projekt - dokumentarni film

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: projekt - dokumentarni film

Post by john_constantine » 26 Jan 2011, 20:26

filmofil wrote:imam dovoljno takvih 'kontroverznih' ideja, ali ne želim raditi ono u čemu se ne nalazim i ono što nije moja ideja...pali su mi na pamet hendikepirani, ali nemam motivaciju to raditi niti me ta tema zanima
je, to je baš i problem kod svih, he. :mrgreen: Ajde, biti će zanimljivo pratiti razvoj dokumentarca. :kokicarenje:
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: projekt - dokumentarni film

Post by filmofil » 26 Jan 2011, 20:26

hvala scarface :) također sretno s projektom, super je vidjeti da se ljudi bave svojim stvarima
This is the Zodiac speaking.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: projekt - dokumentarni film

Post by sandi » 27 Jan 2011, 14:33

Moje misljenje...to je tesko ostvarivo...Prvo, ako zelis da taj dokumentarac bude iole zanimljiv morao bi snimati klince i nakon skole...njihova subotnja oblokavanja, tuče po gradu...A sumnjam da ce ti bas netko od klinaca pristati da ga snimas kako se oblokava i onda to pustis na nekoj od televizija da ga cijela hrvatska gleda...kuzis?...S druge strane ako takvih scena ne bude, dokumentarac ce biti dosadan!...Oko bilo kakvog ozbiljnijeg dokumentarca je jako puno posla!Pitaj Arminia (zuti-titl), on je upravo dovrsio svoj dokumentarac o pozeskom kinu i napatio se kao Isus!Sto se opreme tice, ne trebaju ti toliki novci za kameru! Danas imas odlicnih kamera za 5 tisuca...Onaj lik sto se penje po planinama i snima dokumentarce o tome, snima sa malom kamericom i kvaliteta slike mu je odlicna...jedini problem kod takvih kamera je sto su malo 'slabe' u zamracenom okruzenju...ali ako ces imati dobru rasvijetu ili ako ces snimati po danu ne treba ti kamera od 20 000...

A ovaj slasher pozdravljam previse! :supz:
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: projekt - dokumentarni film

Post by filmofil » 27 Jan 2011, 15:22

kao što rekoh, za materijal se ne brinem jer imam prilično dobru viziju onoga što želim snimiti i znam da zvuči dosadno, ali ono što ja želim snimiti sigurno će ispoljiti puno emocija...i nije mi to jedina ideja, ako to propadne iz bilo kakvih razloga, mogu samo uzet neki back up koji imam spreman...mislim da je magija baš u tome što se može uzeti bilo koja tema i napraviti čudo ako si dovoljno maštovit i senzibilan

što se kamere tiče, ne znam baš kakvu to kameru mogu kupiti za 5000kn, a da zadovoljava sve moje zahtjeve...reko sam samom sebi, ako već idem raditi ovo, onda ću kupiti poštenu opremu, a ostalo je na meni
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: projekt - dokumentarni film

Post by Asfodel » 27 Jan 2011, 15:49

Dotle surfaj netom (što vjerujem da radiš), dogovaraj kave i razgovore s ljudima koji znaju nešto i sl.. jer ovdje je malo onih koji nešto znaju o snimanju/+ rijetko dolaze
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: projekt - dokumentarni film

Post by filmofil » 27 Jan 2011, 15:54

naravno...čitam knjige, razgovaram s ljudima, zapisujem sve što mi padne na pamet, tražim posao, prijavio sam se za volontiranje na zagrebdoxu, itd

nikada u životu me nije oprao takav entuzijazam i nikad nisam bio sigurniji u nešto kao sada u ovo sve
This is the Zodiac speaking.

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: projekt - dokumentarni film

Post by sandi » 28 Jan 2011, 01:16

sto se opreme tice...njuskalo.hr = majka!!...Znas kakvu kameru tamo mozes naci za 5 - 6 tisuca kuna?!...Ljudi kupe preskupe kamere za snimanje svatova i budalastina pa im pos'o propadne i onda daju za sitnu lovu...Nigdje ne pise da kamera mora biti 'ispod čekića'
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

Post Reply