Muški kutak

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Muški kutak

Post by john_constantine » 25 May 2012, 20:39

GreenHornet wrote:
john_constantine wrote:
Kada sam bio kreten od 20 godina, onda sam prošao tu fazu. .
Ja sam 20 god nisam imao te probleme,ja sam postao sa 23-24 kreten. :lol:
ma nije 20, nego baš 23 - 24. Ona je imala 20. :mrgreen:
Michel puši karu.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 20:47

vidis,recimo-moji su poprilicno bogati,ali ja mrzim sponzoruse.recimo,ja se time ponosim. :mrgreen: jer 99% tih imucnijih vodaju okolo kurvice;i objektivno-ja im se u isto vrijeme smijem i zalim ih.iako,jedan frend mi vazda govori "kad polozis vozacki i pocnes voziti sto su ti starci kupili,bas me zanima hoces li i ti vodati sponzoruse" :lol: ja sam uvjeren da necu...za "zabavit se"-zasto ne,ali za vezu-mislim da nema teorije!najzalosnije u svemu je sto je taj frend vec dugo ozenjen-i on mi tako govori!to ti je dokaz kakve su cure danas.cast iznimkama.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Muški kutak

Post by john_constantine » 25 May 2012, 20:58

ma dobro, to razumijem za sponzoruše makar mi se ne dopadaju ta kategoriziranja... Ma kvragu, zar bi svaka cura trebala biti djevica marija, a mi muški ševimo što god vidimo? Bullshit. Žena imala deset partnera, to je šok, drolja i što sve. A kada je muškarac imao deset partnerica, onda je jebač, pohvala... ma sranje.

Bar znaš da ima iskustva u krevetu, a prošlost je prošlost. Zabavljala se i odlučila se smiriti jer je našla pravoga. Ma jednostavno postoji ono dobra prava cura...

ajde, kvragu, iskreno, da mi ova djevojka nije imala loših iskustava u prošlosti, loše bivše dečke, neke komplekse oko izgleda i završenu samo srednju, da je baš pravi seksi komad, sigurno me ne bi uopće niti pogledala, bez brige. Kao što su radile sve te koje su se smatrale previše ponosnom, uobraženom ili bahatom da bi uopće imala kontakta samnom. Kako se samo usuđujem pomisliti da bi htio imati nešto s njima? Ona je sada samnom i sada ju konačno drži za ruku dok hodamo po gradu....

Jbg, istina je da je društvo danas usrano, seru po državnoj maturi, a piti pet litara bambusa i gemišta znaju. Ali da ne postoji baš ono dobra djevojka koju možeš prihvatiti, poštovati i voljeti, ne vjerujem. Samo treba jednostavno smanjiti kriterije...
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Muški kutak

Post by john_constantine » 25 May 2012, 21:07

e to za djecom... ma komentiramo tako, zajebaju me i slično na poslu, zar ja ne volim djecu? Pa... zapravo i ne. Ok, bebe su mi slatke i to, ali ono, djeca... u mcdonaldsu, jbt. Vani sada kraj prozora... svugdje uokolo, gdje samo šeću kao navijeni, bez kontrole, na rubu opasnosti i što sve... Ne, ne volim baš djecu. Samo neki kurac kriču, cvile, cendraju, stalno traže nešto i imaš brige za njima... :zubifale:

Ma i tipa ono... ja sam već prošao ta sranja za maltetriranjima, psihički i fizički od vrtića do posla. I ne pušim više te fore da mi se ispriča jer smo bili klinci. Ali ono, ja sam već par puta rekao da kada bi doznao da je netko zlostavljao moje dijete u školi, da bi jednostavno poludio. Napljuskao tog zlostavljača pred cijelim razredom makar završio u zatvoru, u novinama i što sve. Neka ga samo bilo tko proba taknuti, a ne da puštam da mi dođe krvavih ruka doma jer su ga učenici ispikli šestarima kao mene. A učitelji ništa...

Isto tako, našamarao bi staru babu koja mora imati nekakvu mrcinu od psa i ne može ju kontrolirati na povodcu. Ono, previše je tih napada psa na ljude i djecu. Pa da mi baba pušta da veliki pas prilazi mom djetetu u kolicima jer ju ne zna kontrolirati. Neka samo pokuša. Gdje je tu jebena kultura? Otkud ljudima pravo da prilaze psima nepoznatim ljudima i nepoznatoj bebi u kolicima? Zdrobim ja psu glavu nogom ako treba.

Eto, zato bolje da nemam djecu. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Muški kutak

Post by callac » 25 May 2012, 21:45

otišli ste u dubioze...
GReen, sam si rekao da imaš para i time si savršen kandidat za privući te sponzoruše, ali ima tu i paradoks: kako ćeš znati da je neka cura s tobom samo zbog para ili joj se stvarno sviđaš? jedino da nađeš jednako bogatu curu :lol: mislim, jebeš pare, jeble vas pare da se bolje izrazim! oduvijek sam mrzila to klasificiranje jer sam iz dost siromašne obitelji i uvijek mi je bio bed uopće pogledat nekog malo "bogatijeg" lika iako u moje vrijeme nisu ni postojale današnje sponzoruše. sve je to sranje, jadni ovi klinci, to će rast i raste u sve izopačenijem društvu..
A sa stavom koji ti u startu maš, da sve ženske tebe love radi novaca.. žalosno, možda istinito, al svejedno žalosno, bolje bit siromašan izgleda :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 21:54

mene love radi novca?!ja sam tako skroman da cesto cujem spike "kritizira sponzoruse jer si ih ne moze priustiti" :mrgreen: znaci,uopce se za mene ne zna. :lol: nesto si krivo skontala ocito. :mrgreen:
Last edited by GreenHornet on 25 May 2012, 22:28, edited 4 times in total.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Muški kutak

Post by Andrej » 25 May 2012, 22:04

Ma dok si mlad jebi sve što stigneš, boli te kurac jel ti daju što si lep ili bogat :lol: kad budeš odlučio da se ženiš, onda razmišljaj o tome zbog čega je s tobom.
We're all mad here...

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Muški kutak

Post by hitman_4 » 25 May 2012, 22:24

ajme koja rasprava :facepalm: ghornet zamaraš se glupostima.valjda nemaš pravih problema u životu,pa ih moraš izmišljati.toliko
Image

Image

Image

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 25 May 2012, 22:29

hitman_4 wrote:ajme koja rasprava :facepalm: ghornet zamaraš se glupostima.valjda nemaš pravih problema u životu,pa ih moraš izmišljati.toliko
pa,izmedu ostalog,nisam bas tip za miran zivot,a nazalost takav vodim,pa bice zato... :zubifale:
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Muški kutak

Post by Wendigo » 26 May 2012, 03:12

jebote. nema me 12 sati na forumu i vidim da je topic ošao u santa barbaru! :D
@ cat: deal :mrgreen:

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Muški kutak

Post by hitman_4 » 26 May 2012, 08:40

GreenHornet wrote:
hitman_4 wrote:ajme koja rasprava :facepalm: ghornet zamaraš se glupostima.valjda nemaš pravih problema u životu,pa ih moraš izmišljati.toliko
pa,izmedu ostalog,nisam bas tip za miran zivot,a nazalost takav vodim,pa bice zato... :zubifale:
skači bungee jumping.to će uvesti nemir na trenutak :zubifale:
Image

Image

Image

User avatar
Alastorus
Posts: 2761
Joined: 18 Apr 2011, 15:11
Location: Mount Pleasant Cemetery, Toronto,Canada
Contact:

Re: Muški kutak

Post by Alastorus » 27 May 2012, 08:38

Ak se netko misli ženit ja sam barjaktar i pjevam ko baraba okolo.
Now I lay me down to sleep, ​
Beside my bed, a Glock I keep. ​
If I should awake, and find you inside, ​
A Coroners van, will be your last ride. ​

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Muški kutak

Post by Ašow » 27 May 2012, 11:49

callac wrote:otišli ste u dubioze...
GReen, sam si rekao da imaš para i time si savršen kandidat za privući te sponzoruše, ali ima tu i paradoks: kako ćeš znati da je neka cura s tobom samo zbog para ili joj se stvarno sviđaš? jedino da nađeš jednako bogatu curu :lol: mislim, jebeš pare, jeble vas pare da se bolje izrazim! oduvijek sam mrzila to klasificiranje jer sam iz dost siromašne obitelji i uvijek mi je bio bed uopće pogledat nekog malo "bogatijeg" lika iako u moje vrijeme nisu ni postojale današnje sponzoruše. sve je to sranje, jadni ovi klinci, to će rast i raste u sve izopačenijem društvu..
A sa stavom koji ti u startu maš, da sve ženske tebe love radi novaca.. žalosno, možda istinito, al svejedno žalosno, bolje bit siromašan izgleda :lol:

Jebeš novac, ja ga mrzim i nikada ljude ne gledam po tome.
Nema smisla.
--------
Last.fm

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Muški kutak

Post by GreenHornet » 27 May 2012, 12:26

a gledaju samo "iskomopleksirani tatini sincici i kcerkice" koji u zivotu nisu podigli nesto teze od zlice...pun ih grad ovdje,prezirem to.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Muški kutak

Post by metallicat » 27 May 2012, 13:43

evo ja npr mislim da ne bi mogla bit s nekim ko je prošao pol grada (il meka :lol: ), to mi je baš odbojno. nemoram znat sve o nečijoj prošlosti, ali da je bilo pretjerivanja, ne hvala. naravno nikad ništa nije sigurno, to je moje trenutno mišljenje :mrgreen:
Asfodel wrote:@Cat - dogovorite se da budete zajedno ako ostanete samci u toj i toj godini, znaš onu foru :lol:
da da, kao u filmu :P :lol: ma nisu to loše ideje, da se osobe tako dogovore, nikad se nezna kako će ispast budućnost :mrgreen:
Wendigo wrote:jebote. nema me 12 sati na forumu i vidim da je topic ošao u santa barbaru! :D
@ cat: deal :mrgreen:
ajd ako misliš ozbiljno, ok, ako niš, bar smo se upoznali :lol: al recimo do moje 35-38 ''čekam'', onda dolazim :lol:
Image

Post Reply