Mac

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 14 Jan 2007, 14:58

Mairosu wrote:
Freddy Krueger wrote:Nego,moze mi neko rec koje tocno irice rade na macu??
Nisam naso niti jednu osim Wow-a i Football Manager-a...
Evo djecacica koji je imao slicnu dilemu :

Image
Tko god je radio ovu "foru" je ratardiran jer je mogao kupiti Quake za Mac. Isto tako, Mine Sweeper je jedna od 5 polu-upotrebljivih stvari koje dobiješ sa Windosima. Kupiš Mac, izvadiš ga iz kutije i radiš DVD u softveru koji ne sucka donkey balls ;) Da ne govorim o tome da ti driveri ne trebaju za gotovo ništa...

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 14 Jan 2007, 15:41

FilmTV wrote:
horrorfan wrote:istina kolko god microsoft i njegovi windowsi imaju bugova i gresaka ipak je univerzalniji sto se tice svega...npr rijetki programi na netu ce biti nađeni za mac
Nisi skužio da se HorrorHR zajebava, čovjek je heavy Mac user i voli Windoze koliko i odbor za Oscare filmove Rob Zombiea :D

Windowsi nisu po ničemu univerzalniji, monstruozno su bugoviti i nesigurni. Programa za Mac ima koliko ti god srce hoće a rade ama baš sve, tražiš na krivim mjestima. Pogledaj VersionTracker ili MacUpdate pa vidi ako ne možeš sve naći.

BTW, npr. veliki Adobe radi prvo gotovo sve za Mac pa onda portira na Windowse, prve 2-3 verzije Photoshopa nisu ni postojale za Windoze...
Napokon netko pametan...Uvijek mi svi seru da s Macom nemrem nis,horror fan je jedan od tih...
In your face,Billy!!! :lol:
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 14 Jan 2007, 15:49

Jos jedno pitanje...Ako netko zna,sad sam vidio skoro svaka novija igrica se moze igrat na macu...
Jer moram kupit original ili ih mogu dobit i od pirata,zato kaj pirati prze samo pc verzije??
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 15:50

Hm, kako ti lakše reći - da mi netko kaže evo ti 5000 eura i radi pol godine na novom mega jebenom Windows laptopu a odjebi svoj MacBook poslao bi ga u kurac... Mac je nešto savršeno, nešto što ljudi koji su vjerni svom Windows okruženju nemogu ni pojmiti. :wink:

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 14 Jan 2007, 16:22

Da podvucemo crtu, mi volimo kruske, vi volite jabuke...i nece nas skoro odgovoriti od toga.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 16:28

Mairosu wrote:Da podvucemo crtu, mi volimo kruske, vi volite jabuke...i nece nas skoro odgovoriti od toga.
Meni je drago da ljudi briju na PC i na Windowse. Stvarno mi je drago, jer se mogu podsmijehivati :lol: :lol:

Koristih kroz svoje vrijeme raznih LInuxa i Windowsa ali Mac mi je definitivno savršena stvar, sa mogućnostima, stabilnosti i sigurnosti 20 puta većom od Windowsa, a tek kad izađe Vista, ajme meni :wink:

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 14 Jan 2007, 16:35

HorrorHR wrote:
Mairosu wrote:Da podvucemo crtu, mi volimo kruske, vi volite jabuke...i nece nas skoro odgovoriti od toga.
Meni je drago da ljudi briju na PC i na Windowse. Stvarno mi je drago, jer se mogu podsmijehivati :lol: :lol:
I meni je drago da ljudi "briju" na Apple i Mac. Pogotovo kad ih vidim da pucaju grdne pare na te uredjaje, za koje provereno znam da isto prave sranja, jerbo sam radio u registered Apple dileru u Beogradu. Ovce, jel'da, treba shishati. :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 17:12

Mairosu wrote:I meni je drago da ljudi "briju" na Apple i Mac. Pogotovo kad ih vidim da pucaju grdne pare na te uredjaje, za koje provereno znam da isto prave sranja, jerbo sam radio u registered Apple dileru u Beogradu. Ovce, jel'da, treba shishati. :D
Nevezano za hardware (koji istina od kad su prešli na Intel počinje biti lošiji, znam ja na dvojoj koži), jačina Maca je u softveru :wink:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 14 Jan 2007, 17:53

Freddy Krueger wrote:Jos jedno pitanje...Ako netko zna,sad sam vidio skoro svaka novija igrica se moze igrat na macu...
Jer moram kupit original ili ih mogu dobit i od pirata,zato kaj pirati prze samo pc verzije??
Treba ti Mac verzija!
Mairosu wrote:Da podvucemo crtu, mi volimo kruske, vi volite jabuke...i nece nas skoro odgovoriti od toga.
Ovo nije topic "Mac vs. PC" već "Mac" pa stoga za korisnike Maca.

Ti si taj koji je počeo lagano podjebavanje i ne vidim čemu ubacivanje tih slika protiv Maca, nitko ti ga ne gura niti ti govori da ga ti moraš koristiti, ja sam oduvijek smatrao da bi svatko trebao koristiti šta njemu paše. Uostalom, ako u zadnjih 5 godina nisi intenzivno koristio Mac onda ne možeš ni filozofirati oko toga kakav je, to dobro znamo mi koji ga koristimo svakodnevno a imamo usto i Windowse jer nam trebaju iz XY razloga.
I meni je drago da ljudi "briju" na Apple i Mac. Pogotovo kad ih vidim da pucaju grdne pare na te uredjaje, za koje provereno znam da isto prave sranja, jerbo sam radio u registered Apple dileru u Beogradu.
Nitko nije rekao da se Macovi ne kvare. Svaka stvar na svijetu se kvari, pa i Ferrari od 100.000 EUR ima servis. Da se profesionalno baviš računalima i da ti ona obuhvaćaju većinu dana kao meni, te da možeš raditi na obje platforme, onda bi mogao objektivno nešto i reći. Ova izjava ti nije trebala, radio si tamo pred više od 6 godina a puno toga se dogodilo u međuvremenu u svijetu računala. To je isto kao da ja pljujem po Windowsima jer sam zadnje koristio 95-icu. Osim toga, odi u bilo koju trgovinu PC-a pa ćeš imati horror priče iz servisa.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 14 Jan 2007, 18:08

FilmTV wrote:Ti si taj koji je počeo lagano podjebavanje i ne vidim čemu ubacivanje tih slika protiv Maca, nitko ti ga ne gura niti ti govori da ga ti moraš koristiti, ja sam oduvijek smatrao da bi svatko trebao koristiti šta njemu paše. Uostalom, ako u zadnjih 5 godina nisi intenzivno koristio Mac onda ne možeš ni filozofirati oko toga kakav je, to dobro znamo mi koji ga koristimo svakodnevno a imamo usto i Windowse jer nam trebaju iz XY razloga.

Nitko nije rekao da se Macovi ne kvare. Svaka stvar na svijetu se kvari, pa i Ferrari od 100.000 EUR ima servis. Da se profesionalno baviš računalima i da ti ona obuhvaćaju većinu dana kao meni, te da možeš raditi na obje platforme, onda bi mogao objektivno nešto i reći. Ova izjava ti nije trebala, radio si tamo pred više od 6 godina a puno toga se dogodilo u međuvremenu u svijetu računala. To je isto kao da ja pljujem po Windowsima jer sam zadnje koristio 95-icu. Osim toga, odi u bilo koju trgovinu PC-a pa ćeš imati horror priče iz servisa.
Znas, vise sam ocekivao od Horrora da ce da baci PMS fit nego od tebe...ali mission svakako accomplished. :p

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Jan 2007, 18:50

Mairosu wrote:Znas, vise sam ocekivao od Horrora da ce da baci PMS fit nego od tebe...ali mission svakako accomplished. :p
Ja sam good cop, FilmTV je bad one ;)

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 14 Jan 2007, 18:52

HorrorHR wrote:
Mairosu wrote:Znas, vise sam ocekivao od Horrora da ce da baci PMS fit nego od tebe...ali mission svakako accomplished. :p
Ja sam good cop, FilmTV je bad one ;)
Eto ideje za photoshop, nadji neka tri pandura u uniformi, PSuj nase face i caption "good cop. bad cop. serbian cop." :D

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 14 Jan 2007, 19:46

Freddy Krueger wrote:Ako ne znate Gates je ukro Mac-ov softver,Windowsi su bili Macova izmisljotina...
Nego,moze mi neko rec koje tocno irice rade na macu??
Nisam naso niti jednu osim Wow-a i Football Manager-a...
Posjeti http://www.gamespot.com i trazi svoje omiljene igre za PC.

Obicno izlista i sve ostale platforme za koje je pojedina dostupna.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 14 Jan 2007, 19:52

horrorfan wrote:istina kolko god microsoft i njegovi windowsi imaju bugova i gresaka ipak je univerzalniji sto se tice svega...npr rijetki programi na netu ce biti nađeni za mac
Nepismeni, molim te prestani pisati o onom o cemu ne znas nista.

Zasto sam onda ja koji imam Mac-a dva tjedna nasao sve sto mi treba i sto mi moze trebati za njega? To sto ne postoji nesto pod tim i tim imenom ne znaci da ne postoji apsolutno identican (ili bolji) program drugog imena.

Uostalom, kao sto je FilmTV napisao, ovo je topic za one koji imaju i koriste Mac-a, pa se slobodno osjecaj nepozvanim komentirati.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 19:55

sto se tice maca da se nadovežem...sve u vezi maca je skupo....npr. jednom am radio na g5 sa frisko instaliranim mac os-om i mogu rec da je ook i nista vise...i da na macu je sve naopako...npr tipke na ekranu za minimize i izlazak iz aplikacije su naljevo a ne nadesno(isti k... ja n vecini motorola) i neznam dal je kod vas al freddy ima strasno usporen mis ..kad god nes radim kod njega na kompu popizdim zbog sporosti...

Post Reply