Posao

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Posao

Post by boyko » 01 Oct 2020, 09:03

hitman_4 wrote:
30 Sep 2020, 13:52
jebeš kuću, baba ima milijune na računu
imala je :zubifale:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 02 Oct 2020, 19:53

Reko danas jebeš sve... Ono kad taj idiot od kolege sere da je korona izmišljena i da ne postoji, a maže se svako malo sredstvom za dezinfekciju poput pičke na plaži. Znači, ne samo šake, nego ruke do ramena. I baš ono da se obilno maže. Pa cendra kako mu to uništava kožu...

Nitko to niti ne koristi osim njega... A ja tako šutim jer sam obećao gazdarici da neću ulaziti u sukobe s njim.

Ali skupio sam puno informacija o njemu. Zajebano je protiv manipulatora, naročito ak su premazani mašću. Kako je sad lik koji da mi hoće čestitati božić prije kraja posla, ona sorta pred kojim pljunem na pod do njega ili kažem: ne hvala", sad više nema ništa kod njega. On mi je sad samo drek na cipeli koji treba obrisati.

Kvragu, nakon desetak odjednom takvih gamadi tolikih godina + bivša, ja ću bježati od tog šupka? Previše sam se zapustio...

Danas ga je zapeklo kad pitam kolegice na zajedničkom gablecu: jedan moj poznanik smatra da ženu u braku treba povremeno tući. Što vi mislite o tome?

Vidio sam da je lik pozelenio, dobro je on shvatio o kome je riječ. Tu sam pogriješio prvi put. Nikad ne smiješ osobno napadati takvu osobu jer će se znati braniti i okrenuti ljude protiv sebe. Ali ovako ne smije niti reagirati jer bi pokazao da je riječ o njemu.

Ovako je bila rasprava, pa sam pričao detalje o tom poznaniku da mu smeta raditi s ženama, da smatra da su žene alat za rađanje i slično. Kolegice su naravno bile bijesne i poručile što da kažem tom poznaniku. Ja sam rekao da ću onda prekinuti odnos s njim.

Imati ću se čime zabavljati dok tražim bolji posao.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Posao

Post by Michel » 04 Oct 2020, 23:52

Ovo za pitanje mogu samo vizualizirat i zvuči dobro :D

Sad samo pazi što će on napraviti jer on bi nešto i napravio da ga nisi bocnuo a kamoli sada jer sada takva osoba sa takvim bolesnim mislima gori u sebi i nešto će napravit samo pazi
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 05 Oct 2020, 07:04

Ne može biti gore. Nek bojkotira posao. Ako bi se gazdarica opet derala na mene radi njega, kvrcnuti ću je po čelu ili trknuti kartonskom cijevi po glavi. A utjecati da dobijem otkaz ne može. Sve ostalo, mogu raditi samostalno.

A izvan posla ili privatno, tu nema zajebancije. Tu me uopće ne interesira, ima da ga zdrobim ako mu nešto takvoga padne na pamet. Sve mora ostati na poslu.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 05 Oct 2020, 18:01

Vuco ti je u petak dao pun k dobrih savjeta šta raditi ženama koje ti idu na živce
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Posao

Post by hitman_4 » 02 Jul 2021, 21:45

sezonski poslovi :prayer:

mjesec dana već pregovaram oko posla. 3.6. mi ponude dosta teži i zahtjevniji posao za istu plaću, ja naravno odbijem. Zatim se javi 10. gdje mi nudi isto radno mjesto ko prijašnjih godina, početak rada oko 20, ali još će mi javiti točan datum. Ajde ok, pristajem. 22. 6. opet se javi... al sad je već na možda ćeš početi raditi 1.7. kao nisu baš popunjeni. Ja već odustao, opet napišem dobro(već mi svejedno). Maloprije mi se opet javi da sam dobio posao... s obzirom da imam nekih obaveza mogu doći za 5 dana, al ne njima je to prekasno, ako mogu doći valjda sutra. Naravno da ne mogu

al ono koje trolanje mene :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 02 Jul 2021, 23:39

hitman_4 wrote:
02 Jul 2021, 21:45
sezonski poslovi :prayer:

mjesec dana već pregovaram oko posla. 3.6. mi ponude dosta teži i zahtjevniji posao za istu plaću, ja naravno odbijem. Zatim se javi 10. gdje mi nudi isto radno mjesto ko prijašnjih godina, početak rada oko 20, ali još će mi javiti točan datum. Ajde ok, pristajem. 22. 6. opet se javi... al sad je već na možda ćeš početi raditi 1.7. kao nisu baš popunjeni. Ja već odustao, opet napišem dobro(već mi svejedno). Maloprije mi se opet javi da sam dobio posao... s obzirom da imam nekih obaveza mogu doći za 5 dana, al ne njima je to prekasno, ako mogu doći valjda sutra. Naravno da ne mogu

al ono koje trolanje mene :prayer:
Konobarenje?
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Posao

Post by hitman_4 » 03 Jul 2021, 00:04

kuharenje :D
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Posao

Post by maddjuro » 03 Jul 2021, 01:40

Ako nekome treba posao (rad s željezom, CNC, stolarija, lakiranje, Ing rad...) u firmi m traže 30ak ljudi. Firma je u zg
I may be an idiot, but i am no fool.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 03 Jul 2021, 02:45

maddjuro wrote:
03 Jul 2021, 01:40
Ako nekome treba posao (rad s željezom, CNC, stolarija, lakiranje, Ing rad...) u firmi m traže 30ak ljudi. Firma je u zg
Cons, evo ti prilike da se makneš iz onog toksičnog skladišta.
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Posao

Post by maddjuro » 03 Jul 2021, 13:11

John_Ryder wrote:
03 Jul 2021, 02:45
maddjuro wrote:
03 Jul 2021, 01:40
Ako nekome treba posao (rad s željezom, CNC, stolarija, lakiranje, Ing rad...) u firmi m traže 30ak ljudi. Firma je u zg
Cons, evo ti prilike da se makneš iz onog toksičnog skladišta.
Dođi u naše skladište
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 03 Jul 2021, 19:00

Uživam na bolovanju. Otišlo 3000 kn na privatnike...

Tek sam u osmom mjesecu na redu za fizioterapeuta. Nakon mjesec dana za jedan pregled.

Išijas koji je doveo do upale zgloba. Tek u ponedjeljak idem na prvu turu od terapije od privatnika.

Previše sam odgađao doktora od 12 mjeseca i sad nakon toliko predugih čekanja na preglede, sjebao nogu.

Sad sam se uvjerio kako je naše zdratsvo za kurac.
Michel puši karu.

Post Reply