Ženski kutak

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Ženski kutak

Post by Michel » 08 Feb 2013, 20:04

Hvala, hvala :P

Ma meni je to guilty pleasure kao i još neke stvari. Stvarno uživam u svemu tome i malo analizirati tako neke stvari.

wow, Dockery izgleda sjajno. I ženska je stvarno lijepa. Volim tako malo "grublja" lica. Ne znam kako da se tu izrazim :zubifale: pun pogodak za Golden Globes. Tako bi se trebala haljina zvati :D

Chastain definitivno najviše pratim.

Ni ja Zadrovu sliku ne vidim. :mrgreen:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 08 Feb 2013, 20:32

ne pratim događanja tipa globus i oskari, ali na portalima bacim oko na te oblekice. nisam luda za haljinama pa me zato valjda ni ne interesiraju pretjerano, ali bih izdvojila gotovo sve haljine Zuhair Murada, e to bih nosila (da imam para i da sam neki celebrity :mrgreen: )
posebno sam za ovom dotičnom bila luda, čak sam htjela replicirati za svoje vjenčanje, no ne bi mi stajala :facepalm:
SpoilerShow
Image
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 08 Feb 2013, 20:36

ja ovo nit pratim nit me zanima :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Ženski kutak

Post by Asfodel » 08 Feb 2013, 22:07

Mene, vjerojatno kao i dečke, to zanima zbog samog događaja, jer su haljine utkane u njegovu bit.

Daklem, kad se sve to spoji: najbitnije filmske dodjele/događaji (ljubav otkad znam za sebe, tu trpam i Emmy) + glumci (ne zanima me što su odjenuli pjevači i drugi šoubizeri na drugim svečanostima) + haute couture predznak (visoka moda kao simbol nedostižnosti, luksuza i rijetke prilike u kojima se može vidjeti nekoga da izgleda toliko sređeno. Recimo, konfekcijska moda me uopće ne zanima i ne znam što je u čijoj novoj kolekciji branda/trgovine te što je trenutno in. Da je Oscar takva casual priredba, gledala bih samo dodjelu). Kraće rečeno, ne treba se muško osjećati krivim što škica haljine, sve je to dio jedne ljubavi prema filmskom svijetu :vempajer: bar ja to tako vidim :D
callac wrote: posebno sam za ovom dotičnom bila luda, čak sam htjela replicirati za svoje vjenčanje, no ne bi mi stajala :facepalm:
SpoilerShow
Image
Pa da se natovariš na pete stajala bi ti kao manekenki :spankme:
I omg, guglala sam lika i skužila da sve te haljine inače znam i većinom su predivne :jawbreaker:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Ženski kutak

Post by copycat » 08 Feb 2013, 22:36

ja obožavam pratiti oscar svake godine i ako mogu ostajem budna.. ali posljednih 2 godine zaspnem prije nego što itko stigne na crveni tepih :facepalm:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 08 Feb 2013, 22:37

yes, ženskice se često odlučuju za njegove kreacije kad su te dodjele u pitanju.
kad smo se već dotakli mode, ja ju svakako ne pratim u smislu da ću bit pomodarka, znate da sam dosta antiprotivna :lol: i kad nešto postane ultra moderno, automatski mi je na no-no listi. ali volim odjeću, osobito traperice/hlače i vrećaste majice.
nekako sam mislila da ću kako starim početi nositi nešto "ženstvenije" tipa suknje ili haljine, ali ja zaista nisam taj tip osobe i vidi se iz aviona da mi je nelagodno u takvoj odjeći. i štiklama većim od 6cm.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Ženski kutak

Post by Josef K » 09 Feb 2013, 01:48

Ne znam zašto sliku ne vidite. Ugl, Eva Green :tonqe:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 09 Feb 2013, 18:12

isprobala sam sad pranje kose sa sodom bikarbonom. vidjela sam da se preporuča mix sa jabučnim octom, no nisam ga imala pa sam samo ovom dala šansu.
odlično je opralo kosu, skinulo sve naslage laka i pudera za volumen što sam natrpala tokom dva dana (bila je strašno suha na dodir) i lagano sam je posušila i malo oblikovala četkom i po prvi put u zadnja 2mj se nije naelektrizirala (hvala qrcu više), sjaj je tu, mekana, fina na dodir...
wohoo!

budem nastavila s ovim, probala još ružmarina ubaciti i tog octa kad se dokopam prirodnog.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 12 Feb 2013, 16:22

uzela neki 'pavelić proizvodnja' jabučni ocat dok čekam da vidim jel mogu nečiji domaći nabaviti i sad sam isprala kosu njime (400ml vode, 150ml octa), malo istrljala i posušila. pa ovo je predobro...
kosa se sjaji, mekana je, lako sam je oblikovala i nije se ni sad naelektrizirala (to bi bio glavni razlog zaš sam išla promati ovakvo pranje).
jedino kaj se kupaona luftala pol sata i još imam dojam da smrdi unutra i kaj mi je glava bila ko da imam salatu na njoj, sam je još malo maslinovog ulja falilo.
nisam ispirala vodom, neg sam je takvu s octom sušila i sad se ne osjeti niš kad je suha (provjerila s ukućanima!).

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 12 Feb 2013, 16:39

nekak mi je to puno ml za isprat kosu samo.. skup sport.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Ženski kutak

Post by Asfodel » 12 Feb 2013, 16:45

A ja sam govorila da je skup sport ispirati kosu toplom pivom za sjaj :lol: (nekad ajd)


Bafta red carpet loš brate, Marion mi najupečatljivija od ovih gown, a S.J.Parker od neobičnijih
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 12 Feb 2013, 18:55

hmh. 13kn, do 10 pranja; svaki drugi dan operem i izađe me oko 20 kn mjesečno.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 12 Feb 2013, 22:56

ja sam skužila da je ta mililitraža upotrijebljena za jedno ispiranje. greška u komuniaciji..
nego, kupila danas najdivnije čizme na svijetu. i definitivno naj uže koje sam ikad vidjela i imala :prayer: :prayer: spavala bih u njima koliko sam zaljubljena..
SpoilerShow
Image
slika im nije ni do koljena kakve su na nozi u živo.. ugrabila na sniženju za 414kn, a uopće nije bilo u planu kupovati bilo šta
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 12 Feb 2013, 23:08

pa da, jedno ispiranje - oko 100ml octa (dobro, sad sam 150 da bude malo više za prvi put) i 400ml vode, kak sam napisala. i litra me dura 20ak dana, ak mislim s tim svaki put ispirati.


odlične su čizme! i peta i prednji dio, visina...i super cijena!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 12 Feb 2013, 23:22

to kad ja krivo računam, a i mislila sam da je jabučni skuplji, nisam ga dugo kupovala :lol: super da si zadovljna, meni za sada takve kure ne trebaju, dovoljan je postao bilo koji blagi šampon, čak ni regenerator ne stavljam svaki put. nešto me uhvatilo maštanje o dugoj, tankoj, blago valovitoj kosi. mala iz reklame za Zaru je za sve kriva
SpoilerShow
Image
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply