Snovi + šta ste noćas sanjali?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by callac » 19 Sep 2010, 23:35

Andrej je dao ideju i meni se sviđa jer svako jutro se budim pod dojmom sna da me nekad zna držati i cijeli dan. Dakle, pišite o svojim snovima, općenito o značenju, ubacite link na neku dobru sanjaricu...samo jedno ću zamoliti:bez laganja i izmišljanja, mislim da su nam snovi dovoljno opičeni da bi trebali nešto još dodavati. Oni koji ne sanjaju, odnosno misle da ne sanjaju-moja sućut jer zakinuti ste za jedno divno iskustvo...

Lagano mi je ishlapilo, ali sjećam se da sam noćas sanjala kako neka ženska umire, znala sam da svakog trena treba umrijeti i ja sam legla pokraj nje i čvrsto ju zagrlila da osjeti kako nije sama. Osjetila sam trenutak njene smrti i kako je tijelo samo omlitavilo... grozan osjećaj, počela sam histerično plakati i tada sam se probudila.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Josef K » 19 Sep 2010, 23:40

Mrzim takve snove...
Nisam ih imao puno, ali svaki put sam se probudio sa suzama na licu a da nisam ni znao zašto sve dok se nisam sjetio sna...

Ko klinac sam imao najljepše snove tipa da s frendovima lovim pokemone :lol:
Danas imam manje ljepih ali i to malo je dovoljno :mrgreen: Obožavam ih i mrzim kad ih se nemrem sjetit. Onda me to muči danima :lol:

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by filmofil » 19 Sep 2010, 23:41

ne sanjam često, tj mislim da ne sanjam često :lol: al ni ne vjerujem u ona objašnjenja snova tako da..........

jedino što mi je zanimljivo je astralna projekcija koju sam i sam doživio do sada jednom u životu, volio bi opet, ali kako je došlo spontano tako se nikada više nije ni dogodilo
This is the Zodiac speaking.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by callac » 19 Sep 2010, 23:47

filmophil wrote:ne sanjam često, tj mislim da ne sanjam često :lol: al ni ne vjerujem u ona objašnjenja snova tako da..........

jedino što mi je zanimljivo je astralna projekcija koju sam i sam doživio do sada jednom u životu, volio bi opet, ali kako je došlo spontano tako se nikada više nije ni dogodilo
ja sam samo jednom imala neku vrstu izvantjelesnog iskustva na način da sam samu sebe "gledala" kako puzim potrbuške po podu i toliko sam se namučila, bila sam mokra do gole kože kada sam se vratila u stvarnost i srce mi je kucalo toliko da sam mislila da će iskočiti iz prsa!
openito imam jako žive snove, a dečko kaže da se često smijem ko blesava u snu, toliko da ga probudim :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Bub » 19 Sep 2010, 23:48

Najbolje mi je kad nešto sanjam, a ne sjećam se baš najbolje šta i kad taj san ostane u podsvijesti, pa kad se nakon par dana nešto slično dogodi u stvarnosti, te me podsjeti na taj san.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Decadentor » 19 Sep 2010, 23:49

dosta cesto imam lucidne snove :supz: pogotovo ako sam onako na pola budan, pa se u pola sna kad ga nemogu kontrolirat probudim da si dokazem da je san pa nastavim :lol: :lol:
Image

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by boyko » 19 Sep 2010, 23:54

još kad bi ih se sjećal :lol: čim se probudim,mam ih i zaboravim :D
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by callac » 19 Sep 2010, 23:54

Decadentor wrote:dosta cesto imam lucidne snove :supz: pogotovo ako sam onako na pola budan, pa se u pola sna kad ga nemogu kontrolirat probudim da si dokazem da je san pa nastavim :lol: :lol:
također :partyman: to zato jer uvijek gledam nešto prije spavanja pa se trudim ne zaspati, a već na pola spavam.
I dosta puta sanjam kako padam, nečiju smrt, da se ljubim sa nekim pa me proganja osjećaj krivice ujutro :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by DrugsBunny » 20 Sep 2010, 00:14

Često sam znao ovih dana sanjati da me čeka još jedan dodatni (peti) razred srednje pa bih bio tjeskoban cijeli san.
No kad bih se probudio ujutro bih se osjećao izvrsno.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by callac » 20 Sep 2010, 00:17

Od tih "školskih snova" prečesto sanjam da imam test iz zemljopisa, a nisam pipnula gradivo :lol: i uvijek isti san, niti jedan drugi predmet. I iako je prošlo 12 godina otkao više ne moram učiti taj određeni predmet još uvijek me proganja!!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Josef K » 20 Sep 2010, 00:21

DrugsBunny wrote:Često sam znao ovih dana sanjati da me čeka još jedan dodatni (peti) razred srednje pa bih bio tjeskoban cijeli san.
No kad bih se probudio ujutro bih se osjećao izvrsno.
Joj to je savršen osječaj. Kad se probudiš nakon nekog usrnog sna i shvatiš da je bio samo san!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by elrania » 20 Sep 2010, 00:29

znala sam da negdje postoji :lol:

viewtopic.php?t=183

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by callac » 20 Sep 2010, 00:35

elrania wrote:znala sam da negdje postoji :lol:

viewtopic.php?t=183
prije mog vremena plus što je brzo propala tema..ako treba ključati, prebacite ove postove tamo....
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Decadentor » 20 Sep 2010, 00:36

ima jos jedna slicna :lol:
viewtopic.php?f=11&t=3958
Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Snovi + šta ste noćas sanjali?

Post by Josef K » 20 Sep 2010, 00:37

Bolje da ostane ovo.
Ono je opčenito o snovima a tu možemo pisat šta smo sanjali :P

Post Reply