Sto vam se gadi?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
John_Ryder
Posts: 12144
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Sto vam se gadi?

Post by John_Ryder » 16 Aug 2010, 10:55

nikad nisam imao prilike komunicirat s osobom u kolicima,ajde mlad sam,ima još vremena,a ovako po vizualnom,hm...a možda se mrvicu sažalim,makar ih naravno tretiram kako i osobe bez te invalidnosti,ako treba što pomoć,naravno da bih pomogao,i to je to,ha sad ja mislim da bih pao u težu depresiju da mi se to dogodi
Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Sto vam se gadi?

Post by Decadentor » 17 Aug 2010, 01:22

Wendigo wrote:WC u krivom putu.
fala qrcu da je pruga blizu.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Sto vam se gadi?

Post by Ašow » 17 Aug 2010, 01:52

Andrej wrote:
Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Iskreno...nikad nisam sažaljevao ljude u kolicima. Postoji par dobrih razloga.
Nisi ti ništa gori ili bolji od mene. Nisi ti ništa nesposobniji ili sposobniji od mene.
Ti i ja se samo razlikujemo po ličnim osećanjima koje držimo u sebi i tu je kraj.
Ja sam samo besan što živimo u licemernom svetu, u kojem se otvaraju azili za kučiće i mačiće, a deca spavaju na ulici.
Ja sam samo besan što se prave prilazne rampe za bicikliste, a ljudi u kolicima moraju izigravati akrobate.
Besan sam jer živim u ulici preko puta doma za slepu decu, a semafor nije zvučno obeležen.
Nisi ti žrtva diskriminacije već žrtva ljudskog idiotluka, prostakluka i sebičnosti.
A devojke....e tu grešiš stari. Cure su danas suviše sebične da bi provodile vreme sa tobom zbog sažaljenja.
Postoji neki drugi razlog, bio ga Ti svestan ili ne.
Znam da je meni lako srati kad nisam na tvojem mestu, ali drži se care - svemu u inat.
Ovo si dobro napisao.
I treba gledati sve ljude isto, al to jako malo ljudi shvaca.
Jebiga, imam tu srecu da nemam niti jednog frenda u kolicima, al uvijek sam si kontao da imam frenda u kolicima da ne bi ga uopce gledao drugacije, štoviše... ispraksirao bi ga za sutku i za crowd surfanje.

Image

Treba stvari shvacati kroz salu, a treba i ponekad izvadit kitu i naterat sve u prostoriji da ju popuše.
--------
Last.fm

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Sto vam se gadi?

Post by Andrej » 17 Aug 2010, 02:22

:supz: :supz: :supz: Ova slika je za izložbu!!!! :supz: :supz:
We're all mad here...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 17 Aug 2010, 04:13

Ašow wrote:
Andrej wrote:
Wheel Smith wrote:sorry što dižem ovaj topik al eto da se ispušem:

mrzim rječki terminal.... najodvratnije mjesto u gradu
diskriminaciju radi toga što sam u kolicima (prije je stanje bilo masu gore) sad se smirilo al je još bez veze , neprilagođenost zgrada , trotoara itd..... jedino su u pošti sredili prilaz - pa mogu tamo na pivu :partyman: - neiskrenost većine cura radi gore navedenog problema - ne mogu istinu reć , nego se skrivaju iza prijateljstva a u očima im vidim sažaljenje..... sjebano

:skrujufakju:

+ ropstovo i rasizam su mala stvar naspram bit u kolicima... nekad mi se čini :mrgreen:

da ne bi bilo zabune sretan sam ali ovo gore me baš živcira.... ne mogu nac odgovore na pitanja
Iskreno...nikad nisam sažaljevao ljude u kolicima. Postoji par dobrih razloga.
Nisi ti ništa gori ili bolji od mene. Nisi ti ništa nesposobniji ili sposobniji od mene.
Ti i ja se samo razlikujemo po ličnim osećanjima koje držimo u sebi i tu je kraj.
Ja sam samo besan što živimo u licemernom svetu, u kojem se otvaraju azili za kučiće i mačiće, a deca spavaju na ulici.
Ja sam samo besan što se prave prilazne rampe za bicikliste, a ljudi u kolicima moraju izigravati akrobate.
Besan sam jer živim u ulici preko puta doma za slepu decu, a semafor nije zvučno obeležen.
Nisi ti žrtva diskriminacije već žrtva ljudskog idiotluka, prostakluka i sebičnosti.
A devojke....e tu grešiš stari. Cure su danas suviše sebične da bi provodile vreme sa tobom zbog sažaljenja.
Postoji neki drugi razlog, bio ga Ti svestan ili ne.
Znam da je meni lako srati kad nisam na tvojem mestu, ali drži se care - svemu u inat.
Ovo si dobro napisao.
I treba gledati sve ljude isto, al to jako malo ljudi shvaca.
Jebiga, imam tu srecu da nemam niti jednog frenda u kolicima, al uvijek sam si kontao da imam frenda u kolicima da ne bi ga uopce gledao drugacije, štoviše... ispraksirao bi ga za sutku i za crowd surfanje.

Image



Treba stvari shvacati kroz salu, a treba i ponekad izvadit kitu i naterat sve u prostoriji da ju popuše.

slika je klasik
ko je na stageu pig destroyer? :lol
:supz: :supz:

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Sto vam se gadi?

Post by Andrej » 17 Aug 2010, 04:50

Bolt Thrower u Amsterdamu :supz:
We're all mad here...

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 17 Aug 2010, 04:52

slična kolica imam....
:supz:
:supz: :supz:

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Sto vam se gadi?

Post by Andrej » 17 Aug 2010, 04:55

E kakvi likovi...Tu se ne zna ko je nenormalniji!!! :supz: :supz: Totalno ludilo :prayer: :prayer: :prayer:
Zezanje na kvadrat.
We're all mad here...

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Sto vam se gadi?

Post by Ašow » 17 Aug 2010, 15:05

kuzis, nemora taj defekt znaciti to da se ne mozes zabavljati.
vidis kako na to nizozemci gledaju :)
ljudi koji te gledaju na nacin da si nesposoban su jadni.
besides, gledaj to na taj način da mozes ispod dupeta švercati travu za ekipu i tak :D
hehehe, salim se ja naravno, mozes i boksere :D
--------
Last.fm

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Sto vam se gadi?

Post by Wheel Smith » 17 Aug 2010, 19:05

Ašow wrote:kuzis, nemora taj defekt znaciti to da se ne mozes zabavljati.
vidis kako na to nizozemci gledaju :)
ljudi koji te gledaju na nacin da si nesposoban su jadni.
besides, gledaj to na taj način da mozes ispod dupeta švercati travu za ekipu i tak :D
hehehe, salim se ja naravno, mozes i boksere :D
bio je jedan slučaj to za travu :zubifale:

a da tu ljudi gledaju masu linearno... - i onda bi hrvatska u EU :finga:
:supz: :supz:

Post Reply