nego se samo počela trest općenita mržnja i odbojnost prema pedofiliji.

i eto, sad objašnjavamo i komuniciramo i razumijemo se konačno.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by Asfodel » 02 Sep 2011, 15:20

SpoilerShow
elrania wrote:
Asfodel wrote:Oki, ja i dalje ne vjerujem što ste sve izrekli i da mi se da išla bih kvotati najdegutantnije dijelove u kojima se nešto aludira da bih ja odobrila i demantirati ih.. no ne da mi se trošiti energiju na takve bizarnosti.
nekak' mi se čini da se rasprava nije baš vodila oko toga što bi ti odobrila, nego se samo počela trest općenita mržnja i odbojnost prema pedofiliji.
Bilo je i toga između, ali je suvišno govoriti da je ovo sad moje neopravdano nakon onih aludiranja i usput zaključaka tipa da je moja popratna izjava ovakva i onakva. Reagirali ste i ok, ne moramo sad fingirati da sam ja pretjerala sad s ovim jerbo mi je tako došlo.
Pliz ne o ovom više, jer sam napisala već što sam mislila, a i vi.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Najgora i najbolja smrt

Post by john_constantine » 02 Sep 2011, 16:34

asfodel - da si tek čula ovu priču koja se dogodila u Varaždinu.

Zaručnica i njezin zaručnik, on je zbog toga što se družila s svojim prijateljima neki dan sumnjao da ju vara. I dođe doma, dohvati ju za štrikom oko vrata i guši ju, ali ne "poteže" ili "zateže", što god. Taj čin je ostavio fizičke tragove na njezinom vratu, ali se ona uspjela osloboditi i to. A zaručnica je potvrdila to da ju je napao štrikom i gušio, ali i da je upao u njezinu sobu.

A na sudu je na kraju zaručnica ispala kriva i da zaručnik nije ništa kriv jer je sumnjao da ga ona vara, pa je imao pravo doznati istinu od nje. A kako ju nije povrijedio niti je to bio pokušaj ubojstva, oslobođen je...

I kako mi ne bi bilo muka od te naše države?
Michel puši karu.

Post Reply