Posao

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 20 Sep 2020, 11:33

Michel wrote:
19 Sep 2020, 22:57
Htio je vidjeti kako ćeš reagirati'? Cons, takve stvari psihopati rade, ali ovaj je vjerojatno sociopat zato i nije siguran u sebe pa si zabrijava o klanovima. Tog ima u svakom skladištu. Mislio sam ti reći da ako te predstavlja kao negativca da ta onda i budeš ali pod uvjetom da šefovima ne smeta ali vidim da si ipak napisao kako se šefica derala na tebe. Niš, budi pošten do kraja ali njemu ne dopusti da te tako psihički maltretira. Igraj igru to je jedini način, ali pokušaj ne reagirati jer kada ne reagiraš prema takvim ljudima oni se grizu jer se hrane sa reakcijom i tvojim emocijama ko jebeni paraziti.
Kako ti znaš šta ima u skladištima? šta nisi ti na selu sa ovcama i nigdje žive duše? :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Posao

Post by Michel » 20 Sep 2020, 12:29

Pa izvan grada sam, ali nisam baš selendara niti imam ovce pa nisam u dalmaciji :lol:

Logički sam zaključio da svega ima po skladištima zar ne? Ako u jednom skladištu radi dosta ljudi, normalno je da će biti svakakvih budala to gledam nešto kao osnovnu ili srednju kad vas je razredu 20-30 tako i skladište samo odrasli ljudi, ali jednostavno ne možeš biti sa svima dobar a dovoljna ti je jedna budala da joj/mu se zamjeriš i naprave ti problem.

A kako ti znaš da nema toga? :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 21 Sep 2020, 11:06

Michel wrote:
20 Sep 2020, 12:29
Pa izvan grada sam, ali nisam baš selendara niti imam ovce pa nisam u dalmaciji :lol:

Logički sam zaključio da svega ima po skladištima zar ne? Ako u jednom skladištu radi dosta ljudi, normalno je da će biti svakakvih budala to gledam nešto kao osnovnu ili srednju kad vas je razredu 20-30 tako i skladište samo odrasli ljudi, ali jednostavno ne možeš biti sa svima dobar a dovoljna ti je jedna budala da joj/mu se zamjeriš i naprave ti problem.

A kako ti znaš da nema toga? :kokicarenje:
Neznam ja ništa, ja sam tu samo sa biciklom. :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Posao

Post by Michel » 21 Sep 2020, 11:18

Pretpostavljam da to sa biciklom ima neko skriveno značenje ali nemam pojma koje :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 21 Sep 2020, 14:38

Michel wrote:
21 Sep 2020, 11:18
Pretpostavljam da to sa biciklom ima neko skriveno značenje ali nemam pojma koje :lol:
Nema apsolutno nikakvog skrivenog značenja.Ili možda ima.... :lol: :zubifale: :rock:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Posao

Post by Michel » 21 Sep 2020, 15:18

Ok, neka ostane tajna :zubifale:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 26 Sep 2020, 19:28

Eh, taj kolega pukao kao kokica. Počeo me sabotirati na poslu, izmišljavati i raditi kaos po skladištu. A ja se još bolje prilagodim svakoj njegovoj ideji što ga još bolje frustrira...

Lik je doslovce kao malo dijete.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 26 Sep 2020, 22:12

john_constantine wrote:
26 Sep 2020, 19:28
Eh, taj kolega pukao kao kokica. Počeo me sabotirati na poslu, izmišljavati i raditi kaos po skladištu. A ja se još bolje prilagodim svakoj njegovoj ideji što ga još bolje frustrira...

Lik je doslovce kao malo dijete.
Cons zašto se na tebe svi kače i rade probleme? ne kužim, da nemaš neko prokletstvo :|
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 27 Sep 2020, 12:57

John_Ryder wrote:
26 Sep 2020, 22:12
john_constantine wrote:
26 Sep 2020, 19:28
Eh, taj kolega pukao kao kokica. Počeo me sabotirati na poslu, izmišljavati i raditi kaos po skladištu. A ja se još bolje prilagodim svakoj njegovoj ideji što ga još bolje frustrira...

Lik je doslovce kao malo dijete.
Cons zašto se na tebe svi kače i rade probleme? ne kužim, da nemaš neko prokletstvo :|
Ma zato jer sam introvertna, smirena osoba. Kad su bivši kolege radili spačke, ja bi prešao preko toga. Jer po karakteru ispada da sam ono meta takvih jer se ne branim.

A i ne uklapam se još od srednje. Muzika, tematika... A i svi pogrešno misle da mi je lako u životu. Imam roditelje,nemam djecu, a oni ili imaju ili nemaju, pa ljubomora zbog toga...

A za posao, prilagodim se bilo kojem poslu ili ga obavljam puno bolje od ostalih. A to njima ne paše i imaju preveliko zaleđe.

Otrovna okolina. Ako ja nisam ništa postigao, nećeš niti ti.
A ovdje... Srećom je okolina dobra. Loši su radnici, ali to mogu preživjeti jer su pristojni prema meni i poštuju me. Pa to toleriram. A taj kolega je napravio red flag preko kojega nisam mogao preći.

Ionako je naporan... Ako kažem da mi bivša nije nikad nosila gablec, ne trebaš me klati mjesecima i svaki dan me prcati oko toga. Tu sam tek čitanjem shvatio da je kolega psihički bolestan i da me prcao time jer me htio izbaciti iz takta. Drugog objašnjenja nema.

Michel ima pravo, takvi su ljudi zajebani. Lik je počeo u svojoj glavi fantazirati, pa vidi konkurenciju u meni. Isto kao i to za "klanove". Inače ne kužim... Pasalo bi mu da ne radi fizičke poslove radi sjebane noge, a onda bojkotira mene koji preuzmem te poslove radi njega da ga poštedim. Jer nije po njegovom... WTF?

Mijenja priče, zato sam ga pred svima nazvao glumcem i normalno, uvrijedio se. I svejedno će raditi gluposti i spačke, a ja ću samo bolje raditi i tražiti zaobilazne puteve. I družiti se s drugim kolegama.

Uz to, ljudi ne vole promjene...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 27 Sep 2020, 13:59

O majko mila....ajde drž se :kokicarenje: :partyman:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Posao

Post by john_constantine » 27 Sep 2020, 17:30

John_Ryder wrote:
27 Sep 2020, 13:59
O majko mila....ajde drž se :kokicarenje: :partyman:
Bar nije dosadno. :mrgreen:

Štedim novce do kraja godine. Firma diže kredit za isplatu plaća do kraja godine... Znači da će biti loše, već kasni plaća

Sljedeće godine moram gledati za dalje. Razmišljao sam o Zagrebu i podstanarstvu, ali kad gledam razliku, dođe mi isto troškovi i zarada. Jedino bi imao malo veću penziju...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Posao

Post by John_Ryder » 28 Sep 2020, 18:11

john_constantine wrote:
27 Sep 2020, 17:30
John_Ryder wrote:
27 Sep 2020, 13:59
O majko mila....ajde drž se :kokicarenje: :partyman:
Bar nije dosadno. :mrgreen:

Štedim novce do kraja godine. Firma diže kredit za isplatu plaća do kraja godine... Znači da će biti loše, već kasni plaća

Sljedeće godine moram gledati za dalje. Razmišljao sam o Zagrebu i podstanarstvu, ali kad gledam razliku, dođe mi isto troškovi i zarada. Jedino bi imao malo veću penziju...
Zašprehaj neku bakicu koja ima stan u Zagrebu a nitko ju ne doživljava, pa ti ga prepiše :zubifale: :partyman:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Posao

Post by hitman_4 » 28 Sep 2020, 21:41

kao što je mali od glavaša nasljedio bogatstvo od neke babe
Image

Image

Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Posao

Post by boyko » 30 Sep 2020, 13:26

hitman_4 wrote:
28 Sep 2020, 21:41
kao što je mali od glavaša nasljedio bogatstvo od neke babe
od skoro pa moje susjede, malo dalje od mene je živjela :D al kolko vidim ta kuca samo propada, sve zapušteno.
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
hitman_4
Posts: 6833
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Posao

Post by hitman_4 » 30 Sep 2020, 13:52

jebeš kuću, baba ima milijune na računu
Image

Image

Image

Post Reply