Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 08 Jan 2022, 01:35

Nisam ga vidio na popisu ali francuz je što znači da je perveznjak. Jesi mu vidio ženu evo je
https://www.google.com/search?q=Brigitt ... 2&dpr=1.25

Ima 68 godina, a Macron ima 44, oženio ju je 2007 godine prije 15 godina kad je on imao 29, a ona 53 isto ima teorija da je ona muško, rođena kao muško. Ali meni je najstrašnije ova nova žena od Billa, Melinda Gates. Pravu Melindu su ubili i zamijenili je sa transićem.

Prava Melinda
Image

Lažna Melinda
Image

World is staged, što prije prihvatite bit će vam lakše :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 08 Jan 2022, 10:07

I ti stvarno vjeruješ u takvo sranje? :mrgreen: Još veća glupost od ravne zemlje
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 08 Jan 2022, 13:56

john_constantine wrote:
08 Jan 2022, 10:07
I ti stvarno vjeruješ u takvo sranje? :mrgreen: Još veća glupost od ravne zemlje
i ti si sa 16 u svašta vjerovao
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 15:53

Majko mila, ovaj puko.Po tebi su sve poznate ličnosti bile tokom života drugi spol.

Jel pričaš maloj iz štale te priče?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 08 Jan 2022, 16:47

Normalno da nisu sve ali dosta tih poznatih jesu pa dobro je poznato da je Michelle Obama muško transić kao i ova Melinda vi mi zbilja želite reći da ova Melinda na drugoj slici je ženska osoba :lol:

World is staged, čim prije prihvatite bit će vam lakše. Mislim stavljao sam već dosta linkova o tome na raznim temama ali očito vas ne zanima pa onda ni ne komentirajte kada niste istražili. Preporučujem vam da i dalje živite sa ružičastim naočalama i da dalje mislite kako je svijet jedno divno i lijepo mjesto gdje nema ratova, siromaštva, zavjera, korupcija. Jebote, zavjere se događaju svakodnevno, razno razne afere izbijaju sa političarima, prije koju godinu se otkrio taj pedofilski otok ali vama i dalje ništa nije čudno :rolleyes:

Sve vam je pred nosom predstava za javnost evo recimo ovaj set od Ellen izgleda identično kao epsteinov otok https://imgflip.com/i/4ankh8

Shvaćate, to oni namjerno stavljaju predictive programima ismijavaju nas obične ljude koliko smo glupi i koliko smo u snu barem vi neprobuđeni ajd za ryders znam da vjeruje u dosta tih stvari ali ti cons si jednostavno u snu i dalje spavaš. Spavaj i dalje, laku noć.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 08 Jan 2022, 16:54

hitman_4 wrote:
08 Jan 2022, 13:56
john_constantine wrote:
08 Jan 2022, 10:07
I ti stvarno vjeruješ u takvo sranje? :mrgreen: Još veća glupost od ravne zemlje
i ti si sa 16 u svašta vjerovao
Za 16 godina nisam niti u Boga vjerovao
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 08 Jan 2022, 16:55

Michel: a koja je poanta ili smisao toga? Hoćeš reći da transeksualne osobe nisu ljudi?
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 18:59

john_constantine wrote:
08 Jan 2022, 16:55
Michel: a koja je poanta ili smisao toga? Hoćeš reći da transeksualne osobe nisu ljudi?
Uuuuuuuu sad si najebo!
Image

Image

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 18:59

A onda je i Angela Merkel transić.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 08 Jan 2022, 22:17

john_constantine wrote:
08 Jan 2022, 16:55
Michel: a koja je poanta ili smisao toga? Hoćeš reći da transeksualne osobe nisu ljudi?
Ne znam otkuda takvi zaključci ali poanta je nemoral i blud, nakaradnost, sodoma i gomora. Naravno da u normalnom društvu transići nisu nešto normalno koliko god se oni ili one predstavljali da je normalno pa za razliku od homoseksualizma (isto nešto nenoramlno) ovo je barem priznato od znanstvene zajednice da transeksualnost nije normalna jer usprkos svim operacijama koje ti ljudi imaju, oni ne mogu promijeniti BIOLOGIJU jer mi muški imamo XY kromosome dok ženske imaju XX kromosome i sad zamisli neka ženska želi postat muškarac. On će to postat pomoću operacija i ličit će na muškarca, ali činjenica će i dalje ostat da BIOLOŠKI ona je i dalje žena zbog XX kromosama. Isto vrijedi obrnuto. Jel ti znaš da najviše samoubojstava ima među transićima. Pa nije to slučajno, to su nesretni ljudi. Njima jednostavno treba pomoć ali danas se o tome ne priča već se samo promovira.

Poanta svega je dragi Cons da su svi moćnici sotonisti i pedofili i uopće ne treba biti čudno da ih onda zanima homoseksualnost i transeksualnost da unište brak, i promoviraju svoje boleštine. To je 21. stoljeće plus transhumanizam. To je valjda svakome očito da se promovira što god okreneš. I opet ponavljam, pogledaj samo ovu drugu Melindu, to nema jebene šanse da je ženska osoba.

Evo još za tebe nešto
Image
Lijepo društvo, zar ne? Otvori oči, ne treba te uopće biti sram vjerovat u ovakve stvari, pedofilski biznis i sve što oni promoviraju je stvarno i to se događa no oni drže mainstrem medije zbog kojih prave i stvarne vijesti ne dolaze do malog čovjeka, a većina ljudi gledaju mainstrem medije i stvaraju svoje mišljenje na temelju toga. Normalno da ovvakve stvari nećeš tako vidjeti jer ne ide njima u prilog. I zapamti, to su ljudi koji imaju milijarde na računu, zar zbilja misliš da je njima stalo do nas. Ja shvaćam da u neke stvari ne vjeruješ i ok ali kad govorimo o ovim realnim zavjeravama, to je toliko očito da je istina.


Na vedriju stranu ono što mi je zbilja izmamilo smješak danas Pogrebnik 3 napokon fibra izdala :supz:
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/po ... janac/754/
John_Ryder wrote:
08 Jan 2022, 18:59
A onda je i Angela Merkel transić.
Neznam za nju iskreno nisam je dovoljno istraživao ali ono što znam da je povezana sa Hitlerom.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 08 Jan 2022, 23:52

Boris Nikolić, naš čovik!
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 09 Jan 2022, 09:43

Mislim da je promjena spola i transeksualnost kompleksna tema da bi se tako razmišljalo. Naročito na temelju vjere i bluda.
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 09 Jan 2022, 11:24

Kao ovi/ono/ovo šta su Matrix napravili. Prvo je jedan bio muško pa žensko, ovaj drugi žensko pa mužko, tako da ja više nezna tko je šta, kompleksno.
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 09 Jan 2022, 13:06

John_Ryder wrote:
09 Jan 2022, 11:24
Kao ovi/ono/ovo šta su Matrix napravili. Prvo je jedan bio muško pa žensko, ovaj drugi žensko pa mužko, tako da ja više nezna tko je šta, kompleksno.
Nikad nisi igrao WOW? Tamo ti je 90 % ženskih avatara muško
Michel puši karu.

User avatar
hitman_4
Posts: 6998
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 09 Jan 2022, 15:42

promjena spola je dobra stvar za budućnost
Image

Image

Image

Post Reply