BDSM

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

BDSM

Post by dr_gonzo » 09 May 2011, 03:44

Zanima me što mislite o takvim igricama u sexu?

Najviše me zanima što misli ženski dio foruma, jer nekidan sam imao predobru priču sa par mojih dugogodišnjih prijateljica o toj temi i iznenadio sam se koliko njih pozitivno gleda na mini igre tijekom seksa.
Kod njih je igralo sve u blagom obliku od voska do pleskanja po guzi kaišem, pa do blage dominacije i vezivanja uz pregršt biranih prostih riječi.


INFO:
BDSM - je kratica za Bondage - Discipline (ili Dominace), Submission (ili Sado-) - Masochism (ropstvo/disciplina, dominacija/pokoravanje, sadizam/mazohizam). To je konsenzualno, erotsko, seksualno igranje uloga u kojem uzajamno uživaju obje (ili sve) osobe, a koje uključuje ostvarivanje fantazija o dominaciji, pokoravanju, ograničavanju, nadzoru, vezivanju, kažnjavanju i seksualiziranom bolu
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: BDSM

Post by callac » 09 May 2011, 10:40

Vjerujem da će se jednog dana pojaviti potreba i za tim, da se malo "začini" seksualni život. Za sada mi je dovoljno nakon laganog petinga promjeniti par poza. E sad, šta je mom partneru u glavi tijek tog čina, možda on zamišlja mene vezanu za radijator :lol: , nije se izjasnio, no nekako sumnjam da mu nešto fali :partyman:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: BDSM

Post by Ašow » 09 May 2011, 11:02

Image
--------
Last.fm

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: BDSM

Post by Asfodel » 09 May 2011, 15:04

(Pre)širok pojam za raspravu. :)
Ako je riječ samo o igricama u seksu - onda je to ipak samo kinky vanilla.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BDSM

Post by sandi » 09 May 2011, 15:44

Ja to prakticiram vec par godina...Ali nije tu rijec samo o 'igricama' tijekom sexa! Meni se nekad dogodi da prakticiramo BDSM i na kraju se sex uopce ne dogodi...
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: BDSM

Post by GreenHornet » 09 May 2011, 17:51

ja se najvise volim obuci u radnik i pravit se da iznosim umjetnine iz sanaderove vile...a cura gleda iz kreveta...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: BDSM

Post by john_constantine » 09 May 2011, 17:57

ma jegulja kroz vaginu.... :mrgreen: I onda ga poslije ispečemo i pojedemo. :supz: Koliko znam, jegulja bi trebala imati mekanu glatku kožu...

Bondage me nikada nije privlačio, pogledao sam par bolesnih japanskih filmova na tu temu, ali ne... nikada me nije privlačilo to zatvaranje žena u podrumu da jede kao pas vezana na bondage način...

Ali volio bi biti ono vezan... :oops: Ali to bi stvarno morao imati povjerenja u tu osobu.

Znao sam jednu biseksualku koja je voljela šamarati svoju partnericu i igre gušenja... Ali to je i za mene previše bolesno. Ali fascinatna je ona istinita priča o Sada Abe koji su se voljeli i prakticirali sadomazo igre, koja se na kraju završila kobno...
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: BDSM

Post by elrania » 09 May 2011, 18:33

sandi wrote:Meni se nekad dogodi da prakticiramo BDSM i na kraju se sex uopce ne dogodi...

:partyman:

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BDSM

Post by sandi » 09 May 2011, 18:40

pa da...dovedem ju do maximalnog stanja napaljenosti i onda joj uskratim sex...Ima li većeg sadizma?! :bicovanje:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: BDSM

Post by Bub » 09 May 2011, 18:43

GreenHornet wrote:ja se najvise volim obuci u radnik i pravit se da iznosim umjetnine iz sanaderove vile...a cura gleda iz kreveta...
buahahaha :prayer:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: BDSM

Post by elrania » 09 May 2011, 18:51

sandi wrote:pa da...dovedem ju do maximalnog stanja napaljenosti i onda joj uskratim sex...Ima li većeg sadizma?! :bicovanje:
pa ok :lol: ja općenito volim proživljavanje nekih takvih stanja u skroz nedirektnom seksualnom kontaktu pa mi je ovo lijepo čut :D
šteta što se rijetko dogodi da obje strane žele :P

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BDSM

Post by sandi » 09 May 2011, 18:54

Ma opcenito mislim da ljudi koji BDSM gledaju samo kao sexualnu predigru, griješe...
Ima tu svega što je zanimljivo i što se može, a bez sexualnog kontakta...
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: BDSM

Post by john_constantine » 09 May 2011, 19:04

da, ali opet, nitko mi neće gaziti štiklama po mudima. Čitao sam neke članke o odnosu domina/rob, ali nije to za mene... Možda mi je interesatna bol, ali baš to ponižavanje i ono bičevanje, ah... možda bi dao da jedanput probam, ali samo u osobu u koje imam povjerenje... Ono, počne i ne zna više stati. :zubifale:
Michel puši karu.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: BDSM

Post by sandi » 09 May 2011, 19:09

a obostrano povjerenje i je najvažnije u ovom 'sportu'
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: BDSM

Post by Alastorus » 09 May 2011, 21:31

Još uvijek imam ožiljke na leđima od biča....
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

Post Reply