Ženski kutak

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 24 Feb 2013, 19:16

Ni ne volim, i dalje, al nije frćkavo, samo je razbraušeno.. i definitivno planiram nositi ravni bob kasnije, ovo je međufaza jer ne znam što bih s kosom.. šiške su bile narasle ko lude, a užasavam se one "na stranu" frizure, ne znam zašto.. mislim da me je to i nagnalo na šišanje prošlo ljeto..
vidi se razlika između prirodne i farbane, nije strašno velika, ali da, tvoja vuče na sivkastije, dok je farbana kosa nešto zlatnije nijanse. sretno u izdržavanju, ako nemaš sijedih, svakao preporučam da se vratiš svojoj boji.
SpoilerShow
Image
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 24 Feb 2013, 19:28

kaj si tak ljuta? :D

ok je za promjenu, al ravniji je definitivno bolji!


čudno mi je ovo kod mene, jer mi je prije dok je bila samo moja boja znala dosta povuć toplije tonove. niš, čekat da skroz izraste i vidjet onda kak će reagirat sa suncem itd.
sijedih zasad nisam primjetila po ovom izrastu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Ženski kutak

Post by callac » 24 Feb 2013, 19:35

lol, ovo nije moja ljuta faca, ovo je samo ozbiljni pogled u kameru :)
a što se tiče prirodne kose, ni ne možeš skužiti sad iz dva centimetra izrasta, tek kad ti i vrhovi budu prirodni, onda će se vidjeti prava boja. možda da pokušaš otići na vraćanje prirodne boje kod frizera, ima sad u L'orealu ta neka tehnika, mislim da nije ni pre skupo (do 200kn) i ujedno obnavlja kosu jer se natrpa čitavo čudo hranjivih tvari..
da sam ja u pitanju, vjerojatno bih dva mjeseca nakon što bi mi izrasla prirodna boja rekla: treba mi promjena, idem se ofarbati :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 24 Feb 2013, 19:46

ma već su 3cm :mrgreen:
ne bih na nikakve tretmane, sad baš oću da ovo izraste. vidim da se gomilaju i nove vlasi, ne pada mi ni približno više ko prije...
budem samo redovito vrhove šišala i zasad mi začudo uopće teško ne pada to čekanje, neg me pak veseli vidjeti da sve više moje boje dolazi do izražaja. ono što mi smeta je gubitak punoće tokom zadnjih nekoliko mjeseci, no i tu med+cimet fantastično pomažu pa super.
ali mrvu se bojim kak će to izgledati kad bude 5-10cm moje boje i onda još tolko ove farbane, možda tad bude krizno pa odem na tu tehniku :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Ženski kutak

Post by Asfodel » 25 Feb 2013, 15:40

Michel, Oscar RC je nešto najdosadnije/najgluplje što sam vidjela u životu :lol:
SpoilerShow
Pobjedu jedva nekako odnosi Klunijeva cura..
Krivim deficit zanimljivih ljudi koji se ne boje odjenuti nešto avangardnije pa su samo ove vjenčanice i sirene vladale.
Brojčano gledano, hit je bilo izgledati kao a) čovječja ribica i b)blješt blješt.
Većinom sam u mislima izvlačila eee da je drugi materijal u tom kroju zaključke. U tom imaginarnom slučaju bi mi Halle bila najbolja, jer je kroj woohoo, koja šteta :( I još to stavit na Charlize koja ne samo da ima dva metra, nego i zna dostojanstveno nositi odjeću (a ne da odjeća nosi nju).
SpoilerShow
Malo vedrine u tom moru dosade su podarile
-Anine bradavice (pokušaja nadmašenja Anđine noge? Hihi, loše. A i frizura joj je bila smijeh)
-mala Jen cijelom svojom gufi pojavom, pričom o hrani, padom i šalom poslije istog. Jebena legenda! <33
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Ženski kutak

Post by Michel » 25 Feb 2013, 16:05

Da, ova godina je stvarno bila loša po pitanju toga. Zlatni Globusi su bili puuuno bolji.

Ma Jen je toliko prirodna :oops: cura sa stavom. Baš svoja. http://www.youtube.com/watch?v=u3zpQL6Y-xc

Mene je najviše razočarala Kidmanica. Dugo nisam vidio neku glumicu tako zategnetu.
SpoilerShow
Image
Jesi vidjela Stariju Fondu :supz:

Iako ne volim baš tako žutu boju.
SpoilerShow
Image
Hathaway :facepalm:
SpoilerShow
Image
Ona mi je isto bila preloša. Jedini je plus što stvarno ne stari za razliku od Douglasa :zubifale:
SpoilerShow
Image
Chastain je imala onu klasičnu haljinu. Ali preblijeda je, kao i ona pa nije mi baš sjelo.

Kod Reece Witherspoon sam prilično subjektivan pošto mi je iznimno draga glumica i baš fura onaj klasični stil odjevanja. Ona plava haljina ju je činila puno debljom nego što to je ili se zbilja toliko oudebljala. Ali prekrasna valovita kosa :P

:lol:
SpoilerShow
Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Ženski kutak

Post by Asfodel » 25 Feb 2013, 16:26

Kidmanica nije već valjda deset godina imala odjeveno nešto vrijedno pažnje. Pamtit ću ju po zelenom Versaciju kad sam bila klinjo. Što više stari to joj je ukus lošiji, tužno. Općenito njena anemična pojava i sporadično upitna gluma mi nije sjedala ni kad je bila mlada, a kamoli sad kad joj se lice ne može pomaknuti. Tak da mi je žao što je počela razočaravati na rc polju gdje je nekad glasila za instituciju.

Baka Fonda kao metak! Da nije tih crta u struku i da je boja manjeg intenziteta (a ne tako mladenačka) - bila bi jedna od bolje odjevenih! Kad smo kod bakica, E.Riva mi je izgledala baš fino :mrgreen: Da je još bila Mirrenica, bake bi oprale pod ovim mladim cajkušama.

Što se tiče govora, čula sam da je bilo dobrih fora pa ću valjda stići pogledati to u cijelosti :tonqe:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Michel
Posts: 11399
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Ženski kutak

Post by Michel » 25 Feb 2013, 16:30

Riva je bila lijepa. Na Mirrenicu se ja dosta palim :lol: mislim da sam to već jednom rekao kad sam pisao pod nickom Info. Evo, opet ću. Meni je žena/baba mrak i preseksi. :zubifale:

Od govora izdvajam DDL-a. Nevjerojatan je. Miran, staložen. Nikad ga nisam vidio bahatog ili ne znam kak zaigranog. Lijep govor. Adele je imala najgori. Kao da je dobila Nobelovu nagradu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Ženski kutak

Post by Asfodel » 25 Feb 2013, 16:34

Michel wrote:Riva je bila lijepa. Na Mirrenicu se ja dosta palim :lol: mislim da sam to već jednom rekao kad sam pisao pod nickom Info. Evo, opet ću. Meni je žena/baba mrak i preseksi. :zubifale:
Nisi jedini. Većini ljudi je ona Gilf. I meni bi bila.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 25 Feb 2013, 21:56

bacila sam oko na te haljine - uglavnom bezvezarije sve po redu dok nisam zastala na halle berry.
evo da se nađe i ona tu
SpoilerShow
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Ženski kutak

Post by copycat » 02 Mar 2013, 08:01

elrania wrote:bacila sam oko na te haljine - uglavnom bezvezarije sve po redu dok nisam zastala na halle berry.
evo da se nađe i ona tu
SpoilerShow
Image
aj drago mi je da se nekom sviđa jer je meni bila jedna od najgorih.. no bilo je gorih haljina
No pitam se što mi je gore, frizura ili haljina :facepalm:

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Ženski kutak

Post by copycat » 02 Mar 2013, 08:16

elrania wrote:jedan od rijetkih nailartova koji mi je baš mljac
SpoilerShow
Image
vidila sam par još takvih i puno bolji
SpoilerShow
Image
Image
no ja želim kupiti ovo ali onak nedam $75 iako je ovo ručni rad i 100% ga mogu sama napravit.. hmmm mislim i da hoću
SpoilerShow
Image

Ove su mi precool
SpoilerShow
Image

OMG ovo je MEGA FAIL :facepalm:
SpoilerShow
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 06 Mar 2013, 13:45

da i žene imaju kaj gledat kad je sport u pitanju

http://www.buzzfeed.com/catesish/turkis ... egit-sport

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Ženski kutak

Post by copycat » 06 Mar 2013, 21:17

elrania wrote:da i žene imaju kaj gledat kad je sport u pitanju

http://www.buzzfeed.com/catesish/turkis ... egit-sport
počelo zanimljivo i onda...
ummm gay much? :shock:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Ženski kutak

Post by elrania » 06 Mar 2013, 21:25

ma presmiješno mi je, u onom videu još pogotovo kak starci ozbiljno to sve prate :lol:
bit će da je ovo bila inspiracija za 'mann gegen mann' spot

Post Reply