Mac

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 14 Jan 2007, 20:28

horrorfan wrote:sto se tice maca da se nadovežem...sve u vezi maca je skupo....npr. jednom am radio na g5 sa frisko instaliranim mac os-om i mogu rec da je ook i nista vise...i da na macu je sve naopako...npr tipke na ekranu za minimize i izlazak iz aplikacije su naljevo a ne nadesno(isti k... ja n vecini motorola) i neznam dal je kod vas al freddy ima strasno usporen mis ..kad god nes radim kod njega na kompu popizdim zbog sporosti...
Mis i trackpad se podesavaju prema osobnim preferencijama i to iznimno jednostavno. Defaultne postavke jesu 'spore'.

Right ili wrong su subjektivne definicije, ne postoji pisano pravilo sto je pravo a sto je krivo. Meni recimo nije naopako koristiti OS X, a radim 13 godina na PC-u.

Skupoca je isto relativan pojam. Inace, u mom MacBooku sjedi 2GB PC5300 DDR2 memorije, tj. memorija iz PC-a. Ako je to skupo, onda je skupo u oba svijeta.

OT, kad smo vec kod toga, prodajem 2x256 MB SO-DIMM DDR2 PC5300 Samsung memoriju, ako kome treba. :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 14 Jan 2007, 22:02

neznam ja al kolko znam freddyev laptop je prprilicno spor ..ima nekih 600 mhz...i jos nesto jel apple kao kompanija ...jel oni vise baziraju prodaju na laptope il na stolna racunala?

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 14 Jan 2007, 22:11

Ja imam powerbook G4,istina da je slab,ali u kuci imam jos dva maca koji su troduplo jaci pa mi to ne predstavlja problem...
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 15 Jan 2007, 13:23

hm nisam znao da je ram memorija prnosiva s pc na mac...i jos nesto kakve graficke kartice koristi mac?Koristi li iste izdavace ko pc(ati,nvidia) il imaju svoju proizvodnju??

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 15 Jan 2007, 13:35

horrorfan wrote:hm nisam znao da je ram memorija prnosiva s pc na mac...i jos nesto kakve graficke kartice koristi mac?Koristi li iste izdavace ko pc(ati,nvidia) il imaju svoju proizvodnju??
I Ati, Nvidia i Intel chipseti.

Odi lijepo na:
http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/W ... AppleStore

i vidi specifikacije modela koji su trenutacno u ponudi. Svaka linija ima tab Compare specs.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Freddy Krueger
Posts: 89
Joined: 09 Oct 2006, 15:31

Post by Freddy Krueger » 15 Jan 2007, 23:17

Jebemu,bio sam u algoritmu,drze 3 igrice za mac...Warcraft,Starcraft i Diablo,sve sranja...
Jel zna ko di se jos moze nac mac igrica??[/i]
Skoro sam jebo jucer.Skoro sam jebo danas.
Jebem skoro svaki dan...

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 15 Jan 2007, 23:29

ja mislim da u hr se uopce ne narucuju igre za mac osim oih koje si sponeuo koje su dula(imaju instalaciju i za mac i za pc)

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 16 Jan 2007, 00:12

horrorfan wrote:ja mislim da u hr se uopce ne narucuju igre za mac osim oih koje si sponeuo koje su dula(imaju instalaciju i za mac i za pc)
'Ja' ne ide nikad na prvo mjesto. Nisi nikad cuo za pojam 'ja, magarac'?
Takodjer, nema potrebe naglasiti 'ja mislim, ja vjerujem, itd', dovoljno je 'mislim, vjerujem...'.

oih, sponeuo, dula. Word up bro!

Razmak ide nakon tocke i zareza ali prije zagrade. Tocka ide na kraju recenice.


Sjeti me se kad budes pisao prvu molbu za posao. Suprotno svemu sto ti govore, prvi dojam je jako bitan i odijelo cini covjeka. Povrsnost vlada.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 16 Jan 2007, 00:48

Freddy Krueger wrote:Jebemu,bio sam u algoritmu,drze 3 igrice za mac...Warcraft,Starcraft i Diablo,sve sranja...
Jel zna ko di se jos moze nac mac igrica??[/i]
Pokusaj na http://www.loadmac.da.cx/

Vidim da se site gasi ali jos ima linkove za download, sto aplikacija, sto nekih igri (nisam ih probao, ne znam kad sam zadnji put pokrenuo neku igru na kompu).

Takodjer, torrenti bi ti trebali biti prijatelji. :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 16 Jan 2007, 11:39

ha ja to sve znam al ovo je forum i boli me kita za pravopis bar donekle dok je razumljivo..a i hr u skoli imam 4...tak da kad treba znam....

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Post by Evil Xander » 16 Jan 2007, 11:43

horrorfan wrote:ha ja to sve znam al ovo je forum i boli me kita za pravopis bar donekle dok je razumljivo..a i hr u skoli imam 4...tak da kad treba znam....
Zacudio bi se koliki ce ti problem biti sjesti i napisati nesto pismeno jednog dana, samo zato jer si 90% tekstova do tada napisao po principu zivo me zaboli...

Ocjene kao mjerilo icega necu komentirati, kao i nacin na koji se dodijeljuju. :)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 16 Jan 2007, 11:46

pa znam da je to danas opci problem....al jbg kad imas 15 god onda ti je svjedeno...i usput sto ti ovo dolje pise na latinskom zanima me idem u kl. gimnaziju....

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Jan 2007, 11:47

horrorfan wrote:pa znam da je to danas opci problem....al jbg kad imas 15 god onda ti je svjedeno...i usput sto ti ovo dolje pise na latinskom zanima me idem u kl. gimnaziju....
IF YOU CAN READ THIS BUMPER STICKER, YOU ARE BOTH VERY WELL EDUCATED AND MUCH TOO CLOSE

google is your friend :wink:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 16 Jan 2007, 11:48

dobra fora...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 28 Jan 2007, 03:02

Image

Post Reply