Zanimljive anegdote

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Zanimljive anegdote

Post by Alastorus » 18 Apr 2011, 17:13

Ovo je bio neki 5.mjesec :Đ
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
sandi
Posts: 1332
Joined: 16 Nov 2008, 23:56

Re: Zanimljive anegdote

Post by sandi » 18 Apr 2011, 18:43

Tako smo i mi jednom usli u krivi vlak...vracali se s nekog koncerta i nakon dugo vremena skuzimo da smo usli u brzi vlak za beograd...i onda vlakovođa zaustavi vlak specijalno za nas negdje u nekoj pripizdini, tamo naravno pustoš živa, nigdje nikog...al bilo nam dobro, kad je ekipa dobra i ima se cuge...
Jebem skoro svaki dan...skoro jučer, skoro prekjučer...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 04 May 2011, 19:31

ne radi se o anegdoti,vec o vrlo zanimljivom izlasku,tj. okruzenju gdje sam bio...
prosli mjesec sam boravio u zg par dana,isao posjetit rodicu koja je tu udata i bas ono u tur.razgledavanje,bez izlazaka i opijanja(jer imam mamurluke koje ne bi pozelio neprijatelju) :mrgreen:
ipak,jednu noc malo zaruzio s frendovima,a bilo je tek oko 9,pa predlozim da podjemo u neku birtiju na cajke;gdje ranije pocinje...i tako me odvedose u "mozak 3" u neko naselje ili sto je vec "trokut" :zubifale:
kafic jako dobro ureden,dvije konobarice (romkinje?) AVIONI,ali likovi okolo.
đir bg kriminalaca 90˙,u trenirkama,manje vise svi mrki,samo sute,piju i ne reagiraju na glazbu.dva najpijanija lika bacaju novcanice od 10 i 20 kn,jedan u zanosu stavlja upaljenu cigaru u usta i vrti,a drugi se lupa sakama u glavu.svaka pjesma je posvecena "brku u zatvoru" :lol: pjevac žnj kategorije,svaku pjesmu pocinje sa "evo za 2 prijatelja na sanku",na sto mu oni davaju pare a onda nastavi"...i za ostale u kaficu" :zubifale: pevaljka cca 2 m... :mrgreen: e da,jedan lik par stolova dalje masu,masu na freddya podsjeco,ne bi se zakleo da nije on bio... :mrgreen:
ma masu je scena bilo,tko ce se sjetit,sto je jedan prijatelj kome sam prepricao rekao "taj kafic je spoj kusturice i ritchia" :lol:
btw taj kafic ima svoj "show" po imenu "mozaik trazi zvijezdu" :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zanimljive anegdote

Post by John_Ryder » 04 May 2011, 19:34

Trebo si ić u nec,tamo se pištoljima i bombama maše :lol:
Image

Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 04 May 2011, 19:37

John_Ryder wrote:Trebo si ić u nec,tamo se pištoljima i bombama maše :lol:
Spomenuli su mi neko mjesto gdje je sansa 50% da ziv izades otamo... :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Zanimljive anegdote

Post by John_Ryder » 04 May 2011, 19:39

GreenHornet wrote:
John_Ryder wrote:Trebo si ić u nec,tamo se pištoljima i bombama maše :lol:
Spomenuli su mi neko mjesto gdje je sansa 50% da ziv izades otamo... :mrgreen:
Ili nec ili boa :lol: mafija brate mafija
Image

Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 04 May 2011, 19:40

John_Ryder wrote:
GreenHornet wrote:
John_Ryder wrote:Trebo si ić u nec,tamo se pištoljima i bombama maše :lol:
Spomenuli su mi neko mjesto gdje je sansa 50% da ziv izades otamo... :mrgreen:
Ili nec ili boa :lol: mafija brate mafija
a bugsy u dubravi? :zubifale:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 20 May 2011, 11:26

sinoc sam mozda bio svjedok demonske opsjednutosti gosce u apartmanima...ili nesto slicno... :roll: stvarno sam se svega nagledo´ u zivotu ali ovo... :o iako je vjerovatnije da je cura sizofrenicarka;dan prije su isle u međugorje,a jedna od njih je nesto vraga oko ove spominjala...vise,kad se vratim s treninga... :|
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Zanimljive anegdote

Post by elrania » 20 May 2011, 11:32

može svakako više.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 20 May 2011, 14:07

Sad kad su se skroz slegli dojmovi mislim da nije bilo nista paranormalno,vjerovatno je rijec o psih. poremecaju ali eto,svejedno da napisem...
Doslo je 10 Irkinja (na kraju ih se 15 prosvercalo u apartmane),7 starijih i 8 mladih.Poslije su nam drugi,normalni gosti Irci rekli da se to radi o nekoj vrsti roma u njih.Dan prije su u Medugorju bile,pa mi je u trenutku palo na pamet da je ova isla na egzorcizam ili sta vec posto su vraga spominjali u kontekstu s njom. :rolleyes:
Od 4 sata popodne su te mlade radile probleme,zvonile na vrata,vristale po ulici,zezali ljude putem,krali po butigama (nesretne majke placale ukradeno,jednoj pozlilo) da bi u neke ure 6 mladih poslo spavati,a 2 su ostale piti.Radile probleme u obliznjem kaficu,konobar umalo policiju zvao,prevrtale stolove,lomile case.Uglavnom,dosle su u apartmane i pocele vristati,mama ih otisla upozoriti i shvatiola da ih se 5 vise prosvercalo.Rekla da trebaju napustit apartman.U tom trenutku,jedna od njih pocne iz cista mira mlatiti curicu (frendicu svoju) od 10 god koja je spavala bezbrizno.Gledao sam lokalne mma borce od 120 kg kako se tucu,vrlo jebene mangupe,ali sve je to kurac za snagu koju je ova imala.5 zena 30 kg teze od nje joj nista moglo nije.Maloj je na kraju pocupala kosu,slomila zub,ozlijedila oko...Jednostavno,bas snaga kao s clipova o egzorcizmu.Uz to je urlikala tako da nesto jezivitije u zivotu cuo nisam.U tom trenutku se dogodilo nesto sto ne mogu opisati.U nekih pola minute je 6-7 puta pala u nesvijesti ili sta vec,ali nije padala na pod, nego bi se blizu poda kad bi bila opet gore odbila.Znam da necete skontat,ali jednostavno ne mogu opisat to sto sam vidio.Nakon toga je sakom razvalila štok od vrata. :rolleyes: I nastavila lomit uz ludacke krikove,ako ste slusali audio egz. od Annaliese Michaell-slicno tome.Na kraju je njih 10 skocilo na nju i jedva je obuzdalo.Jos je neljudski urlikala dok policija dosla nije.Uzas bas.Vidao sam pijane ljude,ljude na raznim teskim drogama,ali ovo je bilo jednostavno nesto vise.Vjerovatno je cura sizofrenicarka,makar mi je par frendica joj iza tvrdilo da nije bolesna niti da drogu uzima.A bogme nije ni zivcani slom bio.Nisam vam ni 10% uspio docarat sto je to bilo,bez imalo sumnje,naj jezovitija stvar koju sam dozivio.

edit:usprkos svemu,kad vratim film,zanimljivo "hrvanje" sa 15 polugolih milfica/barelylegal irkinja... :mrgreen: :mrgreen:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Zanimljive anegdote

Post by elrania » 20 May 2011, 14:25

auf =/
što je govorila? jel bilo psovanja i vrijeđanja?

ovaj egzorcizam mi je valjda tema tjedna, kud god, uvijek se izrodi nekako.
evo, nedavno sam iz prve i iz druge ruke slušala direktne opise samog procesa istjerivanja + utvrđivanja simptoma. naravno, naglasilo se da se otprilike jednog na sto uzima kao nekoga tko zaista proživljava medicinski nerealne simptome i stanja i da se nakon svih mogućih med. obrada tek ide na religiozno područje. no što sam htjela reć, sve što si naveo je među standardnim opisima bolesti opsjednutosti. naravno, ima tu još bizarnijih i nerazumljivih detalja, ali ovo je svejedno dovoljno uznemirujuće samo po sebi.

nisu više kod vas?


btw, ne bi išla u međugorje na egzorcizam. možda neko duhovno obnavljanje samo.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 20 May 2011, 14:32

Nije stala vrijeđati. :mrgreen: Nesto je i Isusa spominjala,tu sam se najvise najezio... :jawbreaker:
Dosla policija i hitna,odveli je na psihijatriju,majka joj,koja nije puno od nje bolja, posla s novcanikom,bice kome dala kuvertu i pokupila je...Check out su se oko 5 ujutro.Ostale su u 7 posle.Prije toga su se posvadale,jer su rekle da je ovo tko zna koji put da ih brukaju i prave probleme.
Cijeli dan razmisljam kako je toj nesretnoj curici bilo,dijete je spavalo 5-6 sati da bi je prijateljica probudila mlateci je. :( Nece lako sebi doci sigurno. :(
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Zanimljive anegdote

Post by elrania » 20 May 2011, 14:36

dakle, nema ih više kod vas? e, a baš sam htjela da probaš nešto izvest s nekim simbolima, jer me živo zanimalo to oduvijek. malo zajebavam, al ima i nekog smisla, no ajd, sad kad niš od toga, šteta...

a i užas za cijelu situaciju. ne znam koliko vedro uooće gledati na budućnost i jedne i druge.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Zanimljive anegdote

Post by GreenHornet » 20 May 2011, 14:40

elrania wrote: e, a baš sam htjela da probaš nešto izvest s nekim simbolima
aha,mogao bi probati...ali bi ponio oruzje sa sobom... :mrgreen: samo bi mi jos falilo da joj se glava okrene,zavrsio bi na psih. dozivotno... :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Zanimljive anegdote

Post by elrania » 20 May 2011, 14:44

ma bio bi vjerojatno ok, al ak npr zaista pokazuje odbojnost orema religioznim simbolima (koliko god ovo sad ekstremno filmski i bapski zvučalo), nešto se događa. i ovo bi bila jedinstvena prilika isprobati jel funkcioniraju simboli drugih religija.
to ne znaju ni ovi u svećenstvu i nikom nije valjda palo ni na pamet probati u tim situacijama.

drugi put ak dođu, znaš što ti je činiti!!! :lol:

Post Reply