slike naših boljih polovki

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: slike naših boljih polovki

Post by Jane Doe » 15 Oct 2010, 16:03

Image
:lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: slike naših boljih polovki

Post by metallicat » 15 Oct 2010, 18:11

:lol: :lol: :lol:
'' see you next time'' :mrgreen:
Image

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: slike naših boljih polovki

Post by filmofil » 15 Oct 2010, 21:41

lik je poremećen, to je sigurno, ali meni ovakvi njegovi ispadi s vremena na vrijeme super dođu, nasmijem se i to je to...a vidim da su ljudi ovdje postali stručnjaci za njega pa javite kad se pojavi opet sa nekim svojim 17. alter egom jer, iskreno, ja sam mislil da je ovo neki jadni nepismeni zagorec kojeg bezveze pljujete :mrgreen:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: slike naših boljih polovki

Post by callac » 15 Oct 2010, 21:45

filmofil wrote:lik je poremećen, to je sigurno, ali meni ovakvi njegovi ispadi s vremena na vrijeme super dođu, nasmijem se i to je to...a vidim da su ljudi ovdje postali stručnjaci za njega pa javite kad se pojavi opet sa nekim svojim 17. alter egom jer, iskreno, ja sam mislil da je ovo neki jadni nepismeni zagorec kojeg bezveze pljujete :mrgreen:
filmofil, duboko sam razočarana.....ja sam mislila da je tvoj stupanj paranoje mnogo veći! :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: slike naših boljih polovki

Post by filmofil » 15 Oct 2010, 21:48

callac wrote:filmofil, duboko sam razočarana.....ja sam mislila da je tvoj stupanj paranoje mnogo veći! :lol:
hahahahaha ma ni ne pokušavam ga nikad otkriti, ali ga uvijek priželjkujem i onda kad stvarno dođe budem skeptičan i sumnjičav od straha da to nije freddy neg da je stvarno neka druga totalno nezanimljiva budala...nema do njega
This is the Zodiac speaking.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: slike naših boljih polovki

Post by john_constantine » 15 Oct 2010, 21:55

filmofil wrote:lik je poremećen, to je sigurno, ali meni ovakvi njegovi ispadi s vremena na vrijeme super dođu, nasmijem se i to je to...a vidim da su ljudi ovdje postali stručnjaci za njega pa javite kad se pojavi opet sa nekim svojim 17. alter egom jer, iskreno, ja sam mislil da je ovo neki jadni nepismeni zagorec kojeg bezveze pljujete :mrgreen:
bar nismo nasilni luđaci i divljaci koji tuku po ulicama Zagreba. Nema potrebe za takvim idiotskim vrijeđanjem ili komentarima koje su dosta česte u novinama od idiotskih slavnih osoba.
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: slike naših boljih polovki

Post by callac » 15 Oct 2010, 21:58

john_constantine wrote:
filmofil wrote:lik je poremećen, to je sigurno, ali meni ovakvi njegovi ispadi s vremena na vrijeme super dođu, nasmijem se i to je to...a vidim da su ljudi ovdje postali stručnjaci za njega pa javite kad se pojavi opet sa nekim svojim 17. alter egom jer, iskreno, ja sam mislil da je ovo neki jadni nepismeni zagorec kojeg bezveze pljujete :mrgreen:
bar nismo nasilni luđaci i divljaci koji tuku po ulicama Zagreba. Nema potrebe za takvim idiotskim vrijeđanjem ili komentarima koje su dosta česte u novinama od idiotskih slavnih osoba.
isuste, a šta se ti vrijeđaš? ako si se ti prepoznao u tome, to je tvoj problem, ne misliš? jer nitko te nije imenovao...
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: slike naših boljih polovki

Post by john_constantine » 15 Oct 2010, 22:00

ma samo kažem da mi je dosta takvih blesavih stavova prema Zagorcima. Isto kao što ti burno reagiraš kada taknem "Zagrepčane"... A isto nisam nikoga imenovao u tom postu. :kokicarenje:
Michel puši karu.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: slike naših boljih polovki

Post by filmofil » 15 Oct 2010, 22:01

john_constantine wrote:
filmofil wrote:lik je poremećen, to je sigurno, ali meni ovakvi njegovi ispadi s vremena na vrijeme super dođu, nasmijem se i to je to...a vidim da su ljudi ovdje postali stručnjaci za njega pa javite kad se pojavi opet sa nekim svojim 17. alter egom jer, iskreno, ja sam mislil da je ovo neki jadni nepismeni zagorec kojeg bezveze pljujete :mrgreen:
bar nismo nasilni luđaci i divljaci koji tuku po ulicama Zagreba. Nema potrebe za takvim idiotskim vrijeđanjem ili komentarima koje su dosta česte u novinama od idiotskih slavnih osoba.
sorry, krivo si shvatio, nisam generalizirao i pričao o ljudima iz tog podneblja neg sam konkretno rekao za bakurexa da se doimao polupismeno, a čovjek je iz zagorja pa zato zagorec...da je iz zagreba reko bi 'jadni nepismeni purger'

eto, mali nesporazum
This is the Zodiac speaking.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: slike naših boljih polovki

Post by callac » 15 Oct 2010, 22:03

za svakog postoji neki "epitet", i kao što rekoh, u njemu se ili prepoznaš ili ne... meni je jedino dobro što nakon toliko seljakanja ama baš nigdje ne pripadam :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: slike naših boljih polovki

Post by john_constantine » 15 Oct 2010, 22:03

ok, isprika prihvaćena. Ma danas sam loše volje, pa sam burno reagirao... Sve ok.
Michel puši karu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: slike naših boljih polovki

Post by Andrej » 15 Oct 2010, 22:19

Ja sam iz Beograda i on je pun idiota, kretena i NEPISMENIH. Al ga volim brate :supz:
Zbor par ljudi kojima se Beograd treba ponositi. Ovi drugi su samo bučniji.
Zato Cons druže, nemoj bez razloga da se ljutiš jer te ovde očigledno dosta ljudi voli s razlogom.
+1
We're all mad here...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: slike naših boljih polovki

Post by john_constantine » 15 Oct 2010, 22:47

Andrej wrote:Ja sam iz Beograda i on je pun idiota, kretena i NEPISMENIH. Al ga volim brate :supz:
Zbor par ljudi kojima se Beograd treba ponositi. Ovi drugi su samo bučniji.
Zato Cons druže, nemoj bez razloga da se ljutiš jer te ovde očigledno dosta ljudi voli s razlogom.
+1
ma sve ok, razgladili smo stvari. :rock:
Michel puši karu.

User avatar
borntodie
Posts: 136
Joined: 03 Oct 2010, 22:36

Re: slike naših boljih polovki

Post by borntodie » 21 Oct 2010, 22:30

LOL
Vi stvarno vjerujete da je netko sam sebe tako postavio u topik na fotkama i izrugivao se ? Ocito je netko napravio kazneni prekrsaj i predstavio se kao osoba na fotografijama jer mu je doticni stao na zulj, :)


Inace
Po nazivu topika, ovdje bi mi morali stavljati slike boljih polovica ?
Što ako se smatram onom boljom polovicom ?
Sometimes i wanna kill, sometimes i wanna cry , sometimes i wanna destroy , sometimes i wanna die.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: slike naših boljih polovki

Post by Asfodel » 21 Oct 2010, 23:19

borntodie wrote:LOL
Vi stvarno vjerujete da je netko sam sebe tako postavio u topik na fotkama i izrugivao se ?
Ne znam otkud ti taj dojam.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply