Što mi je maknulo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11387
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Michel » 04 Jun 2019, 23:41

Pročitao zadnjih nekoliko stranica, vidim i vi ste imali usranu godinu. Ja kad sam spreman, podjelit što se meni dogodilo u zadnjih godinu dana. Nije bilo dobro, ali eto nekako sam preživio i jebeno mi je drago što sam se ovdje vratio. To mi je izmamilo smiješak iako nije tema-
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by olio » 19 Jun 2019, 09:22

Upala pluca!

Barem je mala. Pa sam oke za 10 dana.

Ali 3 dana me temperatura od 39-40 unistavala :S

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by maddjuro » 19 Jun 2019, 16:45

olio wrote:
19 Jun 2019, 09:22
Upala pluca!

Barem je mala. Pa sam oke za 10 dana.

Ali 3 dana me temperatura od 39-40 unistavala :S
i ja vec dva tjedna do preključer stalno kasljem, nos curi konstantno, doduse temp je bila oko 37. nasrecu od preključer mi je bolje
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 19 Jun 2019, 17:53

Obadvojica idete u karantenu dok vam ne bude bolje.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 28 Jun 2019, 20:45

Prvi karijes u 35 godina životnog staža... Bio sam neopterećen i bez straha dok sam čekao kod zubara, ali čim uđem unutra... A zubar mi kaže: izvolite sjesti, a ja: baš moram?
Ono, prvo iskustvo s karijesom. Nisam čak niti popravljao mliječne zube. I u prvoj turi mi brusi zub (došlo je do živca), pa stane... Kako je neugodno boljelo, nadao sam se da je gotovo. Osjetim komadić nečeg tvrdog u ustima i idem si to prstima i jezikom izvaditi. Tek mi onda pomoćnica kaže za čašu vode i skužim što je to. A ja od srama sakrijem komadić zuba u džep...
Onda druga tura... A nisam niti htio vidjeti rupu na zubu. Ovo malo što sam vidio na ogledalu mi je izgledalo kao da mi je rupa do mozga... Koma... I onda treća tura, a ja se pitam da li ću izdržati četvrtu turu. Srećom je nije bilo, ali još dva puta moram doći.

A inače već godinu i pol ne jedem slatko. Ne volim uopće čokolade. Jedino može biti gazirano otkad sam se preselio na novo radno mjesto. Ali baš koma... Ionako sam sam kriv. Već dva tjedna nisam mogao jesti na tu stranu, pa stalno odgađam...
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by olio » 29 Jun 2019, 14:48

Dobra genetika :)

Ja pola zivota provea u zubara. Svakih 6 mjeseci kontrola i uvik nesto bude.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 30 Jun 2019, 07:33

Ma sad ću i ja češće u kontrolu. Ionako tek za dva tjedna idem na iglice. Ne zvuči mi baš dobro. :shock:
Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2371
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by Inferno » 03 Jul 2019, 00:52

Bio kod zubara danas....koji masakr osjecao sam se kao u filmu Dentist. Uspio sam si nekak vec duze vrijeme prilikom ciscenja zubnim koncem ugurati ostatke hrane duboko ispod mesa i to sad najednom jako upalilo i otkrio sam da mi je bas taj zub gdje je to bilo prepun karijesa.

Mislim da cu postat neki rekorder imam 11 plombi plus dva rekonstrirana zuba sa 21 godinom. Perem zube vec godinama sa skupim proizvodima i pazim na redovitu higijenu ali sve to djabe izgleda.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 03 Jul 2019, 12:14

Je, moj brat tri ili pet puta dnevno pere zube, a ima 15 karijesa. A ja perem samo jedanput tjedno i prvi karijes u životu. Zanimljivo je. 😁

A bivšoj su izvadili 7 zuba. :zubifale:
Michel puši karu.

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by olio » 03 Jul 2019, 14:28

Prekomjerno pranje zubi je isto lose :) Ostetiti ce zubnu caklinu, povlacenje zubnog mesa i slicni problemi.

Ja sam ko inferno, kada su mi u 20. godini stavljali aparatic imao sam 9+ plombi, izvadjenu osmicu i 2 sestice rekonstruirane (jedna je morala ici u medjuvremenu, a druga i dalje stoji)

To su me sve u mladosti losi zubari sredili.

Ali od tada mi je dobro.
Nasao dobru zubaricu (Svakome preporucujem da mijenjate zubare dok ne dodjete do idealnog).
Redovita kontrola, zubni konac i tu i tamo sitni karijes.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by john_constantine » 03 Jul 2019, 15:42

Da, znam za to prekomjerno pranje. Ali teško je s autističnom osobom. Ajde, osim karijesa i umnjaka koji su krivo rasli zbog čega je morao na operaciju, sve drugo je ok.

Inače da... Treba mijenjati zubare. Za zagreb (dok sam živio tamo) se ne sjećam kakva je bila. Tad sam bio još mali, samo se sjećam da sam izvadio sam sebi mliječni zub, vidio krv i onesvijestio se. :zubifale:

A kasnije sam išao privatnom zubaru, zadovoljan sam. Ali sljedeća je njegova kćer tako da ću vidjeti.
A moj stari koji je morao mijenjati zube, išao je javnoj zubarki blizu nas u starom mjestu. Osim bolnog procesa, mjesecima je bio u bolovima. Pa tek poslije privatniku i nikad ga nije boljelo.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 04 Jul 2019, 00:32

evo ja se baš danas prebacio kod nove zubarke gdje su mi i starci i sestra, svi prezadovoljni
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12122
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by John_Ryder » 23 Aug 2019, 10:14

tigrasti komarci :axe:
Image

Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by copycat » 26 Aug 2019, 11:58

Prvo: šef mi je kurac od ovce. Pravi šef mora biti smiren, stabilan i koji zna što radi. Koji zna svoj posao i ljude. Koji može dati odgovornost ljudima bez da stalno skače oko njih i izmišlja gluposti.
U ovom slučaju je riječ o informatičaru za kojega je pitanje da li je završio fakultet inače ne bi tu radio i pustio da ga stres ždere. Psihički je već obolio zadnjih par godina. Inače nije čisti u glavi. Ima preveliku potrebu za kontrolom, sve ga nervira kod radnika (očekuje da budemo kao roboti). Koliko god me plaća, ne mogu ga doživljavati ozbiljno jer nema pojma. Od stava do ponašanja, a imao sam dosta šefova. Ovo su sad ostali frikovi...
TO je već totalno druga priča, i stoji sve što si napisao
Drugo:
A student da nema novaca? Nemoj mi prodavati te fore. Ja radim za satnicu od 12 kn, on za 25 kn.
:jawbreaker: suludo da su više plačeni. Ja dobivam iste $ kao osobe koja je tek počela raditi sa nul iskustva :skrujufakju: A onda ja objašnjavam šefu zašto mu svi dobri odlaze. :lol:

Klinac je jednostavno primjer loše odgojenog djeteta koji je jeo zlatnom žlicom. Ne radi preko volje, samo se ljuti kada su ga par puta pozvali na fizički rad što mu nikako ne leži. Ovdje puno ljudi nema radne etike. A mene nije briga dok ga ne moram gledati. I osim toga, majka me ima na piku.
:lol: stoji
Treće: ili je možda serija dosadna. :D Ma meni treba odmor vani negdje u prirodi dalje od doma.
I meni je trebalo kada sam ono pisala :lol: :lol:

P.S.
Činjenica je da moja firma ima puno nesposobnih ljudi. Nema radne etike. Direktorica mi se bavi manipulacijama, podmetanjima i emocionalnim ucjenjivanjem. Sad je ozbiljnije, kraći rokovi, puno posla. I sad bi trebalo znati organizirati, razvrstavati i raditi. A sad su ostali ljudi koji ne znaju niti brojati do deset. A niti osnove posla. Moto im je: ne mogu tako malo raditi koliko mi mogu malo platiti.

:supz: dobar moto

Ukratko dobro si ve objasnio, Dakenšen
Stojim ispravljena - ako se to tako kaže

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Što mi je maknulo smješak danas?

Post by copycat » 26 Aug 2019, 12:04

Ništa mi neće ovi dan pokvarit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :skrujufakju:

Post Reply