Muški kutak

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 16 Aug 2012, 18:50

Andrej wrote:
GreenHornet wrote:iskustva, veze sa razvedenom,koja djecu ima?
Pa zavisi koliko ima godina. Samo se pomiriš u startu da nisi ti taj koji je u centru pažnje i ok. Ako nisi za nešto ozbiljno, pazi da joj ne traumiraš klince nekim predstavama pred njima.
Mladja par mjeseci.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Muški kutak

Post by Andrej » 18 Aug 2012, 08:23

Ma šta te briga, ako je za - udri :ANAL: :lol: Dovoljno je odrasla da sama procenjuje šta želi :D
We're all mad here...

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 19 Aug 2012, 11:20

moram priznati,da mi je u 2 izlaska,pruzila dvije najbolje veceri ovo godine... :zubifale:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Muški kutak

Post by Wendigo » 19 Aug 2012, 13:32

a meni se pak jedna nakon 2 dejta koja su super prošla ne želi javiti na telefon, poruku, chat, kurac palac... onak, kao da uopće ne postojim, wtf? :O
inače, radi se o curi koja ima 27 godina, nije neko dete balavo.
ma.. nabijem ja taj ženski sjebani mozak... danas je stvarno nemoguća lutrija upoznati neku normalnu koja zna što želi i nema propuh u lubanji.
i sad poučen višegodišnjim iskustvom i raznim XY situacijama, počinjem vjerovati da je 90% žena glupo ko kurac što se tiče emotivne stabilnosti i zrelosti.
mislim da bih si lakše našao partnera da sam gay, jer ovo je jebena katastrofa što mi se događa zadnjih par godina.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Muški kutak

Post by metallicat » 19 Aug 2012, 15:36

Wendigo wrote:a meni se pak jedna nakon 2 dejta koja su super prošla ne želi javiti na telefon, poruku, chat, kurac palac... onak, kao da uopće ne postojim, wtf? :O
inače, radi se o curi koja ima 27 godina, nije neko dete balavo.
ma.. nabijem ja taj ženski sjebani mozak... danas je stvarno nemoguća lutrija upoznati neku normalnu koja zna što želi i nema propuh u lubanji.
i sad poučen višegodišnjim iskustvom i raznim XY situacijama, počinjem vjerovati da je 90% žena glupo ko kurac što se tiče emotivne stabilnosti i zrelosti.
mislim da bih si lakše našao partnera da sam gay, jer ovo je jebena katastrofa što mi se događa zadnjih par godina.
to ti vjerujem, ni ja često ne razumijem žene. nadam se da će ti krenut :|
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Asfodel » 19 Aug 2012, 16:02

metallicat wrote:
Wendigo wrote:a meni se pak jedna nakon 2 dejta koja su super prošla ne želi javiti na telefon, poruku, chat, kurac palac... onak, kao da uopće ne postojim, wtf? :O
inače, radi se o curi koja ima 27 godina, nije neko dete balavo.
ma.. nabijem ja taj ženski sjebani mozak... danas je stvarno nemoguća lutrija upoznati neku normalnu koja zna što želi i nema propuh u lubanji.
i sad poučen višegodišnjim iskustvom i raznim XY situacijama, počinjem vjerovati da je 90% žena glupo ko kurac što se tiče emotivne stabilnosti i zrelosti.
mislim da bih si lakše našao partnera da sam gay, jer ovo je jebena katastrofa što mi se događa zadnjih par godina.
to ti vjerujem, ni ja često ne razumijem žene. nadam se da će ti krenut :|
Za ovo podvučeno potpis, šteta što imaš taj peh da baš nabasaš na takve
Skroz razumijem rage, jer je u mojoj okolini tako s muškarcima... al ne po pitanju nezrelosti i propuha, nego podlosti i dvoličnosti.

Al bit će.. sve je to peh koji će jednom morati proći :)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 19 Aug 2012, 17:03

suosjecam s wendigom. :(
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Muški kutak

Post by Scarface » 19 Aug 2012, 23:56

Kat tad će doć Wendigo. :wink:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Muški kutak

Post by Andrej » 20 Aug 2012, 05:01

Wendigo wrote:a meni se pak jedna nakon 2 dejta koja su super prošla ne želi javiti na telefon, poruku, chat, kurac palac... onak, kao da uopće ne postojim, wtf? :O
inače, radi se o curi koja ima 27 godina, nije neko dete balavo.
ma.. nabijem ja taj ženski sjebani mozak... danas je stvarno nemoguća lutrija upoznati neku normalnu koja zna što želi i nema propuh u lubanji.
i sad poučen višegodišnjim iskustvom i raznim XY situacijama, počinjem vjerovati da je 90% žena glupo ko kurac što se tiče emotivne stabilnosti i zrelosti.
mislim da bih si lakše našao partnera da sam gay, jer ovo je jebena katastrofa što mi se događa zadnjih par godina.
Imao sam sličan stav o ženama činio me je sve mizernijim i ogorčenijim. Onda sam ukapirao da je problem u meni jer očekujem bilo šta.
Nema ništa gore nego kad očekuješ da neko pored tebe zreo, da razmišlja i da ima osećaj za još nešto osim svog dupeta i potreba. Više ne očekujem apsolutno ništa.
Ali nisu samo žene krive. To je 50%-50% odgovornost. Koliko njih je pojebano, iskorišteno pa šutnuto bez pozdrava a da su pritom želele više, nije ni čudo što su danas postale hladnokrvne mašine.
Ubeđen sam da bi odnosi bili drugačiji da ne živimo u zemljama gde si 24 sata dnevno pod stresom, gde razmišljaš hoćeš li i sutra imati posao ili šta da jedeš.
Sva ova sranja od ratova, nemaština i konstantnog jebanja u mozak od strane političara, moraju da ostave trag u odnosima među polovima za narednih 5 generacija.
Instant posao, instant hrana, instant kafa i jebane instant veze.
We're all mad here...

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Muški kutak

Post by Wendigo » 20 Aug 2012, 08:16

Ma kuzim, da.. Samo sto mi ide na jetra to sto imam ocekivanja iz ocitih razloga, kao u ovom slucaju i onda okrene na ovakvo sranje. Normalna stvar da popizdim i razocaram se.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Muški kutak

Post by Scarface » 21 Aug 2012, 15:05

Niko ni u šta ne može danas bit siguran, ništa ne možeš zaokružit i reć "ovo je sasvim sigurna stvar i nema nazad". Itekakav krvav trud, odricanja i nenormalne žrtve su potrebne da bi se ostvarila kvalitetna veza, ne samo ljubavna. Triba virovat i triba imat nade, sve ostalo je kvaliteta tvog karaktera i moral, savjest koja te vodi u životu. I po osobnim uvjerenjima, nagrada stigne dobre, kad tad, ka i kazna loše (pri tom mislim na ljude koji su po svojim djelima takvi, naravno da ništa nije crno bijelo). Samo ne uvik kad mi mislimo da oće.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 20 Oct 2012, 18:45

zadnja dva mjeseca sam proveo u najljepsoj vezi do sada...i najljepsoj situaciji opcenito koja mi se dogodila ove godine...prestao sam gledati proslost ocito;kad se uzme u obzir da je razvedena i da djecu ima...jebiga,nismo vise skupa,ali eto...rekoh da javim posto sam pocetkom ljeta tu pisao,da itekako proslost gledam :zubifale:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 18 Feb 2013, 10:59

Image
:oops: :tonqe: :tonqe: :twisted:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Muški kutak

Post by John_Ryder » 18 Feb 2013, 18:12

lol ?
Image

Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 18 Feb 2013, 19:09

ma od jedne cure su... :lol: a znam da si i ti spominjao sarene carape,pa... :lol:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

Post Reply