Hrana i Pića

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hrana i Pića

Post by john_constantine » 04 Feb 2013, 05:58

e tko jede žitarice ujutro? Mislim, dosadio mi je doručak kakav inače imam, a ne mogu jesti onu drugu hranu kao paštete i slično jer ili nema kruha ili nemam volje jesti takvu hranu u 5 ujutro...

Zanima me koja je dobro pakovanje? Mislim, toliki je izbor tih pahuljica, žitarica i što sve, cornflakes i slično da ne znam što kupiti.
Michel puši karu.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Hrana i Pića

Post by GreenHornet » 04 Feb 2013, 15:42

ja jedem fitness u kombinaciji sa onima iz dm-a bez secera,sa puno voca...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Hrana i Pića

Post by Josef K » 04 Feb 2013, 15:56

Voćni jogurti ujutro :tonqe:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Hrana i Pića

Post by Asfodel » 04 Feb 2013, 21:57

john_constantine wrote:Zanima me koja je dobro pakovanje? Mislim, toliki je izbor tih pahuljica, žitarica i što sve, cornflakes i slično da ne znam što kupiti.
A ono, koje god. Kupi više tipova i kombiniraj. Ja imam više velikih staklenki u kojima su izmješane vrste (redovno bude cornflakes i neki okruglići, što čokoladni, što neki valjda medeni i tako). Usput i fora izgleda dekorativno, lol.. Moš unutra ubacit i sušenih grođica i raznih gluposti.
I poslušaj Greenov savjet što se tiče šećera
(da bar i ja mogu, ali to je za moj organizam kulinarski mazohizam per se :lol: )
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Hrana i Pića

Post by hitman_4 » 04 Feb 2013, 22:09

ovo
SpoilerShow
Image
Image

Image

Image

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Hrana i Pića

Post by Wendigo » 12 Feb 2013, 11:11

Ja sam si kupio one "zdrave" koje podsjecaju na piljevinu sa susenim vocem.
To mi je jestivo jedino sa vocnim ili obicnim jogurtom ali jbga, moram skinuti dosta kila pa moram malo i patiti tamo gdje sam najranjiviji - hrana. :)

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hrana i Pića

Post by copycat » 02 Mar 2013, 17:42

john_constantine wrote:e tko jede žitarice ujutro? Mislim, dosadio mi je doručak kakav inače imam, a ne mogu jesti onu drugu hranu kao paštete i slično jer ili nema kruha ili nemam volje jesti takvu hranu u 5 ujutro...

Zanima me koja je dobro pakovanje? Mislim, toliki je izbor tih pahuljica, žitarica i što sve, cornflakes i slično da ne znam što kupiti.
Ja jedem zobne mekinje (ne pahuljice) lanene sjemenke (zbog probave) kefir (punomasni vindija kefir jer još uvjek sadrži kefirovu kulturu) + banana (ili bilo koje sitno sušeno voće, malo ne previše) + par badem. I onda si izđusam (na juicer "đuseru" sok od: mrkve, jabuke, kivi, jabuka i limun)

I kada mi sve dosadi onda promjenim na:
panceta, jaje kuhano u vodi (poached egg) povrće razno svježe sitno rezano i dinstano na maslinovom ulju.
i onda još sto stvari... jedem doručak takvo kakvo mi je to jutro na raspolaganju


moj muž jako voli Gran Cereale vočni i potvrđujem da mi je ovaj najdraži (jest skuplje ali fino je) kada sam jela ovake stvari
SpoilerShow
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Hrana i Pića

Post by Andrej » 02 Mar 2013, 21:32

Ti bi žitarice ujutru a? a? a?
Pusti ti, žitarice su za zečeve, koze, mravojede i ostalu živinu!!!
Ti si muško! Treba da jedeš 15 jaja sa pola kile slanine(ali one sapunjare) za doručak! :partyman:
Ali ako si baš zapeo ima recept i za tebe! :shock:

200 gr žitarica
2 dl pive (za prelivanje umesto mleka ili jogurta)
1dl rakije za aromatizovanje!!! (ako ti je voćni dan - kajsijevača, dunja ili šljiva)

Sve to lepo umešaš i dok jedeš - piješ Red Bull.

Posle ovakvog doručka - zbog neuračunjivosti, garantovano na sudu dobijaš 60% smanjenje kazne za svako krivično delo koje počiniš tog dana.
Ukusno i korisno!
We're all mad here...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Hrana i Pića

Post by elrania » 02 Mar 2013, 21:37

kupila si oreo kekse konačno da probam i wow - nisam očekivala da će mi biti OVOLIKO loši.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Hrana i Pića

Post by Decadentor » 02 Mar 2013, 21:50

elrania wrote:kupila si oreo kekse konačno da probam i wow - nisam očekivala da će mi biti OVOLIKO loši.
haah mene ne privlace ni najmanje, uvjeren sam da su isti ko klasicni keksi na tu foru samo 5 puta skuplji
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hrana i Pića

Post by copycat » 02 Mar 2013, 21:52

elrania wrote:kupila si oreo kekse konačno da probam i wow - nisam očekivala da će mi biti OVOLIKO loši.
Kupi "oreo kekse" ali one koje su bez glutena žuta kutija... jeben!!! cijena je tu negdje kao i oreo keksi, možda su malo skuplji, ali su 100% bolji

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Hrana i Pića

Post by elrania » 02 Mar 2013, 21:54

ma ja više nisam znala kaj da si slatkog uzmem pa reko ajd da probam ovo konačno...i fuj. šteta para.
bolji su mi sto puta oni bugarski, rumunjski, čiji god keksi na sličnu foru.

@copycat: nisam nigdje vidjela takve, al budem ih zaobišla. nisam neš luda za slatkim pa ima šanse da mi ni ovo neće bit neki spektakl. drugi put samo provjereno - kinder čokolade.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hrana i Pića

Post by copycat » 02 Mar 2013, 21:59

elrania wrote:ma ja više nisam znala kaj da si slatkog uzmem pa reko ajd da probam ovo konačno...i fuj. šteta para.
bolji su mi sto puta oni bugarski, rumunjski, čiji god keksi na sličnu foru.

@copycat: nisam nigdje vidjela takve, al budem ih zaobišla. nisam neš luda za slatkim pa ima šanse da mi ni ovo neće bit neki spektakl. drugi put samo provjereno - kinder čokolade.
ma ja jako malo slatko jedem tako da u 90% slučajeva sve sama radim jer ne jedem rafinirani šečer a umjesto njega stvaljam u svemu med.
Mislim da sam zadnji put kupila te kekse u DM-u i/ili u mercatoru
uglavnom ih kupujem kada sam preljena da pečem nešto slatko a jede mi se taj tjedan, ali su super

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Hrana i Pića

Post by elrania » 02 Mar 2013, 22:02

meni je sve to kupljeno/pečeno postalo nekako preslatko pa sad prebirem, a nisam ni s onim što mi je prije valjalo jednako zadovoljna.
još mi najviše od svega paše uzet neko voće, trudim se toga što više držati.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hrana i Pića

Post by copycat » 02 Mar 2013, 22:04

pa da to je ipak bolje.
Moram priznati da čak 80% tamna čokolada mi je dovoljno slatka :)

Post Reply