Koji bi bio vaš idealni posao!

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji bi bio vaš idealni posao!

Post by Scarface » 05 Aug 2010, 18:07

Poanta je da je to ipak Engleska, a ja govorin o domaćoj situaciji. Ja osobno ne znan nijednog domaćeg pisca koji nije ili te ili bliske struke da bi ga se uzelo zaozbiljno. Mentalitet, jbg, a još uzmeš mojih bijednih 20 godina, pa jebote, ni ja sebe ne bi prihvatija, a kamoli će me neki čovo u odijelu s druge strane uredskog stola.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Koji bi bio vaš idealni posao!

Post by Andrej » 05 Aug 2010, 18:19

Ghostface wrote:Poanta je da je to ipak Engleska, a ja govorin o domaćoj situaciji. Ja osobno ne znan nijednog domaćeg pisca koji nije ili te ili bliske struke da bi ga se uzelo zaozbiljno. Mentalitet, jbg, a još uzmeš mojih bijednih 20 godina, pa jebote, ni ja sebe ne bi prihvatija, a kamoli će me neki čovo u odijelu s druge strane uredskog stola.
Sad bi ti rekao da ne s.... :P (šalim se), ali sad najozbiljnije i bez preseravanja -
Čitao sam dosta tvojih postova i bez imalo preterivanja - jako iznenadio kad sam pročitao kasnije da imaš 20 godina.
Po pisanju deluješ mnogo zrelije od toga, koncept rečenice sjajan i ulaziš i tematiku na sebi svojstven način.
Pretpostavljam da se nekome to ne sviđa, nekome sviđa, ali poenta je da već imaš dobro razvijen stil, koji ćeš vremenom samo nadograđivati.
Meni se lično jako dopada, a imam i razloga za to -
Imaš običaj da ulaziš u srž priče, a to je najbolji pokazatelj da autora i njegovu umetnost poštuješ do kraja.
Svaki umetnik želi da se njegovo delo jednostavno - doživi, ali je mnogo bliži ljudima koji razumeju točak koji ga je pokrenuo.
We're all mad here...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koji bi bio vaš idealni posao!

Post by Scarface » 05 Aug 2010, 19:17

Andrej wrote:
Ghostface wrote:Poanta je da je to ipak Engleska, a ja govorin o domaćoj situaciji. Ja osobno ne znan nijednog domaćeg pisca koji nije ili te ili bliske struke da bi ga se uzelo zaozbiljno. Mentalitet, jbg, a još uzmeš mojih bijednih 20 godina, pa jebote, ni ja sebe ne bi prihvatija, a kamoli će me neki čovo u odijelu s druge strane uredskog stola.
Sad bi ti rekao da ne s.... :P (šalim se), ali sad najozbiljnije i bez preseravanja -
Čitao sam dosta tvojih postova i bez imalo preterivanja - jako iznenadio kad sam pročitao kasnije da imaš 20 godina.
Po pisanju deluješ mnogo zrelije od toga, koncept rečenice sjajan i ulaziš i tematiku na sebi svojstven način.
Pretpostavljam da se nekome to ne sviđa, nekome sviđa, ali poenta je da već imaš dobro razvijen stil, koji ćeš vremenom samo nadograđivati.
Meni se lično jako dopada, a imam i razloga za to -
Imaš običaj da ulaziš u srž priče, a to je najbolji pokazatelj da autora i njegovu umetnost poštuješ do kraja.
Svaki umetnik želi da se njegovo delo jednostavno - doživi, ali je mnogo bliži ljudima koji razumeju točak koji ga je pokrenuo.
Fala na lipim ričima, volin tako gledat na stvari, pa zato katkad lako planem jer sve doživim previše emocionalno. Ne znan jesi li već, ali pogledaj malo ovaj topic: viewtopic.php?f=14&t=3847, triba mi šta više kritika, naravno, i negativnih, daleko san ja od nekog profi pisanja, pa mi tribaju smjernice, a i motivacija preko tih kritika, jer se inspiracija i želja lako izgube, bar u mom slučaju. To je razlog zašto nisan nastavija pisanje u tom topicu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Koji bi bio vaš idealni posao!

Post by Andrej » 05 Aug 2010, 19:29

Uuuu, odlično! Hteo sam da ti tražim neki tekst koji si pisao, ali pošto se kratko poznajemo, bojao sam se da ne ispadnem navalentan i preteran. Večeras ću odštampati ovo i na miru pročitati. Mnogo više volim sa papira.
We're all mad here...

Post Reply