Što mi je maknulo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Annabel_Lee » 03 Oct 2020, 10:42

Crko mi laptop, sad ne mogu ništa gledati. :cry:

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 22 Oct 2020, 15:59

mislim da će spotify laganini u povijest kod mene, previše reklama otkad je postao "legalan". Nakon svake 2-3 pjesme jbna reklama ili serija reklama, čekam samo glas ive šulentić koja me nagovara na premium. Šteta..
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 27 Oct 2020, 13:21

Ja ne znam ni što je to osim što sam čuo preko rogana jer se on tamo prebacio i od 12. mjeseca više neće biti na youtubeu pa ću morat gledat preko tog spotifija
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 30 Oct 2020, 20:52

Rogan se prodao za 100 milja. I ja bi :D
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 30 Oct 2020, 22:58

Činjenica da je nasilje nad životinjama poraslo otkad je internet i kamera dostupna svima...
Michel puši karu.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by lemonzoo » 31 Oct 2020, 13:57

Sean Connery (1930. - 2020.)

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 03 Nov 2020, 17:48

Jučer je preminuo moj bivši kolega i prijatelj. Prije par mjeseci smo bili na pijači, raspravljali o witcher seriji i o cyberpunk. Onda dozna da ima rak leđne moždine i da mu ostaje samo par mjeseci života...

Još se zarazio koronom u bolnici. Jučer dobijem poruku na viber od njega gdje me pita kako sam i jesam li konačno kupio division 2, a prekasno sam odgovorio jer sam tek cijeli dan poslije dobio obavijest o poruci. I danas doznam ujutro na poslu da je umro....

Od njega sam naučio kako razbiti nos i tući se. Cijeniti Pan. Bio je podrška na poslu poslije prekida. Tek prepucavanja oko PC - a i PS4. Bilo je nesuglasica. Ali ono jedan od rijetkih osoba s kojim sam mogao danima raspravljati, zajebavati se i naučiti nešto novo. Legenda.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 04 Nov 2020, 03:26

john_constantine wrote:
03 Nov 2020, 17:48
Jučer je preminuo moj bivši kolega i prijatelj. Prije par mjeseci smo bili na pijači, raspravljali o witcher seriji i o cyberpunk. Onda dozna da ima rak leđne moždine i da mu ostaje samo par mjeseci života...

Još se zarazio koronom u bolnici. Jučer dobijem poruku na viber od njega gdje me pita kako sam i jesam li konačno kupio division 2, a prekasno sam odgovorio jer sam tek cijeli dan poslije dobio obavijest o poruci. I danas doznam ujutro na poslu da je umro....

Od njega sam naučio kako razbiti nos i tući se. Cijeniti Pan. Bio je podrška na poslu poslije prekida. Tek prepucavanja oko PC - a i PS4. Bilo je nesuglasica. Ali ono jedan od rijetkih osoba s kojim sam mogao danima raspravljati, zajebavati se i naučiti nešto novo. Legenda.
Užas, tragično....moja sućut...dobri uvijek odlaze prvi.
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 05 Jan 2021, 15:26

pao sam ispit iz vožnje. Nažalost dosta naivno, na kružnom toku. Približavamo se kružnom, ispitivač mi kaže smjer centar(što je prvi izlaz) ALI problem je što su taj izlaz zatvorili zbog radova na autobusnom kolodvoru. Ja sam ga naravno poslušao što znači i pad. Sebe krivim najviše jer nisam pazio, ali i on me sjb. U takvoj se situaciji kaže izađi na prvi dopušten izlaz(što je ravno) ili se šuti(što je opet ravno). Sad opet to čekanje :skrujufakju:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 05 Jan 2021, 18:15

hitman_4 wrote:
05 Jan 2021, 15:26
pao sam ispit iz vožnje. Nažalost dosta naivno, na kružnom toku. Približavamo se kružnom, ispitivač mi kaže smjer centar(što je prvi izlaz) ALI problem je što su taj izlaz zatvorili zbog radova na autobusnom kolodvoru. Ja sam ga naravno poslušao što znači i pad. Sebe krivim najviše jer nisam pazio, ali i on me sjb. U takvoj se situaciji kaže izađi na prvi dopušten izlaz(što je ravno) ili se šuti(što je opet ravno). Sad opet to čekanje :skrujufakju:
Hoće oni tako zamke postavit tokom ispita....sretno drugi puta, ja sam dva puta pao, treća sreća :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 05 Jan 2021, 18:33

al stvarno ne znam koji mi je k. Još sam odvozio sat vremena prije ispita jebacki, nisam imao tremu i onda tako naivno ispadnem. Ako padnem 2x uzimam pauzu pa na jesen. Necu uzimati dodatne. Poligon sam prošao ali nikakva utjeha
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 05 Jan 2021, 19:49

hitman_4 wrote:
05 Jan 2021, 15:26
pao sam ispit iz vožnje. Nažalost dosta naivno, na kružnom toku. Približavamo se kružnom, ispitivač mi kaže smjer centar(što je prvi izlaz) ALI problem je što su taj izlaz zatvorili zbog radova na autobusnom kolodvoru. Ja sam ga naravno poslušao što znači i pad. Sebe krivim najviše jer nisam pazio, ali i on me sjb. U takvoj se situaciji kaže izađi na prvi dopušten izlaz(što je ravno) ili se šuti(što je opet ravno). Sad opet to čekanje :skrujufakju:
Da, trebao si reagirati makar ni to nije jamstvo da ne bi pao... Klasična navlakuša.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6832
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by hitman_4 » 05 Jan 2021, 21:15

najgore mi je što se moram jebavati sa hakom još barem mjesec i pol + pametovanja od instruktora
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 05 Jan 2021, 22:30

hitman_4 wrote:
05 Jan 2021, 21:15
najgore mi je što se moram jebavati sa hakom još barem mjesec i pol + pametovanja od instruktora
Je, to je najveća glupost. Pao si, ajde par dana i opet polaganje. A ovo je baš nadrkavanje...

Ionako sustav ne fukcionira s obzirom da ima puno loših vozača.

Smeta me na poslu što mi ne daju voziti službeni kombi kad već moram raditi tuđi posao radi nagluhosti iako imam vozački. Pa sam morao trpjeti klinca koji se u najvećoj gužvi nabijao na aute i pješake.

Lik je kao tih na poslu, ali kao šofer agresivan.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 05 Jan 2021, 22:54

john_constantine wrote:
05 Jan 2021, 22:30
hitman_4 wrote:
05 Jan 2021, 21:15
najgore mi je što se moram jebavati sa hakom još barem mjesec i pol + pametovanja od instruktora
Je, to je najveća glupost. Pao si, ajde par dana i opet polaganje. A ovo je baš nadrkavanje...

Ionako sustav ne fukcionira s obzirom da ima puno loših vozača.

Smeta me na poslu što mi ne daju voziti službeni kombi kad već moram raditi tuđi posao radi nagluhosti iako imam vozački. Pa sam morao trpjeti klinca koji se u najvećoj gužvi nabijao na aute i pješake.

Lik je kao tih na poslu, ali kao šofer agresivan.

Koja glupost, imaš vozački i voziš već dugo....bolje tebi dat s iskustvom nego kakvom klincu :roll:
Image

Image

Post Reply