Ebay ili Amazon?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 08 Jan 2010, 20:26

john_constantine wrote:prvi put sam naručio preko ebaya i zasada imam dobrih iskustava. A sada bi htio naručiti persona 4 s soundtrackom na ebayu, s time nema nikakvih problema kao one regije? Vidim da ima neki NTSC i ovaj drugi...

PAL.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Ebay ili Amazon?

Post by maddjuro » 08 Jan 2010, 20:35

Ghostface wrote:Naravno da može, ali ja ipak iden na onu glavnu cijenu, jer je najsigurnije. I dobro pročitaj komentare, pogotovo konkretno za taj 1 cent.
kupio bih one od 3 ili 4 dollara, ali znači da se to može tako naručiti?
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 08 Jan 2010, 20:50

maddjuro wrote:
Ghostface wrote:Naravno da može, ali ja ipak iden na onu glavnu cijenu, jer je najsigurnije. I dobro pročitaj komentare, pogotovo konkretno za taj 1 cent.
kupio bih one od 3 ili 4 dollara, ali znači da se to može tako naručiti?
Pa zašto bi inače stajale tamo te cijene?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Ebay ili Amazon?

Post by maddjuro » 08 Jan 2010, 20:51

načuo sam od jedne osobe da se te stvari ne shipaju u hrvatsku
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 08 Jan 2010, 21:07

maddjuro wrote:načuo sam od jedne osobe da se te stvari ne shipaju u hrvatsku
To je lako moguće, kao šta se ne shipaju igre i još neke stvari.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Studeni » 08 Jan 2010, 23:08

Yep, Amazon ne shipa te stvari od privatnih sellera....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Ebay ili Amazon?

Post by John_Ryder » 21 Aug 2010, 14:03

ako ima koja dobra duša neka mi ukratko napiše što moram napravit da naručim ovo preko e bay-a http://cgi.ebay.com/Xbox-360-Wireless-C ... ccessories
Image

Image

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Bub » 21 Aug 2010, 15:49

John_Ryder wrote:ako ima koja dobra duša neka mi ukratko napiše što moram napravit da naručim ovo preko e bay-a http://cgi.ebay.com/Xbox-360-Wireless-C ... ccessories
Jel ti nije to malo pre skupo, izađe te sa shipping-om 336kn + PDV + CARINA, na kraju će te izač 450-500kn za kontroler! Ako budeš naručivao naruči preko PayPala i nek ti terete kreditnu karticu u slučaju ako te zajebe ili nekim slučajem pošiljka ne stigne do tebe, PayPal će ti vratiti novce ukoliko na vrijeme podneseš prijavu.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Ebay ili Amazon?

Post by John_Ryder » 21 Aug 2010, 17:25

Bub wrote:
John_Ryder wrote:ako ima koja dobra duša neka mi ukratko napiše što moram napravit da naručim ovo preko e bay-a http://cgi.ebay.com/Xbox-360-Wireless-C ... ccessories
Jel ti nije to malo pre skupo, izađe te sa shipping-om 336kn + PDV + CARINA, na kraju će te izač 450-500kn za kontroler! Ako budeš naručivao naruči preko PayPala i nek ti terete kreditnu karticu u slučaju ako te zajebe ili nekim slučajem pošiljka ne stigne do tebe, PayPal će ti vratiti novce ukoliko na vrijeme podneseš prijavu.
a jebemu,to mi je previše para,a kako se preko pay pala naruči? :oops:
Image

Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 21 Aug 2010, 23:48

John_Ryder wrote:
Bub wrote:
John_Ryder wrote:ako ima koja dobra duša neka mi ukratko napiše što moram napravit da naručim ovo preko e bay-a http://cgi.ebay.com/Xbox-360-Wireless-C ... ccessories
Jel ti nije to malo pre skupo, izađe te sa shipping-om 336kn + PDV + CARINA, na kraju će te izač 450-500kn za kontroler! Ako budeš naručivao naruči preko PayPala i nek ti terete kreditnu karticu u slučaju ako te zajebe ili nekim slučajem pošiljka ne stigne do tebe, PayPal će ti vratiti novce ukoliko na vrijeme podneseš prijavu.
a jebemu,to mi je previše para,a kako se preko pay pala naruči? :oops:


Moraš imat svoju (ili posudi očevu) deviznu ili kreditnu karticu u banci (preporučam kreditnu, jer neke banke imaju blok na deviznim karticama za ovakve stvari), te odeš na stranicu paypal-a, normalno se učlaniš tamo uz to šta daš svoj broj kartice (sve je apsolutno sigurno, ne brini), dalje te sve upućuje samo od sebe. pričekaš par dana na pin koji ti omogućava kupnju iznad 100 dolara, i voila, odeš na ebay, učlaniš se tamo, i sa svojim paypal accountom kupiš ono šta te zanima. Nema problema, kupujen već 2 godine tamo (i priko amazona, al za tamo ti ne triba paypal već direktno kartica), pošiljke su izuzetno brze i sigurne i pritužbi zasad nema. :wink:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Ebay ili Amazon?

Post by John_Ryder » 22 Aug 2010, 00:41

puno hvala,e sad to sve treba samo starom objasnit :lol:
Image

Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 22 Aug 2010, 00:44

John_Ryder wrote:puno hvala,e sad to sve treba samo starom objasnit :lol:
Ne brini, ima san i ja iste muke. :zubifale:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Bub » 22 Aug 2010, 01:25

To je to što ti je Ghost objasnio i samo još jedna napomena, ako misliš kupovati češće samo gledaj da ti seller ima što veći i pozitivniji feedback i pročitaj help u slučaju da ne dobiješ pošiljku. PayPal ima sad neznam točno koliko dana, određeni period dokle to možeš prijavit pa ti vrate novce, tako da nemaš ni zato brige ako te slučajno netko zavalja.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Ebay ili Amazon?

Post by Scarface » 22 Aug 2010, 01:36

Ma najbolje je ić s Top Sellerima i nemaš brige.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 15 Sep 2010, 11:19

HorrorHR wrote:Amazon-ebay-secondspin: sveto trojstvo ;)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply