Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2022, 16:08

john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 13:06
John_Ryder wrote:
09 Jan 2022, 11:24
Kao ovi/ono/ovo šta su Matrix napravili. Prvo je jedan bio muško pa žensko, ovaj drugi žensko pa mužko, tako da ja više nezna tko je šta, kompleksno.
Nikad nisi igrao WOW? Tamo ti je 90 % ženskih avatara muško
Zašto?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11398
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 09 Jan 2022, 16:38

john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 09:43
Mislim da je promjena spola i transeksualnost kompleksna tema da bi se tako razmišljalo. Naročito na temelju vjere i bluda.
Mislim da nemaš pojma o čemu pričaš. Stvar je stvarno vrlo jednostavna. Ti ljudi koji ne znaju što su su poremećeni i to je priznato od znanstvene zajednice da je to poremećaj i dan danas baš zbog toga što biološki su to muškarci ili žene. Ti si tipična osoba koja nikad ništa nije istražila već samo površinski gleda i onda izjavljuje uh ovo je kompleksno. Kod Rogana se mnogo puta doticalo te teme preporučujem ovo

'*
A da ne pričam kako dosta muških postaju žene da bi se natjecali u ženskim sportovima i odnose pobjede bez problema a zašto? Pa zato što su to i dalje muškarci, fizički na višoj razini od žena, jače kosti ne znam što tu nije jasno ali uh ah uh kompleksna tema :facepalm:

Vidi ovo za to





Ne mogu sad nać ali najjače kod Rogana je bilo kad mu je gostovao neki muški feminist koji se bori za prava transića i rekao mu Rogan da dijete od 8, 9 godina nema što odlučivati dal je muško ili žensko to nisu izgrađene osobe nisu ni ušle u pubertet a danas imaš tih klinaca od 8, 9 godina što si zabriju da su muško ili žensko. Kad navršiš 18, kad izađeš iz puberteta, kad si odrastao izvoli razmišljat onda joćeš li promijenit spol. Protiv toga se dosta ljudi bore jer svi smo mi kao klinci mislili da smo nešto. Uuu, ja sam htio sa 8 godina bili terminator i glumio da jesam onak jebeno kul :lol:

Ako se ADHD, autizam, okp i ostalo mogu nazivati poremećajem, onda mogu i homoseksualnost i transeksualnost ok znam da to hitmanovichu smeta jer on to naveliko podržava ali hej u demokraciji smo.

Tako da cons nisi dovoljno istražio tu temu jer to je stvarno nakaradnost i blud i to sotonisti promoviraju a što se tiče vjere pa nema veze što si ti ne-vjernik i milijuni drugih poput tebe, poanta je da su nam na čelu svijeta sotonisti svatko tko to malo istražuje zna to. Hoće li to poljuljati tvoju vjeru da se zapitaš zašto milijarderi u odijelima vjeruju u sotonu je drugi sporedni par rukava. Poanta je samo da oni postoje i da uz sav taj sotonizam promoviraju homoseksualnost, transeksualnost, pedofiliju i ostale boleštine. Wicked game.

Uh, kako šamaram, Ryderu, daj molim te obriši mi znoj sa čela :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 09 Jan 2022, 16:47



jel to ovaj isti Rogan?
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 09 Jan 2022, 17:55

Soooorrry, previše sam star da vjerujem u takve gluposti.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 09 Jan 2022, 17:56

John_Ryder wrote:
09 Jan 2022, 16:08
john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 13:06
John_Ryder wrote:
09 Jan 2022, 11:24
Kao ovi/ono/ovo šta su Matrix napravili. Prvo je jedan bio muško pa žensko, ovaj drugi žensko pa mužko, tako da ja više nezna tko je šta, kompleksno.
Nikad nisi igrao WOW? Tamo ti je 90 % ženskih avatara muško
Zašto?
Tko hoće gledati mušku guzicu u trećem licu?
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 09 Jan 2022, 18:53

john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 17:55
Soooorrry, previše sam star da vjerujem u takve gluposti.
ali moraš progledati
Michel wrote:
09 Jan 2022, 16:38
Uh, kako šamaram, Ryderu, daj molim te obriši mi spermu sa čela :P
uzbudio se ahaha
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 09 Jan 2022, 19:30

Mah... rogan, regan ili kako već, meni djeluje poput idiota, a tako i djeluje. Neda mi se uopće raspravljati o tome s osobom koja površno gleda na takve teme koje se baziraju na muškim seksualnim fantazijama.
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 09 Jan 2022, 20:24

ma rogan je zadnji koji bi trebao komentirati nečiji izgled. Čovjek se izobličio od pretjerane uporabe kemije, steroida i trta
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2022, 20:42

hitman_4 wrote:
09 Jan 2022, 18:53
john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 17:55
Soooorrry, previše sam star da vjerujem u takve gluposti.
ali moraš progledati
Michel wrote:
09 Jan 2022, 16:38
Uh, kako šamaram, Ryderu, daj molim te obriši mi spermu sa čela :P
uzbudio se ahaha
Odvratno, valjda mu je netko svršio po faci. :facepalm:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11398
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 09 Jan 2022, 23:55

john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 17:55
Soooorrry, previše sam star da vjerujem u takve gluposti.
Nisi ti previše star, ti si previše zaslijepljena osoba sa nekim svojim uvjerenjima tko je tko na čijoj strani. Kog boli kurac tko je na čijoj strani ako je nešto istina. Al ovaj argument sorry previše sams tar koji cringe :facepalm:
john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 19:30
Mah... rogan, regan ili kako već, meni djeluje poput idiota, a tako i djeluje. Neda mi se uopće raspravljati o tome s osobom koja površno gleda na takve teme koje se baziraju na muškim seksualnim fantazijama.
Kao što sam rekao ti pojma nemaš o samoj tematici kakve seksualne fantazije jel ti čitaš sebe ono što napišeš. Ti si toliko nesigurna osoba u sebi zato i jesi dalje junferica i taj stil baš zbog toga što stalno sereš o temama o kojima nisi niti malo istražio. Drugim riječima odavno si postao loš trol i zabavno mi te je educirati tebe i tvog kompića hitmanovicha. Vaša razmišljanja i "argumente" koje dajete su živa komedija :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12141
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2022, 23:56

Cons, rekao ti je da si junferica.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11398
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 10 Jan 2022, 00:04

U jebote, Cons je žensko :jawbreaker: zato i brani toliko transiće jer očito ima svoje neke perverzije u glavi. Al najjače kad kaže da je to kompleksna tema :lol: kkao što sam napisao nema tu ništa kompleksno kada znamo što je biologija i da muški imaju xy, a žene xx kromosome. Onda imaš muške koji postaju žene da bi bili prvaci u nekim sportovima o tome Rogan i ostali govore nepošteno jer kosti su im jače i dalje imaju snagu muškaraca. To je bolesni poremećaj i najveća stopa samoubojstava je upravo među transićima. Al opet bzvz pričam kad vidim tko je na njihovoj strani hitmanovich i cons tako da niš ne čudi :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 6981
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 10 Jan 2022, 00:45

ludi M ima seksualne fantazije na forumu, poziva rydera da mu nešto obriše sa čela
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11398
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 10 Jan 2022, 00:53

Ovaj hitmanovich je toliko nebitna osoba da je to za nepovjerovat da može postojat takav redikul :P humor na razini njegovih idola Šarića i sličnih :prayer:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 10 Jan 2022, 06:53

Michel wrote:
09 Jan 2022, 23:55
john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 17:55
Soooorrry, previše sam star da vjerujem u takve gluposti.
Nisi ti previše star, ti si previše zaslijepljena osoba sa nekim svojim uvjerenjima tko je tko na čijoj strani. Kog boli kurac tko je na čijoj strani ako je nešto istina. Al ovaj argument sorry previše sams tar koji cringe :facepalm:
john_constantine wrote:
09 Jan 2022, 19:30
Mah... rogan, regan ili kako već, meni djeluje poput idiota, a tako i djeluje. Neda mi se uopće raspravljati o tome s osobom koja površno gleda na takve teme koje se baziraju na muškim seksualnim fantazijama.
Kao što sam rekao ti pojma nemaš o samoj tematici kakve seksualne fantazije jel ti čitaš sebe ono što napišeš. Ti si toliko nesigurna osoba u sebi zato i jesi dalje junferica i taj stil baš zbog toga što stalno sereš o temama o kojima nisi niti malo istražio. Drugim riječima odavno si postao loš trol i zabavno mi te je educirati tebe i tvog kompića hitmanovicha. Vaša razmišljanja i "argumente" koje dajete su živa komedija :P
Problem je što mi se neda spuštati na tvoj nivo. Imam svoje mišljenje i mogu se raspravljati, ali čemu? Da ti se diže kurac jer u svojoj ugroženoj glavi misliš da si bolji?

U redu... samo mi se gadi čitati tvoje postove. I nema mjesta za kvalitetnu raspravu.
Michel puši karu.

Post Reply