Present needed

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Present needed

Post by john_constantine » 14 Sep 2010, 17:51

Andrej wrote:
callac wrote:
john_constantine wrote:a kupi joj neku seksualnu igračku - ako te odjebe radi poklona, bar će se imati čime tješiti... :zubifale:
lol, jadan andrej, sve neke pederske insinuacije dobiva!
Nema veze :lol: :lol: :lol: sve za dobru zajebanciju!!!
Mislim da će dobiti malog bulldoga sa najvećom mašnom na svetu. Kuka mi već duže vreme kako bi volela da ima malog debelog kera.
ma to je najgori poklon kojemu nekome možeš dati... Što ako partnerici/partneru dosadi poklon? Onda ga se mora riješiti i imaš samo gnjavažu...
Michel puši karu.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Present needed

Post by Andrej » 14 Sep 2010, 18:54

Ako joj dosadi, lako je ja bacim kroz prozor (nju, ne psa). Nisam nešto preterano tolerantan i blag prema devojkama s kojima sam u vezi. Drugarice imaju 1001% tolerancije od mene, devojke ne.
We're all mad here...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Present needed

Post by elrania » 14 Sep 2010, 18:55

Andrej wrote:Ako joj dosadi, lako je ja bacim kroz prozor (nju, ne psa).
:supz:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Present needed

Post by Scarface » 14 Sep 2010, 19:16

Andrej wrote:Ako joj dosadi, lako je ja bacim kroz prozor (nju, ne psa). Nisam nešto preterano tolerantan i blag prema devojkama s kojima sam u vezi. Drugarice imaju 1001% tolerancije od mene, devojke ne.
Respect za ovo!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Present needed

Post by callac » 14 Sep 2010, 21:19

Ghostface wrote:
Andrej wrote:Ako joj dosadi, lako je ja bacim kroz prozor (nju, ne psa). Nisam nešto preterano tolerantan i blag prema devojkama s kojima sam u vezi. Drugarice imaju 1001% tolerancije od mene, devojke ne.
Respect za ovo!
lajk na n-tu! 8)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply