Što mi je maknulo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 10 Jun 2021, 23:08

Jebemu cons, pa jer bar bila zgodna? jer ovo sve što čitam...govno od karaktera
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 11 Jun 2021, 17:56

John_Ryder wrote:
10 Jun 2021, 23:08
Jebemu cons, pa jer bar bila zgodna? jer ovo sve što čitam...govno od karaktera
Većina kažu da ne. Meni je bila. A seks nikakav... Dobro je što je znala desti moj kurac u svoju rupu.

I da, totalno govno od karaktera. Zato danas bježim od takvih na kavama na koje sam hodao kad prepoznam sličnosti.

Ne da mi se objašnjavati zašto sam bio s njom. Ili sam psihički poremećen ili imam preveliku toleranciju, strpljenje i poštovanje. Ali i kvalitetni čelik pukne u toksičnoj vezi.

Ionako nisam jedini, danas ima jako puno takvih primjera loših veza i nemaju svi sreću da pobjegnu kao ja.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 12 Jun 2021, 03:27

john_constantine wrote:
11 Jun 2021, 17:56
John_Ryder wrote:
10 Jun 2021, 23:08
Jebemu cons, pa jer bar bila zgodna? jer ovo sve što čitam...govno od karaktera
Većina kažu da ne. Meni je bila. A seks nikakav... Dobro je što je znala desti moj kurac u svoju rupu.

I da, totalno govno od karaktera. Zato danas bježim od takvih na kavama na koje sam hodao kad prepoznam sličnosti.

Ne da mi se objašnjavati zašto sam bio s njom. Ili sam psihički poremećen ili imam preveliku toleranciju, strpljenje i poštovanje. Ali i kvalitetni čelik pukne u toksičnoj vezi.

Ionako nisam jedini, danas ima jako puno takvih primjera loših veza i nemaju svi sreću da pobjegnu kao ja.
Je, ovo si točno rekao.Imam frenda koji je bio zaljubljen i digao kredit na svoje ime i dao pare curi, ova ga ostavila za tjedan dana.Sada mora raditi dva posla da može živjeti. :facepalm:
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 12 Jun 2021, 16:22

John_Ryder wrote:
12 Jun 2021, 03:27
john_constantine wrote:
11 Jun 2021, 17:56
John_Ryder wrote:
10 Jun 2021, 23:08
Jebemu cons, pa jer bar bila zgodna? jer ovo sve što čitam...govno od karaktera
Većina kažu da ne. Meni je bila. A seks nikakav... Dobro je što je znala desti moj kurac u svoju rupu.

I da, totalno govno od karaktera. Zato danas bježim od takvih na kavama na koje sam hodao kad prepoznam sličnosti.

Ne da mi se objašnjavati zašto sam bio s njom. Ili sam psihički poremećen ili imam preveliku toleranciju, strpljenje i poštovanje. Ali i kvalitetni čelik pukne u toksičnoj vezi.

Ionako nisam jedini, danas ima jako puno takvih primjera loših veza i nemaju svi sreću da pobjegnu kao ja.
Je, ovo si točno rekao.Imam frenda koji je bio zaljubljen i digao kredit na svoje ime i dao pare curi, ova ga ostavila za tjedan dana.Sada mora raditi dva posla da može živjeti. :facepalm:
Da, ja imam slične primjere...

Jedan radi dva posla jer je sve popušio radi cure. Uvjerila ga da kao branitelj nema što plaćati porez. Kad je sve izgubio od dugova, ostavila ga...

Drugi je izgubio posao radi cure koja je imala PTSP (navodno) koja nije mogla biti sama doma. Kad je dobio otkaz, nagovarala ga je da idu ucjenjivati poduzetnika. Lik završio u zatvoru i poslije se objesio kad ga je cura ostavila...

Ja sam Srećom bio toliko pametan da nisam puno ulagao u vezu. Htjela je da svoju usteđevinu uložim u gornji dio kuće na ljeto, a uselio bi se tek sljedeće godine u zimi. Uvrijedila se kad sam joj rekao da nisam vesla sisao...

Naravno, ona bi sve kontrolirala i uređivala, a ona bi živjela gore. Ja bi se uselio tek kad njoj odgovara. Toliko lud nisam bio..


Sad čekam jednog bivšeg kolegu od 19 godina da njega cura ostavi. Cura studira faks, a lik ju cijelo vrijeme financira. Čak je ostavio sigurne poslove i sad radi kao keramičar da bude što bliže nje u Zagrebu...
A ja se kladim da kad završi faks da će ga ostaviti...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 12 Jun 2021, 17:44

Znači da joj je sponzor. Iznenadili bi ste se koliko mladih cura krenu u takav posao da nađu neku budalu koja je financira. Ne nalaze samo mlađe, nalaze one i dedeke od 60, 70 godina kojima treba smo razgovor znam primjera odvratno je to.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 12 Jun 2021, 19:08

Što god, moja fuck frendica si je našla sponzora, a ja ju i dalje jebem...

Lik joj je kupio auto, a ja njoj: bolje on nego ja...
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by maddjuro » 13 Jun 2021, 00:54

john_constantine wrote:
12 Jun 2021, 16:22
John_Ryder wrote:
12 Jun 2021, 03:27
john_constantine wrote:
11 Jun 2021, 17:56


Većina kažu da ne. Meni je bila. A seks nikakav... Dobro je što je znala desti moj kurac u svoju rupu.

I da, totalno govno od karaktera. Zato danas bježim od takvih na kavama na koje sam hodao kad prepoznam sličnosti.

Ne da mi se objašnjavati zašto sam bio s njom. Ili sam psihički poremećen ili imam preveliku toleranciju, strpljenje i poštovanje. Ali i kvalitetni čelik pukne u toksičnoj vezi.

Ionako nisam jedini, danas ima jako puno takvih primjera loših veza i nemaju svi sreću da pobjegnu kao ja.
Je, ovo si točno rekao.Imam frenda koji je bio zaljubljen i digao kredit na svoje ime i dao pare curi, ova ga ostavila za tjedan dana.Sada mora raditi dva posla da može živjeti. :facepalm:
Da, ja imam slične primjere...

Jedan radi dva posla jer je sve popušio radi cure. Uvjerila ga da kao branitelj nema što plaćati porez. Kad je sve izgubio od dugova, ostavila ga...

Drugi je izgubio posao radi cure koja je imala PTSP (navodno) koja nije mogla biti sama doma. Kad je dobio otkaz, nagovarala ga je da idu ucjenjivati poduzetnika. Lik završio u zatvoru i poslije se objesio kad ga je cura ostavila...

Ja sam Srećom bio toliko pametan da nisam puno ulagao u vezu. Htjela je da svoju usteđevinu uložim u gornji dio kuće na ljeto, a uselio bi se tek sljedeće godine u zimi. Uvrijedila se kad sam joj rekao da nisam vesla sisao...

Naravno, ona bi sve kontrolirala i uređivala, a ona bi živjela gore. Ja bi se uselio tek kad njoj odgovara. Toliko lud nisam bio..


Sad čekam jednog bivšeg kolegu od 19 godina da njega cura ostavi. Cura studira faks, a lik ju cijelo vrijeme financira. Čak je ostavio sigurne poslove i sad radi kao keramičar da bude što bliže nje u Zagrebu...
A ja se kladim da kad završi faks da će ga ostaviti...
Kod takvih "ulaganja" u kuće treba apsolutno nesto stavit na papir i ovjerit , da se u slučaju prekida možeš namiriti.

Ovo za financiranje znam jedan primjer di je lik (u 20-im) se spetljao s starijom damom (koliko me alzheimer služi blizu 40). Kao da će je oženit kad završi studij. Naravno kod nje je živio, ona je izfinancirala studij, i čim je lik završio je zbrisao .
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 13 Jun 2021, 10:10

Naravno, najveću glupost možeš napraviti da ideš na vjeru...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 18 Jun 2021, 02:37

Ovo izgleda užasno https://bloody-disgusting.com/movie/366 ... TY2t25sHjM

Ne shvaćam zašto ne bude Raimi iza redateljske palice i Ash negdje u šumi i to je to. Kakva sad djeca kao da gledam neku CW seriju. Meni ni onaj iz 2013. nije nešto. Bezveze će ovo biti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by maddjuro » 01 Jul 2021, 20:18

Još jedan klasik koji moraju remejkat


I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 28 Jul 2021, 09:35

Uništili he - man crtić s woke kulturom.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 28 Jul 2021, 10:20

john_constantine wrote:
28 Jul 2021, 09:35
Uništili he - man crtić s woke kulturom.
Ja sam ga skinuo, ali nakon pročitanih komentara i ocjene na imdb-u sam ga izbrisao, nastavljam gledati Berserk do kraja.
Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by maddjuro » 28 Jul 2021, 16:28

John_Ryder wrote:
28 Jul 2021, 10:20
john_constantine wrote:
28 Jul 2021, 09:35
Uništili he - man crtić s woke kulturom.
Ja sam ga skinuo, ali nakon pročitanih komentara i ocjene na imdb-u sam ga izbrisao, nastavljam gledati Berserk do kraja.
Taj je heman teški "dumpsterfire"
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 28 Jul 2021, 16:48

maddjuro wrote:
28 Jul 2021, 16:28
John_Ryder wrote:
28 Jul 2021, 10:20
john_constantine wrote:
28 Jul 2021, 09:35
Uništili he - man crtić s woke kulturom.
Ja sam ga skinuo, ali nakon pročitanih komentara i ocjene na imdb-u sam ga izbrisao, nastavljam gledati Berserk do kraja.
Taj je heman teški "dumpsterfire"
Naročito kad to dolazi od uberfana hemana Kevina Smitha. Poserem se na njega.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by maddjuro » 28 Jul 2021, 21:51

john_constantine wrote:
28 Jul 2021, 16:48
maddjuro wrote:
28 Jul 2021, 16:28
John_Ryder wrote:
28 Jul 2021, 10:20


Ja sam ga skinuo, ali nakon pročitanih komentara i ocjene na imdb-u sam ga izbrisao, nastavljam gledati Berserk do kraja.
Taj je heman teški "dumpsterfire"
Naročito kad to dolazi od uberfana hemana Kevina Smitha. Poserem se na njega.
cjeli internet ga sere
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply