Argument Deathmatch Arena

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11329
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Argument Deathmatch Arena

Post by Michel » 30 Dec 2017, 12:56

Ma slažem se da je prije na svakom forumu bilo više rasprava i da forumi što se tiče rasprava i broja korisnika pada, ali mislim da forumi nisu mjesto koje će izumrijeti već će taj pad samo stati i ostati na tome. To je nešto kao živi zid :zubifale: oni će uvijek imati svoju publiku, evo sad rastu, ali neće rasti stalno to će stat i uvijek će imati 10-12% jer se uglavnom obraćaju siromašnima. Forumi koliko god bili u tom nekom padu to će stat. Neće nestat. I uvijek će biti netko od starosjedioca koji će pisat pa će doći novi i ti novi će postat novi starosjedioci i tako ukrug.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Argument Deathmatch Arena

Post by olio » 30 Dec 2017, 13:21

Po meni Facebook i reddit uopce ne ubijaju forume.

Facebook je praktican, brza komunikacija. Ali nista nije slozeno, kaos je i tesko je doci do informacija koje su prije napisane. Pitanja se stalno ponavljaju i sve ide u krug.
reddit je za kratkotrajne rasprave, nakon toga sve ide u arhivu. Stalno se ponavljaju isto ista pitanja i informacije. Ali je pregledan i jednostavan.

Ovo dvoje je odlicno za opcu i trenutnu raspravu te opce i trenutne informacije.

Forum ce uvijek biti forum. Forum je po meni za specijalizirane stvari, siroke rasprave i na kraju izgleda kao jedna lijepo slozena wikipedija sa masu korisnih informacija. I u tome je najbolji.

Jos sam korisnik puno specijaliziranih foruma i njima nikad nije popularnost pala, iako iste zajednice imaju i podreddite i facebook.


Forum, reddit, facebook. Svatko ima svoju ulogu

Post Reply