Rainmaker protiv svijeta

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Jan 2007, 21:23

Rainmaker wrote:kujis buraz..nemoj ti meni srat..jesi me cuo???....da nebi bilo krvi...sam jos nesto reci dodjem ti pred vrata s pistoljem..pa ti procvikam glavu na pola...kujis ti mene,decko...decko,ak imas probljema nemoj menit tu kenjat....decko,bit ce sranja,murja i to....decko...to sto ste vi frikovi bez zivota koji provodite na kompu..jbga...decko,samo za constantina---daj si nadji curu....imas 30godina....u stripovima neces nac curu...retardu bez zivota...odi jest buhtlu i cips...a vi ostali..postoji i nesto drugo na svijetu osim kompjutera...
imam curu, bez brige. i godinu dana sam mlađi od tebe. A na kompu sam zato jer nemam posao i radi hendikepa.

Rainmaker
Posts: 6
Joined: 14 Jan 2007, 16:35

Post by Rainmaker » 14 Jan 2007, 21:28

MA,KUZIM TE ..KUJIS,DECKO..AK IMA KAKVIH PROBLEMA..RIJESIM TI JA TO..NEMA BEDA....IPAK ONO DECKO,ME KUJIS....DECKO,STVAR JE U PRINCIPU...JA RADIM NA BAUSTELI I ZIVIM SA STARCIMA..KUJIS,,AL NEMOJ VRIJEDJAT ZMAJEVE,PRINCEZU,I VITEZA....KUJIS, DECKO,ZIVI BRZO..UMRI MLAD,JEBES CESTU,PAZI VLAK....

Rainmaker
Posts: 6
Joined: 14 Jan 2007, 16:35

Post by Rainmaker » 14 Jan 2007, 21:29

I KUJITE VI MENE...PRINCEZA I ZMAJEVI RUCKS....TO JE VISE OD IGRE....TO JE STVARAN SVIJET...KAD NAOSTRIM MAČ I KRENEM U BOJ...TAD ZNAM...DA JE MOJA ZIVOTNA AVANTURA POČELA....

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Jan 2007, 21:58

no, previše si me shvatio ozbiljno, ispričavam se zbog toga. Nisam mislio ništa loše, samo sam se zajebavao. Ali glupo mi je bilo da onako odmah počneš propovijedati to.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 22:01

Dečko, ne budi bedast. Mulac si iz drugog razreda srednje i ne trebaš se ovdje bahatiti. Ljubavne probleme riješavaj na iskrici. Ovo je forum za diskusije o horrorima i svoje frustracije makni dalje...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 22:05

hahah znam ja rainmarkera...isitna da je mulac koji se zajebava..pa bio mi je susjed 7 god...i blizu nismo 2 neg prvio srednje :lol:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 22:14

horrorfan wrote:i blizu nismo 2 neg prvio srednje :lol:
I am really http://www.imdb.com/title/tt0335266/ :lol: :wink:

User avatar
dark_driving
Posts: 412
Joined: 12 Nov 2006, 20:28

Post by dark_driving » 14 Jan 2007, 22:19

horrorfan wrote:hahah znam ja rainmarkera...isitna da je mulac koji se zajebava..pa bio mi je susjed 7 god...i blizu nismo 2 neg prvio srednje :lol:
hehe, sad ce te nalupat kad te sretne u gradu

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 22:23

on ce mene nalupat..sretnem ga svaki dan i dalje zivimo u istom kvartu.....ma on je za neke stvari debil...ma boli me kita....al moram rec da je kreten za ovo kaj je napiso consu...tako nekog otvoreno izvrijeđat je za mene nedopustivo ...da sam admin bano bi ga odma...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 22:33

horrorfan wrote:on ce mene nalupat..sretnem ga svaki dan i dalje zivimo u istom kvartu.....ma on je za neke stvari debil...ma boli me kita....al moram rec da je kreten za ovo kaj je napiso consu...tako nekog otvoreno izvrijeđat je za mene nedopustivo ...da sam admin bano bi ga odma...
vjerujemo u to da se ljudi mijenjaju.

jest da mi nije jasno što se john_constantine ispričava tipu koji ima ovakve postove :shock:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 22:35

ma nece se on promijenit neg ce prestat pisat sto je jos gore....najmanje sto moze napravit je ostvit ispriku....

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Jan 2007, 22:37

HorrorHR wrote:
horrorfan wrote:on ce mene nalupat..sretnem ga svaki dan i dalje zivimo u istom kvartu.....ma on je za neke stvari debil...ma boli me kita....al moram rec da je kreten za ovo kaj je napiso consu...tako nekog otvoreno izvrijeđat je za mene nedopustivo ...da sam admin bano bi ga odma...
vjerujemo u to da se ljudi mijenjaju.

jest da mi nije jasno što se john_constantine ispričava tipu koji ima ovakve postove :shock:
ah, mirotvorac sam. :lol: :wink: A vidim da je nekakav čudak, i onda čim jednom počne, onda to neće prestati. Već sam imao posla s jednim takvim. Pa znaš ono, pametniji popušta. :wink:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 22:41

ma debil...navise mrzim kod tih osoba sto su pizde koje ce ti nesto rec samo prek neta jer bi uzovo sutio ko riba...

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 14 Jan 2007, 22:42

john_constantine wrote:
HorrorHR wrote:
horrorfan wrote:on ce mene nalupat..sretnem ga svaki dan i dalje zivimo u istom kvartu.....ma on je za neke stvari debil...ma boli me kita....al moram rec da je kreten za ovo kaj je napiso consu...tako nekog otvoreno izvrijeđat je za mene nedopustivo ...da sam admin bano bi ga odma...
vjerujemo u to da se ljudi mijenjaju.

jest da mi nije jasno što se john_constantine ispričava tipu koji ima ovakve postove :shock:
ah, mirotvorac sam. :lol: :wink: A vidim da je nekakav čudak, i onda čim jednom počne, onda to neće prestati. Već sam imao posla s jednim takvim. Pa znaš ono, pametniji popušta. :wink:
Constantine,ne zamaraj se,znam covjeka 10 godina,uvijek je bio zajebant,al nisam znao da zna ovak pretjerat...
Rijesit cemo mi to... 8)
I nije on iskljucivo tebe htio vrijedjat nejmu je bio cilj da ga banaju...Vjerojatno je i uspio... :D
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 22:43

mislim forum ko forum, uvijek će biti trolova... smunjah ranije da je undying trol ali se popravio :lol: :lol: :lol: :wink:

Post Reply